ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αρης Λανθιου | 56 | 20 | 57 | 18 | 2 | 0 | 67 | 10 | 9 | 1 | 0 | 38 | 3 | 9 | 1 | 0 | 29 | 7 | 0 | ||
2 | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 46 | 20 | 34 | 14 | 4 | 2 | 63 | 29 | 9 | 0 | 1 | 34 | 12 | 5 | 4 | 1 | 29 | 17 | 0 | ||
3 | Αρης Δημητρας | 40 | 20 | 15 | 12 | 4 | 4 | 36 | 21 | 7 | 2 | 1 | 26 | 12 | 5 | 2 | 3 | 10 | 9 | 0 | ||
4 | Νέος Άρης Στρεφίου | 34 | 20 | 19 | 10 | 4 | 6 | 35 | 16 | 6 | 1 | 3 | 19 | 8 | 4 | 3 | 3 | 16 | 8 | 0 | ||
5 | Αο Αγιου Γεωργιου | 27 | 20 | 3 | 8 | 3 | 9 | 27 | 24 | 4 | 2 | 4 | 13 | 11 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 0 | ||
6 | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 26 | 20 | -1 | 7 | 5 | 8 | 44 | 45 | 4 | 2 | 4 | 29 | 22 | 3 | 3 | 4 | 15 | 23 | 0 | ||
7 | Πριγκηπες Λεχαινων | 26 | 20 | -2 | 8 | 2 | 10 | 43 | 45 | 3 | 1 | 6 | 19 | 20 | 5 | 1 | 4 | 24 | 25 | 0 | ||
8 | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 18 | 20 | 1 | 6 | 4 | 10 | 39 | 38 | 4 | 3 | 3 | 20 | 15 | 2 | 1 | 7 | 19 | 23 | 2 | ||
9 | Αλφειονις Αλφειουσης | 13 | 20 | -17 | 6 | 1 | 13 | 30 | 47 | 4 | 1 | 5 | 17 | 23 | 2 | 0 | 8 | 13 | 24 | 3 | ||
10 | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 7 | 20 | -44 | 4 | 1 | 15 | 21 | 65 | 3 | 1 | 6 | 12 | 28 | 1 | 0 | 9 | 9 | 37 | 3 | ||
11 | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 5 | 20 | -65 | 1 | 2 | 17 | 13 | 78 | 0 | 2 | 8 | 8 | 29 | 1 | 0 | 9 | 5 | 49 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-10-2017-15:45 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 4 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
15-10-2017-10:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αρης Δημητρας | 1 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
15-10-2017-10:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 2 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
15-10-2017-10:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
15-10-2017-10:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 5 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Αγιος Δημητριος Πουρναριου- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-10-2017-10:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αρης Λανθιου | 0 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
22-10-2017-10:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 6 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-10-2017-10:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-10-2017-10:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
22-10-2017-10:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 1 | ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-10-2017-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 2 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-10-2017-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 0 | ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||
29-10-2017-11:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αρης Λανθιου | 0 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
29-10-2017-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 6 - 1 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
29-10-2017-11:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 1 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-11-2017-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 3 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
05-11-2017-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 0 - 1 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
05-11-2017-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 4 - 0 | ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||
05-11-2017-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αρης Δημητρας | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
05-11-2017-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-11-2017-11:00 | Μυρσινης | Αρης Δημητρας | - | Αρης Λανθιου | 3 - 4 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
12-11-2017-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 0 - 3 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
12-11-2017-11:00 | ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ ΞΕΡΟ | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
12-11-2017-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 4 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
12-11-2017-11:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Αλφειονις Αλφειουσης- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-11-2017-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
19-11-2017-11:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 2 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-11-2017-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 2 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
19-11-2017-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αρης Δημητρας | 0 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
29-11-2017-15:30 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 2 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Πριγκηπες Λεχαινων- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-11-2017-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
26-11-2017-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 5 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
26-11-2017-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-11-2017-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αρης Δημητρας | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Αρης Λανθιου- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-12-2017-11:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 3 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
03-12-2017-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 2 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-12-2017-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 2 - 5 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-12-2017-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 5 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
20-12-2017-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 1 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
Αο Αγιου Γεωργιου- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-12-2017-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-12-2017-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-12-2017-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
10-12-2017-11:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 3 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
10-12-2017-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 3 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
Αρης Δημητρας- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-12-2017-11:00 | Καστρου | Αρης Δημητρας | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 4 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-12-2017-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 4 - 3 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
17-12-2017-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 7 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
17-12-2017-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 4 - 6 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-12-2017-11:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αρης Λανθιου | 3 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
Νέος Άρης Στρεφίου- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-01-2018-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αρης Δημητρας | 0 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-01-2018-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
07-01-2018-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 6 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
07-01-2018-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
08-01-2018-15:15 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Αναγέννηση Μακρισίων 2016- ρεπό |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-01-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 6 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
14-01-2018-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
14-01-2018-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Αρης Λανθιου | 1 - 5 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-01-2018-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Καστρου | Αρης Δημητρας | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Αγιος Δημητριος Πουρναριου- ρεπό |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-01-2018-11:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 7 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
21-01-2018-11:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 4 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-01-2018-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 2 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-01-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αρης Δημητρας | 1 - 0 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-01-2018-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 7 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ- ρεπό |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-01-2018-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-01-2018-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-01-2018-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 3 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
28-01-2018-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Αρης Δημητρας | 1 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
25-03-2018-15:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008- ρεπό |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-02-2018-11:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 8 - 0 | ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-02-2018-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αρης Λανθιου | 0 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
04-02-2018-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 2 | ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||
04-02-2018-11:00 | Καλλικωμου | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 4 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-02-2018-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 3 - 1 | ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ | ||
Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.- ρεπό |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-02-2018-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 5 - 1 | ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ | ||
11-02-2018-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-02-2018-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
11-02-2018-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 3 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
11-02-2018-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αρης Δημητρας | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Αλφειονις Αλφειουσης- ρεπό |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-03-2018-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 5 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-03-2018-11:00 | Καστρου | Αρης Δημητρας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
04-03-2018-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αρης Λανθιου | 0 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-03-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
04-03-2018-11:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 6 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Πριγκηπες Λεχαινων- ρεπό |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-02-2018-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 6 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
25-02-2018-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
25-02-2018-11:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-02-2018-11:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 5 - 1 | ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ | ||
25-02-2018-11:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 1 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Αρης Λανθιου- ρεπό |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-03-2018-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αρης Δημητρας | 3 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-03-2018-11:00 | Καλλικωμου | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 4 - 2 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-03-2018-11:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 2 | ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ | ||
11-03-2018-11:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
11-03-2018-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αρης Λανθιου | 0 - 3 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Αο Αγιου Γεωργιου- ρεπό |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-04-2018-10:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
01-04-2018-10:00 | Καρδαμα | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-04-2018-10:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 3 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-04-2018-10:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 3 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
01-04-2018-10:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αρης Λανθιου | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Αρης Δημητρας- ρεπό |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-04-2018-16:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αρης Δημητρας | 1 - 3 | ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-04-2018-16:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 5 - 1 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-04-2018-16:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
11-04-2018-16:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 6 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-04-2018-16:30 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αλφειονις Αλφειουσης | 5 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
Νέος Άρης Στρεφίου- ρεπό |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-01-1970-02:00 | Αλφειούσας | Αλφειονις Αλφειουσης | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
15-04-2018-10:00 | Λανθιου | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αρης Λανθιου | 0 - 4 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-04-2018-10:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-04-2018-10:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 6 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-04-2018-10:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Αναγέννηση Μακρισίων 2016- ρεπό |