ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Δαφνη Ανδραβιδας | 78 | 30 | 62 | 25 | 3 | 2 | 82 | 20 | 12 | 1 | 2 | 43 | 12 | 13 | 2 | 0 | 39 | 8 | 0 | ||
2 | Αε Πηνειας | 64 | 30 | 34 | 19 | 7 | 4 | 58 | 24 | 10 | 2 | 3 | 33 | 13 | 9 | 5 | 1 | 25 | 11 | 0 | ||
3 | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 62 | 30 | 31 | 19 | 5 | 6 | 64 | 33 | 10 | 3 | 2 | 32 | 12 | 9 | 2 | 4 | 32 | 21 | 0 | ||
4 | Πηνειακος Αμαλιαδας | 62 | 30 | 33 | 19 | 5 | 6 | 67 | 34 | 11 | 3 | 1 | 32 | 13 | 8 | 2 | 5 | 35 | 21 | 0 | ||
5 | Πριγκηπες Λεχαινων | 62 | 30 | 40 | 19 | 5 | 6 | 73 | 33 | 11 | 2 | 2 | 43 | 13 | 8 | 3 | 4 | 30 | 20 | 0 | ||
6 | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 46 | 30 | -3 | 14 | 4 | 12 | 46 | 49 | 8 | 2 | 5 | 29 | 26 | 6 | 2 | 7 | 17 | 23 | 0 | ||
7 | Λεοντες Αμαλιαδας | 43 | 30 | 10 | 13 | 4 | 13 | 56 | 46 | 8 | 2 | 5 | 33 | 18 | 5 | 2 | 8 | 23 | 28 | 0 | ||
8 | Εθνικος Γερακιου | 41 | 30 | -12 | 12 | 5 | 13 | 56 | 68 | 9 | 1 | 5 | 27 | 22 | 3 | 4 | 8 | 29 | 46 | 0 | ||
9 | Θυελλα Καρδαμα | 40 | 30 | -1 | 12 | 4 | 14 | 54 | 55 | 6 | 3 | 6 | 29 | 23 | 6 | 1 | 8 | 25 | 32 | 0 | ||
10 | Απολλων Γαστουνης | 34 | 30 | -2 | 10 | 4 | 16 | 40 | 42 | 5 | 2 | 8 | 23 | 25 | 5 | 2 | 8 | 17 | 17 | 0 | ||
11 | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 33 | 30 | -18 | 10 | 3 | 17 | 41 | 59 | 7 | 1 | 7 | 23 | 27 | 3 | 2 | 10 | 18 | 32 | 0 | ||
12 | Αρης Δημητρας | 32 | 30 | -10 | 9 | 5 | 16 | 52 | 62 | 8 | 2 | 5 | 38 | 24 | 1 | 3 | 11 | 14 | 38 | 0 | ||
13 | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 30 | 30 | -23 | 8 | 6 | 16 | 41 | 64 | 4 | 3 | 8 | 25 | 35 | 4 | 3 | 8 | 16 | 29 | 0 | ||
14 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 22 | 30 | -35 | 6 | 4 | 20 | 44 | 79 | 4 | 4 | 7 | 26 | 32 | 2 | 0 | 13 | 18 | 47 | 0 | ||
15 | Κενταυρος Σωστιου | 21 | 30 | -23 | 9 | 4 | 17 | 50 | 73 | 6 | 3 | 6 | 27 | 27 | 3 | 1 | 11 | 23 | 46 | 5 | ||
16 | Αο Περιστερι | -7 | 30 | -83 | 1 | 2 | 27 | 14 | 97 | 0 | 1 | 14 | 6 | 47 | 1 | 1 | 13 | 8 | 50 | 6 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-09-2015-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αο Περιστερι | 3 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-09-2015-16:00 | Καρδαμα | Εθνικος Γερακιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
26-09-2015-16:00 | Σιμοπουλου Αγ. Θεοδωρος | Αε Πηνειας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
26-09-2015-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-09-2015-10:00 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Κουρτεσίου | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-10-2015-16:00 | Κεραμιδια | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αρης Δημητρας | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 6 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Αε Πηνειας | 0 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 2 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-10-2015-10:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Απολλων Γαστουνης | 0 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-10-2015-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-10-2015-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
10-10-2015-15:30 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-10-2015-10:00 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αο Περιστερι | 4 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-10-2015-15:30 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Απολλων Γαστουνης | 2 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-10-2015-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 4 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
17-10-2015-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-10-2015-10:00 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Κεραμιδια | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αε Πηνειας | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-10-2015-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
24-10-2015-15:30 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Εθνικος Γερακιου | 4 - 0 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-10-2015-15:30 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-10-2015-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 5 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αρης Δημητρας | 3 - 1 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Θυελλα Καρδαμα | 4 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-10-2015-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
31-10-2015-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αο Περιστερι | 2 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Απολλων Γαστουνης | 0 - 2 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 4 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-11-2015-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 3 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-11-2015-15:30 | Χαβαρίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αρης Δημητρας | 3 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
07-11-2015-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
07-11-2015-15:30 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
08-11-2015-11:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Κουρτεσίου | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αε Πηνειας | 0 - 0 | ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-11-2015-15:30 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-11-2015-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
14-11-2015-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αο Περιστερι | 1 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
15-11-2015-11:00 | Σιμοπουλου Αγ. Θεοδωρος | Αε Πηνειας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Απολλων Γαστουνης | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-12-2015-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 0 - 3 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-11-2015-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-11-2015-15:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-11-2015-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αε Πηνειας | 3 - 5 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
22-11-2015-11:00 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 5 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
22-11-2015-11:00 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-11-2015-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αρης Δημητρας | 4 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 3 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Θυελλα Καρδαμα | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-11-2015-15:00 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Απολλων Γαστουνης | 3 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
28-11-2015-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
28-11-2015-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αο Περιστερι | 0 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-11-2015-11:00 | Σιμοπουλου Αγ. Θεοδωρος | Αε Πηνειας | - | Κενταυρος Σωστιου | 6 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 0 | ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-12-2015-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αρης Δημητρας | 2 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-12-2015-15:00 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
05-12-2015-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
06-12-2015-11:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 3 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 5 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αε Πηνειας | 1 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-12-2015-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αρης Δημητρας | 3 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
12-12-2015-15:00 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
12-12-2015-15:00 | Σιμοπουλου Αγ. Θεοδωρος | Αε Πηνειας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
12-12-2015-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-12-2015-11:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αο Περιστερι | 4 - 1 | ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
13-12-2015-11:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Απολλων Γαστουνης | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Μυρσινης | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 5 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-12-2015-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αε Πηνειας | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 5 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Παλαιοχωριου | Απολλων Γαστουνης | - | Αο Περιστερι | 6 - 1 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Κεραμιδια | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 0 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-12-2015-15:15 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 0 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 3 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Γερακιου | Αο Περιστερι | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 7 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αε Πηνειας | 2 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Αρης Δημητρας | 3 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Απολλων Γαστουνης | 0 - 4 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 4 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-01-2016-15:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-01-2016-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
09-01-2016-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 4 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-01-2016-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Απολλων Γαστουνης | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 0 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
10-01-2016-11:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Περιστερι | 9 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Κενταυρος Σωστιου | 7 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-01-2016-15:00 | Βοηθ. Αμαλιαδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
16-01-2016-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αε Πηνειας | 0 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-01-2016-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Απολλων Γαστουνης | 0 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-01-2016-11:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-01-2016-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 5 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-01-2016-15:00 | Μυρσινης | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-01-2016-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Απολλων Γαστουνης | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-01-2016-15:00 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-01-2016-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
31-01-2016-11:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Απολλων Γαστουνης | 0 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
31-01-2016-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αε Πηνειας | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αρης Δημητρας | 2 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-02-2016-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Απολλων Γαστουνης | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
06-02-2016-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
07-02-2016-11:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 5 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-02-2016-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-02-2016-15:30 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Αε Πηνειας | 1 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-02-2016-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
13-02-2016-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Απολλων Γαστουνης | 2 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
14-02-2016-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 2 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-02-2016-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 3 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-02-2016-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Απολλων Γαστουνης | - | Αε Πηνειας | 0 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-02-2016-15:30 | Βοηθ. Αμαλιαδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
20-02-2016-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αρης Δημητρας | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-02-2016-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Απολλων Γαστουνης | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
28-02-2016-11:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 0 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 4 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-03-2016-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 5 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αε Πηνειας | 0 - 1 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Απολλων Γαστουνης | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-03-2016-15:45 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-03-2016-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Μυρσινης | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Απολλων Γαστουνης | 1 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 5 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Κενταυρος Σωστιου | 6 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-03-2016-16:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Απολλων Γαστουνης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
20-03-2016-11:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αε Πηνειας | 1 - 2 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αρης Δημητρας | 4 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-03-2016-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 5 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Απολλων Γαστουνης | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 3 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-03-2016-10:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 3 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 5 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
27η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-04-2016-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Απολλων Γαστουνης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αε Πηνειας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Βοηθ. Βαρθολομιου | Αρης Δημητρας | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 6 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 1 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ |
28η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-04-2016-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αρης Δημητρας | 4 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Μανωλαδας | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
29η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-04-2016-16:30 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Απολλων Γαστουνης | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | 4 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
30η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-04-2016-16:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Απολλων Γαστουνης | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Εθνικος Γερακιου | 4 - 4 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Μανωλαδας | Αθλητικος Ομιλος Αρετης | - | Αε Πηνειας | 0 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αρης Δημητρας | 6 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |