ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Κενταυρος Σωστιου | 28 | 12 | 16 | 9 | 1 | 2 | 28 | 12 | 5 | 1 | 0 | 13 | 2 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | 0 | ||
2 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 24 | 12 | 25 | 9 | 1 | 2 | 39 | 14 | 5 | 0 | 1 | 19 | 7 | 4 | 1 | 1 | 20 | 7 | 2 | ||
3 | Αετος Κεντρου Πηνειας | 20 | 12 | 39 | 10 | 2 | 0 | 45 | 6 | 5 | 1 | 0 | 28 | 4 | 5 | 1 | 0 | 17 | 2 | 6 | ||
4 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 14 | 12 | -4 | 6 | 0 | 6 | 20 | 24 | 3 | 0 | 3 | 9 | 8 | 3 | 0 | 3 | 11 | 16 | 2 | ||
5 | Ε.Α.Π. | -9 | 11 | -25 | 1 | 0 | 10 | 9 | 34 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | 0 | 0 | 5 | 2 | 17 | 6 | ||
6 | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | -11 | 11 | -14 | 2 | 1 | 8 | 10 | 24 | 0 | 1 | 4 | 3 | 12 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | 9 | ||
7 | Δοξα Αγιας Μαυρας | -12 | 12 | -37 | 1 | 1 | 10 | 11 | 48 | 1 | 0 | 5 | 6 | 27 | 0 | 1 | 5 | 5 | 21 | 8 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-10-2016-10:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-10-2016-10:00 | Αγίας Μαύρας | Δοξα Αγιας Μαυρας | - | Ε.Α.Π. | 2 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
23-10-2016-10:00 | Βουναργου | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Αετος Κεντρου Πηνειας- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-10-2016-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Ε.Α.Π. | 3 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
30-10-2016-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Δοξα Αγιας Μαυρας | 3 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
30-10-2016-15:30 | Σωστι | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-11-2016-11:00 | Βουναργου | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
06-11-2016-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 0 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-11-2016-11:30 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Δοξα Αγιας Μαυρας | 1 - 1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Ε.Α.Π.- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-11-2016-10:30 | Σωστι | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ε.Α.Π. | 4 - 0 | ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
13-11-2016-11:00 | Αγίας Μαύρας | Δοξα Αγιας Μαυρας | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 5 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
13-11-2016-11:00 | Βουναργου | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 1 | ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-11-2016-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-11-2016-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-11-2016-11:00 | Βουναργου | Ε.Α.Π. | - | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 1 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Δοξα Αγιας Μαυρας- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-11-2016-11:00 | Βουναργου | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-12-2016-15:00 | Αγίας Μαύρας | Δοξα Αγιας Μαυρας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 - 8 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-12-2016-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ε.Α.Π. | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 3 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
Κενταυρος Σωστιου- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-12-2016-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Ε.Α.Π. | 5 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-12-2016-11:00 | Σωστι | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
11-12-2016-11:00 | Αγίας Μαύρας | Δοξα Αγιας Μαυρας | - | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 2 - 3 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-12-2016-11:00 | Μυρσινης | Ε.Α.Π. | - | Δοξα Αγιας Μαυρας | 4 - 3 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-12-2016-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 3 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
18-12-2016-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 1 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
Αετος Κεντρου Πηνειας- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-01-2017-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-01-2017-11:00 | Αγίας Μαύρας | Δοξα Αγιας Μαυρας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 8 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-01-2017-15:00 | Αγίας Μαύρας | Ε.Α.Π. | - | Κενταυρος Σωστιου | 0 - 3 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-01-2017-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
15-01-2017-11:00 | Σωστι | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 6 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
15-01-2017-11:00 | Αγίας Μαύρας | Δοξα Αγιας Μαυρας | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 0 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
Ε.Α.Π.- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-01-2017-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Δοξα Αγιας Μαυρας | 1 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
29-01-2017-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 0 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-02-2017-11:00 | Σωστι | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-02-2017-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | 4 - 1 | ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-02-2017-11:00 | Σωστι | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Δοξα Αγιας Μαυρας | 10 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-02-2017-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 1 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
26-02-2017-11:00 | Βουναργου | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ | - | Δοξα Αγιας Μαυρας | 2 - 1 | ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |