ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Εθνικος Γερακιου | 46 | 22 | 29 | 14 | 4 | 4 | 61 | 32 | 9 | 2 | 0 | 41 | 13 | 5 | 2 | 4 | 20 | 19 | 0 | ||
2 | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 43 | 22 | 31 | 12 | 7 | 3 | 54 | 23 | 7 | 3 | 1 | 31 | 12 | 5 | 4 | 2 | 23 | 11 | 0 | ||
3 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 42 | 22 | 17 | 12 | 6 | 4 | 48 | 31 | 7 | 2 | 2 | 26 | 15 | 5 | 4 | 2 | 22 | 16 | 0 | ||
4 | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 41 | 22 | 25 | 12 | 5 | 5 | 49 | 24 | 7 | 2 | 2 | 29 | 8 | 5 | 3 | 3 | 20 | 16 | 0 | ||
5 | Αετος Κεντρου Πηνειας | 36 | 22 | 1 | 11 | 3 | 8 | 48 | 47 | 7 | 1 | 3 | 25 | 17 | 4 | 2 | 5 | 23 | 30 | 0 | ||
6 | Θυελλα Καρδαμα | 33 | 22 | 0 | 9 | 6 | 7 | 37 | 37 | 5 | 4 | 2 | 23 | 19 | 4 | 2 | 5 | 14 | 18 | 0 | ||
7 | Α.Σ Βάρδας 2015 | 32 | 22 | 0 | 10 | 2 | 10 | 27 | 27 | 8 | 1 | 2 | 15 | 8 | 2 | 1 | 8 | 12 | 19 | 0 | ||
8 | Ολυμπιακος Μυρτιας | 31 | 22 | 3 | 9 | 4 | 9 | 34 | 31 | 4 | 3 | 4 | 17 | 13 | 5 | 1 | 5 | 17 | 18 | 0 | ||
9 | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 22 | 22 | -16 | 6 | 4 | 12 | 28 | 44 | 3 | 3 | 5 | 14 | 21 | 3 | 1 | 7 | 14 | 23 | 0 | ||
10 | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 21 | 22 | -18 | 6 | 3 | 13 | 35 | 53 | 5 | 1 | 5 | 21 | 22 | 1 | 2 | 8 | 14 | 31 | 0 | ||
11 | Αιολος Πυργου | 16 | 22 | -26 | 4 | 4 | 14 | 31 | 57 | 4 | 2 | 5 | 20 | 24 | 0 | 2 | 9 | 11 | 33 | 0 | ||
12 | Κενταυρος Σωστιου | -22 | 22 | -46 | 2 | 2 | 18 | 17 | 63 | 2 | 1 | 8 | 7 | 28 | 0 | 1 | 10 | 10 | 35 | 15 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-10-2017-15:30 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
07-10-2017-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
07-10-2017-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 5 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
08-10-2017-10:00 | Καλυβιων | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 5 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-10-2017-12:30 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 2 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-10-2017-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 2 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αιολος Πυργου | 4 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
15-10-2017-10:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 5 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Κενταυρος Σωστιου | 4 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-10-2017-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
21-10-2017-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 4 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-10-2017-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αιολος Πυργου | 3 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-10-2017-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-10-2017-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
29-10-2017-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
30-10-2017-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-11-2017-15:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
04-11-2017-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αιολος Πυργου | 4 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 0 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-11-2017-15:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-11-2017-15:15 | Νέας Μανωλαδας | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 2 - 1 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-11-2017-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 1 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 4 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 3 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αιολος Πυργου | 3 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-11-2017-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-11-2017-15:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-01-1970-02:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 0 - 3 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
03-12-2017-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-12-2017-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-12-2017-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-12-2017-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 2 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αιολος Πυργου | 4 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-12-2017-15:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-12-2017-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
16-12-2017-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-12-2017-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 6 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
17-12-2017-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Θυελλα Καρδαμα | 4 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-01-2018-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-01-2018-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 5 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
14-01-2018-11:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Κενταυρος Σωστιου | 7 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-01-2018-11:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αιολος Πυργου | 2 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 6 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-01-2018-15:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
20-01-2018-15:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
20-01-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Εθνικος Γερακιου | 4 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
21-01-2018-11:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 0 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-01-1970-02:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Κενταυρος Σωστιου | 3 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 1 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 5 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-02-2018-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αιολος Πυργου | 4 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-02-2018-15:30 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 4 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
04-02-2018-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
28-02-2018-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-02-2018-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 5 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-02-2018-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-02-2018-15:30 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 5 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-02-2018-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αιολος Πυργου | 5 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
24-02-2018-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-03-2018-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
03-03-2018-15:30 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-03-2018-13:15 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
14-03-2018-16:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-03-2018-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 5 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αιολος Πυργου | 1 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
11-04-2018-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-03-2018-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 6 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-03-2018-16:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-03-2018-16:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-03-2018-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-03-2018-16:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Αιολος Πυργου | 1 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-03-2018-14:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αιολος Πυργου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 4 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Γρ. Καλακος | Α.Σ Βάρδας 2015 | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-03-2018-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Α.Σ Βάρδας 2015 | 3 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
01-04-2018-16:00 | Κέντρου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
01-04-2018-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αιολος Πυργου | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
01-04-2018-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Εθνικος Γερακιου | 6 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-04-2018-16:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 3 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |