LIVE
ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ
ΙΑΤΡΟΙ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΑΡΧΙΚΗ
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορική Αναδρομή
Εκτελεστική Επιτροπή – Πρακτικά
Κανονισμοί Καταστατικό
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΕΓΓΡΑΦΑ
Έγγραφα Συμμετοχής Σωματείων
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ 1ης ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
ΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ
Πράξη Συνέναισης Προσωπικών Δεδομένων
ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ
Αίτηση Οικονομικής Ενίσχυσης Τραυματισθέντα Ποδοσφαιριστή
Αίτηση για δελτίο ελευθέρας εισόδου
Αίτηση Επανέκδοσης Δελτίου
Αίτηση Ανανέωσης Δελτίου Αλλοδαπού
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
Γήπεδα
Μεταγραφές
Παλαιότερες Αγωνιστικές Περίοδοι
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα Διαιτητών
Εκπαίδευση Διαιτητών
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
Πρωταθλήματα
Κύπελλο
Μικτή Ηλείας – Υποδομές
Διαιτητές
Προπονητές
Διάφορα
ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Επικοινωνία
Open Menu
ΑΡΧΙΚΗ
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορική Αναδρομή
Εκτελεστική Επιτροπή – Πρακτικά
Κανονισμοί Καταστατικό
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΕΓΓΡΑΦΑ
Έγγραφα Συμμετοχής Σωματείων
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ 1ης ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
ΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ
Πράξη Συνέναισης Προσωπικών Δεδομένων
ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ
Αίτηση Οικονομικής Ενίσχυσης Τραυματισθέντα Ποδοσφαιριστή
Αίτηση για δελτίο ελευθέρας εισόδου
Αίτηση Επανέκδοσης Δελτίου
Αίτηση Ανανέωσης Δελτίου Αλλοδαπού
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
Γήπεδα
Μεταγραφές
Παλαιότερες Αγωνιστικές Περίοδοι
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα Διαιτητών
Εκπαίδευση Διαιτητών
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
Πρωταθλήματα
Κύπελλο
Μικτή Ηλείας – Υποδομές
Διαιτητές
Προπονητές
Διάφορα
ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Επικοινωνία
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α PLAYSPORTS
Β JOHN DEERE
Γ NOS INSURANCE
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΡΚΕΤ ΙΝ
Α ΦΑΣΗ
Β ΦΑΣΗ
Προημιτελική Φάση
Ημιτελική Φάση
ΜΙΚΤΩΝ Κ-14
ΜΙΚΤΩΝ Κ-16
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Α PLAYSPORTS
Β JOHN DEERE
Γ NOS INSURANCE
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΡΚΕΤ ΙΝ
Ημιτελική Φάση
Προημιτελική Φάση
Β ΦΑΣΗ
Α ΦΑΣΗ
ΜΙΚΤΩΝ Κ-14
ΜΙΚΤΩΝ Κ-16
ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΦΑΡΜΑ ΗΛΕΙΑΣ
Ομάδες που συμμετέχουν στην
Κ-16 (1ος Όμιλος)
Α/Α
ΕΜΒΛΗΜΑ
ΟΜΑΔΑ
ΕΔΡΑ
1
Αλφειος Επιταλιου
Επιταλίου
2
Αργοναυτης Κατακολου
Σκουροχωριου
3
Ατρομητος Βαρβασαινας
Βαρβάσαινας
4
ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Δεν έχει ορισθεί
5
Κενταυρος Μαγουλας
Μαγούλας
6
Κεραυνος Καλλικωμου
Καλλικωμου
7
Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
Σκουροχωριου
8
Πελοψ Πελοπιου
Πελοπιου
Παλαιότερες Αγωνιστικές Περίοδοι
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Παίδων - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Παίδων - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Παίδων - PLAY OFF
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Παίδων ΦΑΡΜΑ ΗΛΕΙΑΣ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Παίδων ΦΑΡΜΑ ΗΛΕΙΑΣ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Παίδων - PLAY OFF 1
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Παίδων - PLAY OF 2
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων -
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων - PLAY OF 1-4
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων - PLAY OFF 2-3
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων - PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΙ
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων - ΤΕΛΙΚΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Παίδων ΦΑΡΜΑ k-16-1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Παίδων ΦΑΡΜΑ k-16-2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Παίδων k-16-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Παίδων k-16-Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Παίδων k-16-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Κ-16-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κ-16-K-16
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία- Πρόγραμμα
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Στατιστικά