Αγώνες του Σαββάτου 05-11-2016 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΑΓ/ΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | – | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | – | Νικη Τραγανου | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Τραγανου | Αίας Γαστούνης | – | ΑΟ Χαβαρίου | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | – | Κενταυρος Μαγουλας | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | – | Ολυμπιακος Σαβαλιων | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | – | ΑΟ Χελιδονια | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | – | Δαφνη Ανδραβιδας | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 05-11-2016 | 15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 05-11-2016 | 15:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 05-11-2016 | 15:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | – | Θυελλα Καρδαμα | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 05-11-2016 | 15:00 | Ωλενας | Ωλενειακος Ωλενας | – | Ατρομητος Βαρβασαινας | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 05-11-2016 | 15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | – | Κεραυνος Βρινας | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 05-11-2016 | 15:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | – | Ερμης Πλατανου | |||
Παίδων – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 1 | 05-11-2016 | 11:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | – | Αιολος Πυργου | |||
Παίδων – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 1 | 05-11-2016 | 11:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο | – | Πελοψ Πελοπιου | |||
Παίδων – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 1 | 05-11-2016 | 12:15 | Ενωσιακο Πυργου | ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ | – | Πανηλειακός | |||
Παίδων – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 1 | 05-11-2016 | 11:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Νικη Τραγανου | |||
Αγώνες της Κυριακής 06-11-2016 | ||||||||||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΑΓ/ΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | – | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ | Πανηλειακός | – | Θυελλα Πύργου | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | – | Δοξα Νεας Μανωλαδας | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | – | Ηλειακος Λεχαινων | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Κεραυνος Χειμαδιου | |||
Α1 DEDALOS SECURITY – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | – | Ατρομητος Καβασιλων | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 06-11-2016 | 15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 06-11-2016 | 15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | – | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2οςΟΜΙΛΟΣ | 6 | 06-11-2016 | 15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | – | Λεοντες Αμαλιαδας | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 06-11-2016 | 15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Απολλων Γαστουνης | – | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 06-11-2016 | 11:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | – | Αο Κουτσοχερας | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 06-11-2016 | 15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Αργοναυτης Κατακολου | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 06-11-2016 | 15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 06-11-2016 | 11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | – | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 06-11-2016 | 11:00 | Βουναργου | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | – | Αετος Κεντρου Πηνειας | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 06-11-2016 | 11:30 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | – | Δοξα Αγιας Μαυρας | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 06-11-2016 | 11:00 | Καλλικωμου | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 | – | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 06-11-2016 | 11:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | – | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | |||
Γ’ LIGA SPORTS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ | 3 | 06-11-2016 | 12:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | – | Αο Ανδριτσαινας | |||
Παίδων – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 1 | 06-11-2016 | 11:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | – | Προοδευτική Μανωλάδας | |||
Αγώνες της Δευτέρας 07-11-2016 | ||||||||||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΑΓ/ΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | – | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | |||
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – | 8 | 07-11-2016 | 15:45 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | – | Αο Μακρυσιων | |||
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ | 6 | 07-11-2016 | 15:45 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | – | Αρης Δημητρας |