ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 28 | 12 | 24 | 9 | 1 | 2 | 33 | 9 | 5 | 0 | 1 | 21 | 5 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | 0 | ||
2 | Νικη Τραγανου | 24 | 12 | 22 | 7 | 3 | 2 | 30 | 8 | 4 | 1 | 1 | 16 | 4 | 3 | 2 | 1 | 14 | 4 | 0 | ||
3 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 20 | 12 | 7 | 5 | 5 | 2 | 20 | 13 | 2 | 4 | 0 | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | 0 | ||
4 | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 17 | 12 | 8 | 4 | 5 | 3 | 17 | 9 | 2 | 3 | 1 | 8 | 3 | 2 | 2 | 2 | 9 | 6 | 0 | ||
5 | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 13 | 12 | -6 | 3 | 4 | 5 | 15 | 21 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | 0 | 3 | 3 | 3 | 12 | 0 | ||
6 | Δαφνη Ανδραβιδας | 10 | 12 | -18 | 3 | 1 | 8 | 12 | 30 | 3 | 0 | 3 | 7 | 11 | 0 | 1 | 5 | 5 | 19 | 0 | ||
7 | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 | 12 | -37 | 1 | 1 | 10 | 10 | 47 | 1 | 1 | 4 | 6 | 21 | 0 | 0 | 6 | 4 | 26 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-10-2021-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
30-10-2021-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
31-10-2021-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
Ηλειακός Βαρθολομιού- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-11-2021-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
06-11-2021-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νικη Τραγανου | 2 - 1 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
07-11-2021-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Προοδευτική Μανωλάδας- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-11-2021-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 7 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-11-2021-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-11-2021-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Ολυμπιακος Σαβαλιων- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-11-2021-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
28-11-2021-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-12-2021-15:15 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Νικη Τραγανου | 1 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
Δοξα Νεας Μανωλαδας- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-12-2021-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-12-2021-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-12-2021-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-12-2021-15:15 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-12-2021-15:15 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-12-2021-15:15 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Δαφνη Ανδραβιδας- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-12-2021-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-12-2021-15:00 | Καλυβιων | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 5 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-12-2021-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Νικη Τραγανου- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-02-2022-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-02-2022-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Νικη Τραγανου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-02-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Ηλειακός Βαρθολομιού- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-01-2022-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-01-2022-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-01-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
Προοδευτική Μανωλάδας- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-01-2022-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-01-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
29-01-2022-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 3 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
Ολυμπιακος Σαβαλιων- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-02-2022-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
12-02-2022-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 7 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-02-2022-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ||
Δοξα Νεας Μανωλαδας- ρεπό |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-02-2022-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 5 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-02-2022-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-02-2022-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 3 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας- ρεπό |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-02-2022-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
27-02-2022-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 6 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-02-2022-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Δαφνη Ανδραβιδας- ρεπό |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-03-2022-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2022-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-03-2022-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
Νικη Τραγανου- ρεπό |