ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Μυρσιναικος Μυρσινης | 46 | 18 | 39 | 15 | 1 | 2 | 53 | 14 | 7 | 0 | 2 | 24 | 5 | 8 | 1 | 0 | 29 | 9 | 0 | ||
2 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 45 | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 62 | 17 | 7 | 2 | 0 | 34 | 8 | 7 | 1 | 1 | 28 | 9 | 0 | ||
3 | Αο Αγιου Γεωργιου | 33 | 18 | 10 | 10 | 3 | 5 | 36 | 26 | 6 | 1 | 2 | 21 | 8 | 4 | 2 | 3 | 15 | 18 | 0 | ||
4 | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 28 | 18 | 2 | 9 | 1 | 8 | 52 | 50 | 7 | 1 | 1 | 33 | 19 | 2 | 0 | 7 | 19 | 31 | 0 | ||
5 | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 26 | 18 | 7 | 8 | 2 | 8 | 42 | 35 | 5 | 1 | 3 | 22 | 16 | 3 | 1 | 5 | 20 | 19 | 0 | ||
6 | Λεοντες Αμαλιαδας | 25 | 18 | 4 | 8 | 1 | 9 | 41 | 37 | 4 | 1 | 4 | 22 | 20 | 4 | 0 | 5 | 19 | 17 | 0 | ||
7 | Αρης Δημητρας | 25 | 18 | -4 | 7 | 4 | 7 | 37 | 41 | 4 | 1 | 4 | 22 | 23 | 3 | 3 | 3 | 15 | 18 | 0 | ||
8 | Εθνικος Γερακιου | 20 | 18 | -7 | 6 | 2 | 10 | 35 | 42 | 4 | 1 | 4 | 22 | 16 | 2 | 1 | 6 | 13 | 26 | 0 | ||
9 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 10 | 18 | -56 | 3 | 1 | 14 | 18 | 74 | 1 | 1 | 7 | 7 | 37 | 2 | 0 | 7 | 11 | 37 | 0 | ||
10 | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 | 18 | -40 | 1 | 0 | 17 | 15 | 55 | 0 | 0 | 9 | 9 | 23 | 1 | 0 | 8 | 6 | 32 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-11-2022-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-11-2022-11:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αρης Δημητρας | 2 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-11-2022-11:30 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 3 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
27-11-2022-15:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-12-2022-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 5 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-12-2022-11:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
04-12-2022-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 0 - 7 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
04-12-2022-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
04-12-2022-15:00 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-12-2022-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-12-2022-11:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 1 - 2 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
11-12-2022-11:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 4 - 3 | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-12-2022-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αρης Δημητρας | 0 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-12-2022-11:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-12-2022-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-12-2022-15:15 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 5 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
18-01-2023-15:15 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 4 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-01-2023-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
07-01-2023-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 4 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
08-01-2023-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 0 - 6 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-02-2023-11:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-01-2023-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 6 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
15-01-2023-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 6 - 2 | ΧΟΤΖΑ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
15-01-2023-11:30 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 4 - 1 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 6 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-01-2023-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
22-01-2023-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-01-2023-11:00 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-01-2023-12:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 5 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
22-01-2023-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αρης Δημητρας | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-01-2023-11:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 6 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
29-01-2023-11:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-01-2023-11:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
29-01-2023-11:30 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 3 | ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-02-2023-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
19-02-2023-11:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 2 - 4 | ΜΟΥΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | ||
19-02-2023-11:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 5 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-02-2023-11:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-02-2023-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-03-2023-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 5 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
05-03-2023-11:00 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-03-2023-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 4 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-03-2023-11:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-03-2023-11:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 1 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
12-03-2023-11:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
12-03-2023-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 5 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-06-2023-18:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-03-2023-15:45 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Αρης Δημητρας | 6 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-03-2023-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 4 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
19-03-2023-11:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
26-03-2023-11:30 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 1 | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-04-2023-11:30 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 4 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-04-2023-11:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
02-04-2023-11:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Εθνικος Γερακιου | 4 - 1 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
02-04-2023-11:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
02-04-2023-11:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 5 - 2 | ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-04-2023-17:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
09-04-2023-11:30 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 6 - 1 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
09-04-2023-11:30 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 5 - 0 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-04-2023-11:30 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αρης Δημητρας | 3 - 1 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
09-04-2023-14:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 4 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-04-2023-11:30 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 3 - 1 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-04-2023-11:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Εθνικος Γερακιου | 4 - 4 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
23-04-2023-17:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 4 - 0 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
23-04-2023-17:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αρης Δημητρας | 1 - 2 | ΜΟΥΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | ||
23-04-2023-17:15 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-04-2023-17:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 2 - 1 | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ||
30-04-2023-11:30 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 0 | ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ | ||
30-04-2023-11:30 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
30-04-2023-17:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
07-05-2023-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 4 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-05-2023-17:00 | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 0 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
13-05-2023-17:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 3 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
14-05-2023-17:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | 7 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-05-2023-17:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 0 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-05-2023-17:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αρης Δημητρας | 3 - 2 | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-05-2023-17:30 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-05-2023-17:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 5 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
17-05-2023-17:30 | Κέντρου | ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-05-2023-17:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
28-05-2023-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 0 - 3 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |