ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αιολος Πυργου | 16 | 8 | 4 | 5 | 1 | 2 | 11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | ||
2 | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 13 | 8 | 9 | 4 | 1 | 3 | 21 | 12 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 0 | ||
3 | Πριγκηπες Λεχαινων | 10 | 8 | -3 | 3 | 1 | 4 | 14 | 17 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | 0 | ||
4 | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 7 | 8 | 2 | 3 | 4 | 1 | 15 | 13 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 | 10 | 3 | ||
5 | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 4 | 8 | -12 | 1 | 1 | 6 | 7 | 19 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-03-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αιολος Πυργου | 0 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-03-2019-11:00 | Πελοπιου | Αιολος Πυργου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
24-03-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Πριγκηπες Λεχαινων- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-03-2019-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 4 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
31-03-2019-11:30 | Σαβαλλίων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αιολος Πυργου | 0 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-04-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
07-04-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | Αιολος Πυργου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-04-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 3 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-04-2019-17:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 5 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
Αιολος Πυργου- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-04-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | Αιολος Πυργου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-04-2019-17:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-04-2019-17:30 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αιολος Πυργου | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
01-05-2019-17:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Πριγκηπες Λεχαινων- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-05-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | Αιολος Πυργου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
05-05-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 4 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-05-2019-11:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 5 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
12-05-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αιολος Πυργου | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-05-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 3 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
19-05-2019-17:30 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Αιολος Πυργου- ρεπό |