ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | ΠΑΟ Βαρδας | 84 | 30 | 100 | 27 | 3 | 0 | 112 | 12 | 14 | 1 | 0 | 74 | 4 | 13 | 2 | 0 | 38 | 8 | 0 | ||
2 | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 65 | 30 | 53 | 20 | 5 | 5 | 76 | 23 | 12 | 2 | 1 | 49 | 8 | 8 | 3 | 4 | 27 | 15 | 0 | ||
3 | Θυελλα Πύργου | 52 | 30 | 21 | 15 | 7 | 8 | 55 | 34 | 8 | 3 | 4 | 30 | 18 | 7 | 4 | 4 | 25 | 16 | 0 | ||
4 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 50 | 30 | 7 | 14 | 8 | 8 | 49 | 42 | 8 | 4 | 3 | 30 | 17 | 6 | 4 | 5 | 19 | 25 | 0 | ||
5 | Νικη Τραγανου | 49 | 30 | 14 | 15 | 4 | 11 | 41 | 27 | 9 | 1 | 5 | 25 | 11 | 6 | 3 | 6 | 16 | 16 | 0 | ||
6 | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 47 | 30 | 8 | 13 | 8 | 9 | 43 | 35 | 10 | 1 | 4 | 33 | 17 | 3 | 7 | 5 | 10 | 18 | 0 | ||
7 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 44 | 30 | 11 | 13 | 5 | 12 | 42 | 31 | 9 | 1 | 5 | 30 | 11 | 4 | 4 | 7 | 12 | 20 | 0 | ||
8 | Ηλειακος Λεχαινων | 41 | 30 | -7 | 11 | 8 | 11 | 42 | 49 | 7 | 6 | 2 | 26 | 13 | 4 | 2 | 9 | 16 | 36 | 0 | ||
9 | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 41 | 30 | -7 | 11 | 8 | 11 | 41 | 48 | 7 | 4 | 4 | 25 | 19 | 4 | 4 | 7 | 16 | 29 | 0 | ||
10 | Αλφειος Επιταλιου | 39 | 30 | 2 | 10 | 9 | 11 | 37 | 35 | 6 | 5 | 4 | 22 | 13 | 4 | 4 | 7 | 15 | 22 | 0 | ||
11 | Πελοψ Πυργου | 37 | 30 | -11 | 8 | 13 | 9 | 31 | 42 | 3 | 9 | 3 | 13 | 14 | 5 | 4 | 6 | 18 | 28 | 0 | ||
12 | Ξενοφών Κρεστένων | 35 | 30 | -6 | 8 | 11 | 11 | 37 | 43 | 5 | 5 | 5 | 24 | 16 | 3 | 6 | 6 | 13 | 27 | 0 | ||
13 | Ολυμπιαδα Γουμερου | 31 | 30 | -38 | 9 | 4 | 17 | 22 | 60 | 6 | 3 | 6 | 14 | 17 | 3 | 1 | 11 | 8 | 43 | 0 | ||
14 | Αο Μακρυσιων | 30 | 30 | -13 | 8 | 6 | 16 | 39 | 52 | 4 | 4 | 7 | 17 | 18 | 4 | 2 | 9 | 22 | 34 | 0 | ||
15 | Δαφνη Ανδραβιδας | 24 | 30 | -37 | 7 | 3 | 20 | 28 | 65 | 3 | 2 | 10 | 15 | 27 | 4 | 1 | 10 | 13 | 38 | 0 | ||
16 | Κενταυρος Σωστιου | 0 | 30 | -97 | 0 | 0 | 30 | 3 | 100 | 0 | 0 | 15 | 0 | 48 | 0 | 0 | 15 | 3 | 52 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-11-2022-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Κενταυρος Σωστιου | 6 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-11-2022-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 5 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
05-11-2022-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Νικη Τραγανου | 1 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
05-11-2022-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-11-2022-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-11-2022-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-11-2022-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
06-11-2022-15:30 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-11-2022-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
09-11-2022-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-11-2022-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-11-2022-15:30 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 7 - 0 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
09-11-2022-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-11-2022-15:30 | Κεραμιδια | Κενταυρος Σωστιου | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 6 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-11-2022-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-11-2022-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 4 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-11-2022-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-11-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 1 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-11-2022-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-11-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 4 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 7 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Νικη Τραγανου | 2 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-11-2022-15:00 | Κεραμιδια | Κενταυρος Σωστιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-11-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 5 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 4 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-11-2022-15:15 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Νικη Τραγανου | 2 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-11-2022-15:15 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-11-2022-15:15 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-11-2022-15:15 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-11-2022-15:15 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ξενοφών Κρεστένων | 5 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-11-2022-15:15 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-11-2022-15:15 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 4 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-11-2022-15:15 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΠΑΟ Βαρδας | 1 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-11-2022-15:00 | Κεραμιδια | Κενταυρος Σωστιου | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
26-11-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
26-11-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-11-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Νικη Τραγανου | 2 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 0 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-12-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 5 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-12-2022-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
03-12-2022-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-12-2022-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-12-2022-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-12-2022-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-12-2022-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-12-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-12-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-12-2022-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Νικη Τραγανου | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-12-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-12-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 5 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 4 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 6 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-12-2022-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 5 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-12-2022-15:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
14-12-2022-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 2 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
14-12-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
14-12-2022-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-12-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-12-2022-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-12-2022-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-12-2022-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-12-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-12-2022-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΠΑΟ Βαρδας | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Νικη Τραγανου | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-01-2023-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-01-2023-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
04-01-2023-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
04-01-2023-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-01-2023-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 4 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-01-2023-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-01-2023-15:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
04-01-2023-15:15 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-01-2023-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
07-01-2023-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
07-01-2023-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-01-2023-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 1 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-01-2023-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
14-01-2023-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
14-01-2023-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-01-2023-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Αο Μακρυσιων | 5 - 0 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
15-01-2023-15:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
15-01-2023-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-01-2023-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
21-01-2023-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 3 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
21-01-2023-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
21-01-2023-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-01-2023-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
22-01-2023-15:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
22-01-2023-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-01-2023-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-01-2023-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
28-01-2023-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
28-01-2023-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-01-2023-15:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
29-01-2023-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 6 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Πελοψ Πυργου | 4 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-02-2023-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-02-2023-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-02-2023-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
08-02-2023-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-02-2023-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
08-02-2023-15:30 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 13 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
08-02-2023-15:30 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
08-02-2023-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-02-2023-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 2 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
12-02-2023-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΠΑΟ Βαρδας | 2 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-02-2023-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-02-2023-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-02-2023-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-02-2023-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
12-02-2023-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-02-2023-15:30 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-02-2023-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
18-02-2023-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-02-2023-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
18-02-2023-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-02-2023-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-02-2023-15:30 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Θυελλα Πύργου | 4 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
19-02-2023-15:30 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-02-2023-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-02-2023-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
25-02-2023-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 3 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
25-02-2023-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-02-2023-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
25-02-2023-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
25-02-2023-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-02-2023-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-02-2023-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-03-2023-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-03-2023-15:30 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
04-03-2023-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-03-2023-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
04-03-2023-15:30 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 4 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
05-03-2023-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-03-2023-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-03-2023-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
08-03-2023-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 4 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
08-03-2023-16:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
08-03-2023-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 4 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
08-03-2023-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-03-2023-16:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
08-03-2023-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-03-2023-15:30 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Βάρδας | ΠΑΟ Βαρδας | - | Πελοψ Πυργου | 6 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 4 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
12-03-2023-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-03-2023-16:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-03-2023-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
15-03-2023-16:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
15-03-2023-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-03-2023-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΠΑΟ Βαρδας | 1 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
15-03-2023-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
15-03-2023-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
15-03-2023-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-03-2023-15:45 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νικη Τραγανου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-03-2023-15:45 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 5 - 0 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
18-03-2023-15:45 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 3 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-03-2023-15:45 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-03-2023-15:45 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 2 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-03-2023-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-03-2023-16:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 6 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
26-03-2023-17:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Βάρδας | ΠΑΟ Βαρδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 6 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-04-2023-17:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 2 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
01-04-2023-17:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
01-04-2023-17:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
01-04-2023-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
02-04-2023-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Νικη Τραγανου | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
27η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-04-2023-17:00 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 7 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
08-04-2023-17:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Νικη Τραγανου | 1 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
08-04-2023-17:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
09-04-2023-17:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
28η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-04-2023-17:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
22-04-2023-17:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-04-2023-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
22-04-2023-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-04-2023-17:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-04-2023-17:00 | Δημ. Γαστούνης | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-04-2023-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΠΑΟ Βαρδας | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
22-04-2023-17:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
29η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-04-2023-16:30 | Γρ. Καλακος | ΠΑΟ Βαρδας | - | Νικη Τραγανου | 2 - 1 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
30-04-2023-17:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
30-04-2023-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
30-04-2023-17:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 5 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
30-04-2023-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
30-04-2023-17:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 3 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
30-04-2023-17:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-04-2023-17:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
30η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-05-2023-17:00 | Καλυβιων | Κενταυρος Σωστιου | - | ΠΑΟ Βαρδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
06-05-2023-17:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-05-2023-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 4 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
06-05-2023-17:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
06-05-2023-17:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 4 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
06-05-2023-17:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-05-2023-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
06-05-2023-17:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |