ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 35 | 18 | 18 | 10 | 5 | 3 | 33 | 15 | 6 | 1 | 2 | 19 | 6 | 4 | 4 | 1 | 14 | 9 | 0 | ||
2 | Ηλειακος Λεχαινων | 33 | 18 | 5 | 10 | 3 | 5 | 25 | 20 | 5 | 1 | 3 | 11 | 9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 11 | 0 | ||
3 | Αο Μακρυσιων | 32 | 18 | 16 | 10 | 2 | 6 | 48 | 32 | 6 | 1 | 2 | 29 | 16 | 4 | 1 | 4 | 19 | 16 | 0 | ||
4 | Κενταυρος Σωστιου | 28 | 18 | 3 | 9 | 2 | 7 | 28 | 25 | 6 | 2 | 1 | 15 | 7 | 3 | 0 | 6 | 13 | 18 | 0 | ||
5 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 24 | 18 | -3 | 7 | 3 | 8 | 30 | 33 | 3 | 3 | 3 | 14 | 18 | 4 | 0 | 5 | 16 | 15 | 0 | ||
6 | Θυελλα Καρδαμα | 22 | 18 | -9 | 7 | 1 | 10 | 25 | 34 | 4 | 0 | 5 | 12 | 15 | 3 | 1 | 5 | 13 | 19 | 0 | ||
7 | Λεοντες Αμαλιαδας | 22 | 18 | 0 | 5 | 7 | 6 | 28 | 28 | 4 | 1 | 4 | 19 | 17 | 1 | 6 | 2 | 9 | 11 | 0 | ||
8 | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 21 | 18 | -11 | 6 | 3 | 9 | 19 | 30 | 4 | 1 | 4 | 9 | 14 | 2 | 2 | 5 | 10 | 16 | 0 | ||
9 | Παο Κακοβατου | 18 | 18 | -1 | 4 | 6 | 8 | 23 | 24 | 1 | 5 | 3 | 8 | 8 | 3 | 1 | 5 | 15 | 16 | 0 | ||
10 | Εθνικος Γερακιου | 16 | 18 | -18 | 4 | 4 | 10 | 20 | 38 | 3 | 3 | 3 | 16 | 17 | 1 | 1 | 7 | 4 | 21 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-11-2021-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-11-2021-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
06-11-2021-15:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-11-2021-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-11-2021-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-11-2021-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-11-2021-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-11-2021-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-11-2021-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
14-11-2021-15:15 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Παο Κακοβατου | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-11-2021-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-11-2021-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-11-2021-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-11-2021-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
28-11-2021-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 4 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-12-2021-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-12-2021-15:15 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-12-2021-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Παο Κακοβατου | 2 - 3 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
05-12-2021-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 4 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-12-2021-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-12-2021-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-12-2021-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
12-12-2021-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-12-2021-15:15 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-03-2022-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | Παο Κακοβατου | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-12-2021-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Παο Κακοβατου | 0 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Καραλετσίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-02-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-02-2022-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-02-2022-15:00 | Καραλετσίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
06-02-2022-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Παο Κακοβατου | 1 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
06-02-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-03-2022-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2022-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-03-2022-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-03-2022-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | Παο Κακοβατου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-03-2022-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-01-2022-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
22-01-2022-15:15 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 5 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-01-2022-15:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-01-2022-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-01-2022-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-01-2022-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Παο Κακοβατου | 3 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
29-01-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-01-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
30-01-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
30-01-2022-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-02-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-02-2022-15:00 | Καραλετσίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
13-02-2022-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-02-2022-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Κενταυρος Σωστιου | 0 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
06-03-2022-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-02-2022-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-02-2022-15:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-02-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-02-2022-15:00 | Καραλετσίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Παο Κακοβατου | 3 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
20-02-2022-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-02-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Κενταυρος Σωστιου | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-02-2022-15:45 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-02-2022-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-02-2022-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | Παο Κακοβατου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-02-2022-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-03-2022-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Παο Κακοβατου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-03-2022-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-03-2022-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-03-2022-16:00 | Καραλετσίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-03-2022-16:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-03-2022-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
26-03-2022-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-03-2022-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-03-2022-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-03-2022-17:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Θυελλα Καρδαμα | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-04-2022-17:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
02-04-2022-17:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
02-04-2022-17:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-04-2022-17:00 | Δημ. Ζαχάρως | Παο Κακοβατου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-04-2022-17:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-04-2022-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Θυελλα Καρδαμα | 6 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-04-2022-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-04-2022-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-04-2022-17:00 | Αμπελόκαμπου | Κενταυρος Σωστιου | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-04-2022-17:00 | Καραλετσίου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-04-2022-17:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Εθνικος Γερακιου | 4 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-04-2022-17:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
30-04-2022-17:00 | Μυρσινης | Ηλειακος Λεχαινων | - | Παο Κακοβατου | 2 - 1 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
30-04-2022-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-04-2022-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 4 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |