ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αίας Γαστούνης | 58 | 26 | 41 | 18 | 4 | 4 | 61 | 20 | 10 | 1 | 2 | 32 | 11 | 8 | 3 | 2 | 29 | 9 | 0 | ||
2 | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 54 | 26 | 31 | 17 | 3 | 6 | 48 | 17 | 10 | 2 | 1 | 31 | 5 | 7 | 1 | 5 | 17 | 12 | 0 | ||
3 | Κενταυρος Μαγουλας | 52 | 26 | 41 | 15 | 7 | 4 | 62 | 21 | 7 | 5 | 1 | 37 | 11 | 8 | 2 | 3 | 25 | 10 | 0 | ||
4 | Ολυμπιαδα Γουμερου | 52 | 26 | 35 | 17 | 5 | 4 | 58 | 23 | 12 | 1 | 0 | 42 | 5 | 5 | 4 | 4 | 16 | 18 | 2 | ||
5 | Δαφνη Ανδραβιδας | 43 | 26 | 7 | 13 | 4 | 9 | 43 | 36 | 10 | 2 | 1 | 29 | 9 | 3 | 2 | 8 | 14 | 27 | 0 | ||
6 | Πελοψ Πυργου | 38 | 26 | 7 | 10 | 8 | 8 | 37 | 30 | 8 | 2 | 3 | 23 | 10 | 2 | 6 | 5 | 14 | 20 | 0 | ||
7 | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 35 | 26 | -12 | 10 | 5 | 11 | 43 | 55 | 8 | 2 | 3 | 27 | 21 | 2 | 3 | 8 | 16 | 34 | 0 | ||
8 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 34 | 26 | -4 | 9 | 7 | 10 | 30 | 34 | 6 | 4 | 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 7 | 16 | 26 | 0 | ||
9 | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 33 | 26 | 5 | 9 | 6 | 11 | 48 | 43 | 7 | 2 | 4 | 36 | 19 | 2 | 4 | 7 | 12 | 24 | 0 | ||
10 | Αχιλλευς Νεοχωριου | 28 | 26 | -24 | 8 | 4 | 14 | 37 | 61 | 5 | 3 | 5 | 20 | 27 | 3 | 1 | 9 | 17 | 34 | 0 | ||
11 | Πελοψ Πελοπιου | 27 | 26 | -17 | 7 | 6 | 13 | 33 | 50 | 5 | 3 | 5 | 17 | 19 | 2 | 3 | 8 | 16 | 31 | 0 | ||
12 | Λεοντες Αμαλιαδας | 26 | 26 | -15 | 7 | 5 | 14 | 38 | 53 | 5 | 3 | 5 | 20 | 22 | 2 | 2 | 9 | 18 | 31 | 0 | ||
13 | Πηνειακος Αμαλιαδας | 16 | 26 | -26 | 4 | 4 | 18 | 27 | 53 | 4 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 0 | 13 | 11 | 37 | 0 | ||
14 | Μυρσιναικος Μυρσινης | 11 | 26 | -69 | 3 | 2 | 21 | 17 | 86 | 3 | 1 | 9 | 15 | 40 | 0 | 1 | 12 | 2 | 46 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-09-2017-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
30-09-2017-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-09-2017-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 0 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
30-09-2017-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-10-2017-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 1 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
01-10-2017-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
01-10-2017-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-10-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-10-2017-15:30 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-10-2017-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-10-2017-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 4 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-10-2017-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
21-10-2017-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
21-10-2017-15:30 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-10-2017-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-10-2017-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 4 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-11-2017-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 5 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-11-2017-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-11-2017-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 0 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 8 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 3 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
13-12-2017-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 4 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-11-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 2 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-11-2017-15:15 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-11-2017-15:15 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-12-2017-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 1 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Κενταυρος Μαγουλας | 0 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
20-12-2017-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-12-2017-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 6 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-01-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-12-2017-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-12-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 5 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 6 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-01-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 5 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 6 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Πελοψ Πυργου | 4 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-01-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-01-2018-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 5 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 2 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 7 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 3 - 3 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-01-2018-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 6 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-01-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-01-2018-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
07-02-2018-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-02-2018-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-01-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 5 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-02-2018-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-02-2018-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-02-2018-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-02-2018-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-02-2018-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 7 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-02-2018-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-02-2018-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 5 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
07-03-2018-16:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-03-2018-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-02-2018-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-02-2018-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-02-2018-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-02-2018-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
17-02-2018-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-02-2018-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-02-2018-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 6 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-02-2018-15:30 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-02-2018-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 1 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 4 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
14-03-2018-16:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-03-2018-15:30 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-03-2018-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-03-2018-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Πελοψ Πελοπιου | 5 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-03-2018-15:45 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-03-2018-16:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 6 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 3 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-03-2018-16:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-03-2018-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 5 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-03-2018-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-03-2018-16:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-03-2018-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-03-2018-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 6 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-03-2018-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 8 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
04-04-2018-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-04-2018-16:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-04-2018-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-04-2018-16:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 3 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
15-04-2018-16:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
15-04-2018-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 6 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
15-04-2018-16:00 | Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-04-2018-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-04-2018-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-04-2018-16:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πελοπιου | 5 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-04-2018-16:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 5 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-04-2018-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-04-2018-16:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 3 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
18-04-2018-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-04-2018-16:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |