ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 79 | 30 | 83 | 25 | 4 | 1 | 96 | 13 | 13 | 2 | 0 | 52 | 6 | 12 | 2 | 1 | 44 | 7 | 0 | ||
2 | Ολυμπιακος Πυργου | 68 | 30 | 49 | 21 | 5 | 4 | 81 | 32 | 12 | 3 | 0 | 38 | 10 | 9 | 2 | 4 | 43 | 22 | 0 | ||
3 | Αο Μακρυσιων | 62 | 30 | 37 | 18 | 8 | 4 | 64 | 27 | 10 | 4 | 1 | 43 | 13 | 8 | 4 | 3 | 21 | 14 | 0 | ||
4 | Παο Κακοβατου | 58 | 30 | 31 | 18 | 4 | 8 | 60 | 29 | 11 | 1 | 3 | 43 | 19 | 7 | 3 | 5 | 17 | 10 | 0 | ||
5 | Πελοψ Πελοπιου | 54 | 30 | 28 | 18 | 4 | 8 | 62 | 34 | 11 | 0 | 4 | 35 | 13 | 7 | 4 | 4 | 27 | 21 | 2 | ||
6 | Προοδος Σαλμωνης | 47 | 30 | 9 | 14 | 5 | 11 | 53 | 44 | 7 | 3 | 5 | 25 | 19 | 7 | 2 | 6 | 28 | 25 | 0 | ||
7 | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 46 | 30 | -3 | 14 | 4 | 12 | 37 | 40 | 8 | 1 | 6 | 17 | 18 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | 0 | ||
8 | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 46 | 30 | 8 | 14 | 4 | 12 | 48 | 40 | 9 | 2 | 4 | 32 | 18 | 5 | 2 | 8 | 16 | 22 | 0 | ||
9 | Αε Κανουλιων Πυργου | 42 | 30 | 10 | 11 | 9 | 10 | 52 | 42 | 7 | 3 | 5 | 29 | 19 | 4 | 6 | 5 | 23 | 23 | 0 | ||
10 | Κεραυνος Βρινας | 41 | 30 | -2 | 11 | 8 | 11 | 40 | 42 | 7 | 3 | 5 | 24 | 16 | 4 | 5 | 6 | 16 | 26 | 0 | ||
11 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 36 | 30 | -15 | 10 | 6 | 14 | 48 | 63 | 7 | 3 | 5 | 34 | 33 | 3 | 3 | 9 | 14 | 30 | 0 | ||
12 | ΑΠΟ Ωλενας | 29 | 30 | -26 | 8 | 5 | 17 | 41 | 67 | 5 | 4 | 6 | 24 | 25 | 3 | 1 | 11 | 17 | 42 | 0 | ||
13 | Αο Αμπελωνα | 23 | 30 | -28 | 5 | 8 | 17 | 19 | 47 | 4 | 6 | 5 | 11 | 15 | 1 | 2 | 12 | 8 | 32 | 0 | ||
14 | Αο Κουτσοχερας | 19 | 30 | -37 | 4 | 7 | 19 | 39 | 76 | 4 | 4 | 7 | 28 | 25 | 0 | 3 | 12 | 11 | 51 | 0 | ||
15 | Αο Ανδριτσαινας | 15 | 30 | -54 | 3 | 6 | 21 | 24 | 78 | 3 | 4 | 8 | 13 | 28 | 0 | 2 | 13 | 11 | 50 | 0 | ||
16 | Πηγασος Πρασινου | 2 | 30 | -90 | 1 | 3 | 26 | 25 | 115 | 1 | 2 | 12 | 12 | 52 | 0 | 1 | 14 | 13 | 63 | 2 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-09-2015-16:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-09-2015-16:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
26-09-2015-16:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
27-09-2015-10:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-09-2015-10:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 1 - 3 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Ανδριτσαινας | 3 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-10-2015-16:00 | Επιταλίου | Αο Μακρυσιων | - | Αο Κουτσοχερας | 6 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 6 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Αο Ανδριτσαινας | 8 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
04-10-2015-10:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Πηγασος Πρασινου | 0 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-10-2015-10:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Αμπελωνα | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Παο Κακοβατου | 0 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-10-2015-15:30 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Αο Κουτσοχερας | 1 - 1 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
10-10-2015-15:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-10-2015-15:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
11-10-2015-10:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
11-10-2015-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 5 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-10-2015-15:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Πηγασος Πρασινου | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
17-10-2015-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-10-2015-15:30 | Κακοβατου | Αο Μακρυσιων | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-10-2015-10:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 4 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
18-10-2015-10:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-10-2015-10:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Παο Κακοβατου | 1 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Ανδριτσαινας | 2 - 0 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-10-2015-15:30 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
24-10-2015-15:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
25-10-2015-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Κουτσοχερας | 6 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Αμπελωνα | 3 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 0 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Παο Κακοβατου | 0 - 5 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-10-2015-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-10-2015-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-11-2015-11:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
01-11-2015-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 2 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Πηγασος Πρασινου | 6 - 3 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 3 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Αο Ανδριτσαινας | 0 - 0 | ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-11-2015-15:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Αο Κουτσοχερας | 5 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
07-11-2015-15:30 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-11-2015-11:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
08-11-2015-11:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 4 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Αμπελωνα | 2 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-11-2015-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ολυμπιακος Πυργου | 2 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-11-2015-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 1 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Πηγασος Πρασινου | 2 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 2 - 3 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 3 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-11-2015-15:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
21-11-2015-15:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-11-2015-15:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
21-11-2015-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αο Αμπελωνα | 2 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-11-2015-11:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 0 | ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Ανδριτσαινας | 2 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | ΑΠΟ Ωλενας | 8 - 4 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-11-2015-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-11-2015-11:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-11-2015-11:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 2 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 6 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 2 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 6 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πηγασος Πρασινου | 7 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-12-2015-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αο Ανδριτσαινας | 5 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
05-12-2015-15:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Κεραυνος Βρινας | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
05-12-2015-15:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 1 - 5 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
06-12-2015-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
06-12-2015-11:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Αο Αμπελωνα | 4 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 4 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-12-2015-15:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-12-2015-11:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
13-12-2015-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αο Αμπελωνα | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 5 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-12-2015-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 5 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 1 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
20-12-2015-11:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-12-2015-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 0 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Αο Ανδριτσαινας | 3 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 5 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 1 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-12-2015-15:15 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Κουτσοχερας | 5 - 0 | ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Αμπελωνα | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Πηγασος Πρασινου | 5 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
23-12-2015-15:15 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Παο Κακοβατου | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-12-2015-15:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-01-2016-15:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 4 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-01-2016-15:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-01-2016-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-01-2016-15:15 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Ανδριτσαινας | 4 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-01-2016-15:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αο Αμπελωνα | 6 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-01-2016-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-01-2016-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αο Κουτσοχερας | 1 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
17-01-2016-11:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Πηγασος Πρασινου | 7 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Παο Κακοβατου | 2 - 3 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 3 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
19-01-2016-15:15 | Ενωσιακο Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-02-2016-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-01-2016-11:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 5 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-01-2016-11:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 3 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
24-01-2016-11:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 2 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
24-01-2016-11:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 1 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-01-2016-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-01-2016-15:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Παο Κακοβατου | 0 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-01-2016-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Πηγασος Πρασινου | 5 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
31-01-2016-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Αμπελωνα | 1 - 1 | ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αο Ανδριτσαινας | 5 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-02-2016-15:45 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 2 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
07-02-2016-11:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Αο Αμπελωνα | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
07-02-2016-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 3 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 0 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-02-2016-15:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-02-2016-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 4 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
14-02-2016-11:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Κεραυνος Βρινας | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Πηγασος Πρασινου | 6 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 4 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Ανδριτσαινας | 3 - 1 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-02-2016-15:30 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-02-2016-15:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
20-02-2016-15:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Παο Κακοβατου | 0 - 1 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
20-02-2016-15:30 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 4 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-02-2016-11:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
21-02-2016-11:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Κουτσοχερας | 4 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Αο Αμπελωνα | 3 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-02-2016-15:30 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
28-02-2016-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 1 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Ανδριτσαινας | 3 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-03-2016-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Παο Κακοβατου | 0 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Αο Ανδριτσαινας | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αο Κουτσοχερας | 5 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 6 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Αμπελωνα | 1 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-03-2016-16:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 2 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πηγασος Πρασινου | 2 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Ολυμπιακος Πυργου | 0 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-03-2016-16:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-03-2016-16:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Αο Αμπελωνα | 2 - 0 | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
20-03-2016-11:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Βουναργου | Πηγασος Πρασινου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 4 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Ανδριτσαινας | 5 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
06-04-2016-16:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-03-2016-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Αο Κουτσοχερας | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Πηγασος Πρασινου | 4 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 1 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 4 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 0 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
27η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-04-2016-16:00 | Βοηθ. Πυργου | Πηγασος Πρασινου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 2 - 4 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 3 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Αο Ανδριτσαινας | 3 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-04-2016-16:00 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
28η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-04-2016-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 5 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Αο Κουτσοχερας | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Παο Κακοβατου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Αμπελωνα | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Πηγασος Πρασινου | 7 - 0 | ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 2 | ΤΣΙΟΜΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
29η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-04-2016-16:30 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αο Ανδριτσαινας | 3 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 0 - 4 | ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Αμπελώνα | Αο Αμπελωνα | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Καλλικωμου | Αο Μακρυσιων | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αε Κανουλιων Πυργου | 2 - 4 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Βοηθ. Πυργου | Πηγασος Πρασινου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 1 - 8 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
30η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-04-2016-16:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Πηγασος Πρασινου | 2 - 1 | ΤΣΙΟΜΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-04-2016-16:00 | Ανδρίτσαινας | Αο Ανδριτσαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 5 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Βοηθ. Πυργου | Αε Κανουλιων Πυργου | - | Αο Αμπελωνα | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Παο Κακοβατου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Στρεφι | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Δημ. Κρεστένων | Κεραυνος Βρινας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 2 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Κουτσοχερας | 4 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ |