ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αιολος Πυργου | 30 | 14 | 11 | 9 | 3 | 2 | 31 | 20 | 6 | 0 | 1 | 18 | 10 | 3 | 3 | 1 | 13 | 10 | 0 | ||
2 | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 30 | 14 | 21 | 10 | 0 | 4 | 36 | 15 | 5 | 0 | 2 | 17 | 5 | 5 | 0 | 2 | 19 | 10 | 0 | ||
3 | Πριγκηπες Λεχαινων | 29 | 14 | 19 | 9 | 2 | 3 | 40 | 21 | 3 | 2 | 2 | 19 | 13 | 6 | 0 | 1 | 21 | 8 | 0 | ||
4 | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 16 | 14 | -11 | 5 | 1 | 8 | 18 | 29 | 2 | 1 | 4 | 11 | 16 | 3 | 0 | 4 | 7 | 13 | 0 | ||
5 | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 15 | 14 | -5 | 4 | 3 | 7 | 20 | 25 | 3 | 0 | 4 | 15 | 13 | 1 | 3 | 3 | 5 | 12 | 0 | ||
6 | Δοξα Ελαιωνα | 13 | 14 | -10 | 4 | 1 | 9 | 15 | 25 | 2 | 1 | 4 | 5 | 8 | 2 | 0 | 5 | 10 | 17 | 0 | ||
7 | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 7 | 14 | -29 | 2 | 1 | 11 | 18 | 47 | 1 | 1 | 5 | 12 | 23 | 1 | 0 | 6 | 6 | 24 | 0 | ||
8 | Κενταυρος Σωστιου | 4 | 14 | 4 | 7 | 1 | 6 | 32 | 28 | 5 | 1 | 1 | 18 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 | 21 | 9 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-11-2018-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-11-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-11-2018-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 6 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-11-2018-13:30 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 0 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-11-2018-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 4 - 1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-11-2018-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 6 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-11-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Δοξα Ελαιωνα | 0 - 4 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Σαβαλλίων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αιολος Πυργου | 2 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-11-2018-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Αιολος Πυργου | 2 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-11-2018-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
18-11-2018-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
05-12-2018-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-11-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 3 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
25-11-2018-11:30 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 5 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-11-2018-13:30 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Δοξα Ελαιωνα | 5 - 2 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-12-2018-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
02-12-2018-11:00 | Κουρτεσίου | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 4 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Σωστι | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αιολος Πυργου | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-12-2018-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-12-2018-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 3 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
09-12-2018-12:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 4 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
12-12-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Δοξα Ελαιωνα | 4 - 1 | ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-12-2018-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Δοξα Ελαιωνα | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-12-2018-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 0 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-12-2018-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 4 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-12-2018-14:00 | Σωστι | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-01-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 2 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
13-01-2019-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 3 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
13-01-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αιολος Πυργου | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-01-2019-15:00 | Σωστι | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Δοξα Ελαιωνα | 4 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-01-2019-15:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 6 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
20-01-2019-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-01-2019-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-01-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 1 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-01-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Κενταυρος Σωστιου | 6 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-01-2019-11:00 | Σωστι | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
27-01-2019-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 5 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
27-01-2019-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Δοξα Ελαιωνα | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-02-2019-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-02-2019-11:00 | Καστρου | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
03-02-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αιολος Πυργου | 1 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-02-2019-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-02-2019-15:30 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-02-2019-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 1 - 6 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
10-02-2019-11:00 | Πελοπιου | Αιολος Πυργου | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-02-2019-12:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Δοξα Ελαιωνα | 0 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-02-2019-15:30 | Σωστι | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 3 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
17-02-2019-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αιολος Πυργου | 1 - 1 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
17-02-2019-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-02-2019-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 2 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-02-2019-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
24-02-2019-11:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 5 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-02-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 4 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-02-2019-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αιολος Πυργου | 2 - 4 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |