ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 37 | 14 | 29 | 12 | 1 | 1 | 42 | 13 | 6 | 1 | 0 | 22 | 6 | 6 | 0 | 1 | 20 | 7 | 0 | ||
2 | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 35 | 14 | 30 | 11 | 2 | 1 | 45 | 15 | 6 | 0 | 1 | 26 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | 8 | 0 | ||
3 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 25 | 14 | 16 | 8 | 1 | 5 | 41 | 25 | 5 | 0 | 2 | 22 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 18 | 0 | ||
4 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 22 | 14 | -3 | 7 | 1 | 6 | 25 | 28 | 4 | 1 | 2 | 12 | 15 | 3 | 0 | 4 | 13 | 13 | 0 | ||
5 | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 20 | 14 | -1 | 6 | 2 | 6 | 29 | 30 | 3 | 2 | 2 | 18 | 16 | 3 | 0 | 4 | 11 | 14 | 0 | ||
6 | Αρης Δημητρας | 18 | 14 | -5 | 6 | 0 | 8 | 23 | 28 | 4 | 0 | 4 | 12 | 13 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | 0 | ||
7 | Μυρσιναικος Μυρσινης | 7 | 14 | -25 | 2 | 1 | 11 | 16 | 41 | 1 | 0 | 6 | 11 | 20 | 1 | 1 | 5 | 5 | 21 | 0 | ||
8 | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 | 14 | -41 | 0 | 0 | 14 | 5 | 46 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 | 0 | 0 | 8 | 3 | 29 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-11-2021-12:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
28-11-2021-15:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 4 - 4 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
15-12-2021-15:15 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-12-2021-15:15 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-12-2021-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-12-2021-12:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αρης Δημητρας | 3 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
05-12-2021-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
05-12-2021-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-12-2021-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 1 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-01-2022-15:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αρης Δημητρας | 3 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-01-2022-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
30-01-2022-12:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 7 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-01-2022-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-02-2022-11:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
20-02-2022-11:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 5 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
20-02-2022-11:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 0 - 5 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
09-03-2022-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-01-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-01-2022-11:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
23-01-2022-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 1 - 2 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
23-01-2022-15:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-02-2022-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αρης Δημητρας | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
06-02-2022-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-02-2022-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
06-02-2022-15:15 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 2 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-02-2022-11:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-02-2022-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αρης Δημητρας | 1 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
05-03-2022-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 5 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-03-2022-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 2 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-02-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-02-2022-11:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-02-2022-11:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 4 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-04-2022-17:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-03-2022-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 6 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
13-03-2022-16:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-03-2022-17:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αρης Δημητρας | 2 - 5 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-04-2022-16:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 2 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-03-2022-16:00 | Καλυβιων | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-03-2022-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 5 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
20-03-2022-16:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-04-2022-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 2 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-03-2022-16:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 4 | ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
27-03-2022-17:00 | Βάρδας | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αρης Δημητρας | 4 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-03-2022-17:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-03-2022-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 5 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-04-2022-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-04-2022-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-04-2022-17:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 3 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
10-04-2022-17:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 4 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-04-2022-11:00 | Καλυβιων | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-04-2022-11:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-04-2022-11:30 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
17-04-2022-11:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |