Πρόγραμμα
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 16-12-2017/15:00-Τραγανου | Νικη Τραγανου | – | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | – | |||||
14 | 16-12-2017/15:00-Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | – | ΑΟ Χαβαρίου | – | |||||
14 | 16-12-2017/15:00-Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | – | Ατρομητος Καβασιλων | – | |||||
14 | 17-12-2017/15:00-Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | – | Θυελλα Πύργου | – | |||||
14 | 17-12-2017/15:00-Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | – | ΑΠΟ Κουρτεσιου | – | |||||
14 | 17-12-2017/15:00-Καραλετσίου | Αε Πηνειας | – | Ολυμπιακος Σαβαλιων | – | |||||
14 | 17-12-2017/15:00-Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | – | Ξενοφών Κρεστένων | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
12 | 16-12-2017/15:00-Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
12 | 16-12-2017/15:00-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
12 | 17-12-2017/15:00-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
12 | 17-12-2017/15:00-Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
12 | 17-12-2017/15:00-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
12 | 17-12-2017/15:00-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
12 | 17-12-2017/15:00-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
11 | 16-12-2017/15:00-Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | – | Αργοναυτης Κατακολου | – | |||||
11 | 16-12-2017/15:00-Κακοβατου | Παο Κακοβατου | – | Προοδος Σαλμωνης | – | |||||
11 | 16-12-2017/15:00-Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | – | Δοξα Ελαιωνα | – | |||||
11 | 17-12-2017/11:00-Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | – | Αε Κανουλιων Πυργου | – | |||||
11 | 17-12-2017/15:00-Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | – | Ωλενειακος Ωλενας | – | |||||
11 | 17-12-2017/15:00-Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | – | Κεραυνος Χειμαδιου | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
11 | 16-12-2017/15:00-Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | – | Αετος Κεντρου Πηνειας | – | |||||
11 | 16-12-2017/15:00-Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | – | Κενταυρος Σωστιου | – | |||||
11 | 16-12-2017/15:00-Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | – | Απς Βροχιτσας Αφοβος | – | |||||
11 | 16-12-2017/15:00-Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | – | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | – | |||||
11 | 17-12-2017/11:00-Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | – | Θυελλα Καρδαμα | – | |||||
11 | 17-12-2017/15:00-Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | – | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
10 | 17-12-2017/11:00-Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | – | Αρης Λανθιου | – | |||||
10 | 17-12-2017/11:00-Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | – | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 | – | |||||
10 | 17-12-2017/11:00-Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | – | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | – | |||||
10 | 17-12-2017/11:00-Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | – | Πριγκηπες Λεχαινων | – | |||||
10 | 17-12-2017/11:00-Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | – | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | – |