LIVE
ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ
ΙΑΤΡΟΙ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΑΡΧΙΚΗ
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορική Αναδρομή
Εκτελεστική Επιτροπή – Πρακτικά
Κανονισμοί Καταστατικό
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΕΓΓΡΑΦΑ
Έγγραφα Συμμετοχής Σωματείων
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ 1ης ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
ΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ
Πράξη Συνέναισης Προσωπικών Δεδομένων
ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ
Αίτηση Οικονομικής Ενίσχυσης Τραυματισθέντα Ποδοσφαιριστή
Αίτηση για δελτίο ελευθέρας εισόδου
Αίτηση Επανέκδοσης Δελτίου
Αίτηση Ανανέωσης Δελτίου Αλλοδαπού
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
Γήπεδα
Μεταγραφές
Παλαιότερες Αγωνιστικές Περίοδοι
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα Διαιτητών
Εκπαίδευση Διαιτητών
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
Πρωταθλήματα
Κύπελλο
Μικτή Ηλείας – Υποδομές
Διαιτητές
Προπονητές
Διάφορα
ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Επικοινωνία
Open Menu
ΑΡΧΙΚΗ
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορική Αναδρομή
Εκτελεστική Επιτροπή – Πρακτικά
Κανονισμοί Καταστατικό
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ
ΕΓΓΡΑΦΑ
Έγγραφα Συμμετοχής Σωματείων
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ 1ης ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
ΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ
Πράξη Συνέναισης Προσωπικών Δεδομένων
ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ
Αίτηση Οικονομικής Ενίσχυσης Τραυματισθέντα Ποδοσφαιριστή
Αίτηση για δελτίο ελευθέρας εισόδου
Αίτηση Επανέκδοσης Δελτίου
Αίτηση Ανανέωσης Δελτίου Αλλοδαπού
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ
Γήπεδα
Μεταγραφές
Παλαιότερες Αγωνιστικές Περίοδοι
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα Διαιτητών
Εκπαίδευση Διαιτητών
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ
Πρωταθλήματα
Κύπελλο
Μικτή Ηλείας – Υποδομές
Διαιτητές
Προπονητές
Διάφορα
ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Επικοινωνία
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α PLAYSPORTS
Β JOHN DEERE
Γ NOS INSURANCE
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΡΚΕΤ ΙΝ
Α ΦΑΣΗ
Β ΦΑΣΗ
Προημιτελική Φάση
Ημιτελική Φάση
ΜΙΚΤΩΝ Κ-14
ΜΙΚΤΩΝ Κ-16
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Α PLAYSPORTS
Β JOHN DEERE
Γ NOS INSURANCE
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΡΚΕΤ ΙΝ
Ημιτελική Φάση
Προημιτελική Φάση
Β ΦΑΣΗ
Α ΦΑΣΗ
ΜΙΚΤΩΝ Κ-14
ΜΙΚΤΩΝ Κ-16
ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΦΑΡΜΑ ΗΛΕΙΑΣ
Ομάδες που συμμετέχουν στην
Β JOHN DEERE (Κανονική Περίοδος)
Α/Α
ΕΜΒΛΗΜΑ
ΟΜΑΔΑ
ΕΔΡΑ
1
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
Καρατουλα
2
Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)
Καστρου
3
Απολλων Ν. Φιγαλιας
Νεα Φιγαλιας
4
Ατρομητος Βαρβασαινας
Βαρβάσαινας
5
Θυελλα Καρδαμα
Καρδαμα
6
Κεραυνος Βρινας
Καλλικωμου
7
Κεραυνος Χειμαδιου
Χειμαδιού
8
Ολυμπιακός Λαμπετίου
Δημ. Λαμπετιου
9
Πελοψ Πελοπιου
Πελοπιου
10
Πηγασος Πρασινου
Ξυλοκερας
11
Προοδευτική Μανωλάδας
Μανωλαδας
12
Προοδος Σαλμωνης
Σαλμωνης
Παλαιότερες Αγωνιστικές Περίοδοι
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Α2 DEDALOS
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Α2 DEDALOS SECURITY - PLAY OFF
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Α2 DEDALOS SECURITY - PLAY OUT
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ -
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - PLAY OFF
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Α2 SINNER CAFE -
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Α2 SINNER CAFE - PLAY OFF
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-PLAY OUT
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Play off
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Α2 JOHN DEREE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Α2 JOHN DEERE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ-PLAY OUT 1
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Α2 JOHN DEERE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ-PLAY OUT 2
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Α2 JOHN DEERE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ-PLAY OUT 2*
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Β JOHN DEERE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ-Κανονική Περίοδος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία- Πρόγραμμα
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Στατιστικά