ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αίας Γαστούνης | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
2 | Αλφειος Επιταλιου | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3 | ΠΑΟ Βαρδας | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4 | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
5 | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7 | Νικη Τραγανου | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | ||
8 | Πανηλειακός | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
9 | ΝΙΚΗΤΗΣ Α | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10 | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||
11 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12 | Ξενοφών Κρεστένων | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||
13 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 | 1 | -1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14 | Θυελλα Πύργου | 0 | 1 | -2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
15 | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 0 | 1 | -3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | ||
16 | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 | 1 | -4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις |
3ος Γύρος | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-12-2019-15:00 | Βάρδας | ΠΑΟ Βαρδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-12-2019-14:45 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νικη Τραγανου | 3 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-12-2019-14:45 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Πανηλειακός | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-01-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-01-2020-14:45 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-01-2020-14:45 | Δημ. Γαστούνης | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 5 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-01-2020-14:45 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-01-2020-14:45 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |