ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Πελοψ Πελοπιου | 54 | 20 | 51 | 18 | 0 | 2 | 70 | 19 | 9 | 0 | 1 | 38 | 11 | 9 | 0 | 1 | 32 | 8 | 0 | ||
2 | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 45 | 20 | 38 | 14 | 3 | 3 | 57 | 19 | 9 | 1 | 0 | 37 | 8 | 5 | 2 | 3 | 20 | 11 | 0 | ||
3 | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 34 | 20 | 5 | 11 | 1 | 8 | 42 | 37 | 6 | 1 | 3 | 20 | 14 | 5 | 0 | 5 | 22 | 23 | 0 | ||
4 | Κεραυνος Βρινας | 30 | 20 | 6 | 9 | 3 | 8 | 36 | 30 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 2 | 2 | 6 | 8 | 18 | 0 | ||
5 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 27 | 20 | -3 | 8 | 3 | 9 | 40 | 43 | 5 | 2 | 3 | 25 | 18 | 3 | 1 | 6 | 15 | 25 | 0 | ||
6 | Προοδος Σαλμωνης | 27 | 20 | -6 | 8 | 3 | 9 | 24 | 30 | 6 | 3 | 1 | 13 | 7 | 2 | 0 | 8 | 11 | 23 | 0 | ||
7 | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 27 | 20 | 9 | 8 | 3 | 9 | 40 | 31 | 6 | 0 | 4 | 27 | 11 | 2 | 3 | 5 | 13 | 20 | 0 | ||
8 | Αργοναυτης Κατακολου | 25 | 20 | -7 | 7 | 4 | 9 | 35 | 42 | 5 | 1 | 4 | 22 | 17 | 2 | 3 | 5 | 13 | 25 | 0 | ||
9 | ΑΠΟ Ωλενας | 24 | 20 | -17 | 7 | 3 | 10 | 37 | 54 | 5 | 2 | 3 | 22 | 17 | 2 | 1 | 7 | 15 | 37 | 0 | ||
10 | Αο Κουτσοχερας | 18 | 20 | -24 | 5 | 3 | 12 | 21 | 45 | 5 | 1 | 4 | 14 | 15 | 0 | 2 | 8 | 7 | 30 | 0 | ||
11 | Αο Αγιου Γεωργιου | 4 | 20 | -52 | 0 | 4 | 16 | 19 | 71 | 0 | 3 | 7 | 13 | 32 | 0 | 1 | 9 | 6 | 39 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-10-2016-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
02-10-2016-10:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-10-2016-10:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αο Κουτσοχερας | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-10-2016-11:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Προοδος Σαλμωνης | 5 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-10-2016-16:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Πελοψ Πελοπιου- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-10-2016-15:30 | Σκουροχωριου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-10-2016-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
09-10-2016-10:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-10-2016-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Κουτσοχερας | 5 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-10-2016-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-10-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 4 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-10-2016-10:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
16-10-2016-10:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-10-2016-15:30 | Σαλμωνης | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-10-2016-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 6 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Απς Βροχιτσας Αφοβος- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-10-2016-10:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
23-10-2016-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-10-2016-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-10-2016-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 6 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-10-2016-15:30 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Αο Κουτσοχερας- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-10-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 5 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-10-2016-11:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
30-10-2016-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 3 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-10-2016-15:30 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
30-10-2016-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Αργοναυτης Κατακολου- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-11-2016-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-11-2016-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
06-11-2016-11:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-11-2016-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 7 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
06-11-2016-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Προοδος Σαλμωνης- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-11-2016-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
13-11-2016-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 3 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
13-11-2016-13:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-11-2016-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
14-11-2016-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 5 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
ΑΠΟ Ωλενας- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-11-2016-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αργοναυτης Κατακολου | 5 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-11-2016-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 4 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-11-2016-11:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-11-2016-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-11-2016-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 4 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
Αο Αγιου Γεωργιου- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-11-2016-15:00 | Σκουροχωριου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αο Κουτσοχερας | 5 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-11-2016-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-11-2016-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-11-2016-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 5 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
14-12-2016-15:15 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Κεραυνος Βρινας- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-12-2016-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | ΑΠΟ Ωλενας | 5 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-12-2016-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 6 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-12-2016-11:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
04-12-2016-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-12-2016-15:00 | Σκουροχωριου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 3 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Ατρομητος Βαρβασαινας- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-12-2016-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-12-2016-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-12-2016-11:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
11-12-2016-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Κουτσοχερας | 2 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
11-12-2016-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
Απολλων Ν. Φιγαλιας- ρεπό |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-12-2016-15:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-12-2016-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 7 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
18-12-2016-11:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-12-2016-11:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 4 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-12-2016-15:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Πελοψ Πελοπιου- ρεπό |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-12-2016-15:15 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-12-2016-15:15 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-12-2016-15:15 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-12-2016-15:15 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-01-2017-15:15 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 3 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης- ρεπό |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-01-2017-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
08-01-2017-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 5 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-01-2017-15:15 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
25-01-2017-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Κουτσοχερας | 4 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-02-2017-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 4 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
Απς Βροχιτσας Αφοβος- ρεπό |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-01-2017-11:00 | Σαλμωνης | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 5 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
15-01-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
15-01-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 6 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-01-2017-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-01-2017-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Αο Κουτσοχερας- ρεπό |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-01-2017-15:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 4 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
22-01-2017-11:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
22-01-2017-11:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Κεραυνος Βρινας | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-01-2017-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
22-01-2017-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Κουτσοχερας | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Αργοναυτης Κατακολου- ρεπό |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-01-2017-11:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-01-2017-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
29-01-2017-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 4 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-01-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
22-02-2017-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
Προοδος Σαλμωνης- ρεπό |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-02-2017-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
05-02-2017-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
05-02-2017-15:30 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
05-02-2017-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
06-02-2017-15:45 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
ΑΠΟ Ωλενας- ρεπό |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-02-2017-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
11-02-2017-15:45 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-02-2017-11:15 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-02-2017-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Κουτσοχερας | 4 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
12-02-2017-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 4 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Αο Αγιου Γεωργιου- ρεπό |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-02-2017-15:30 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-02-2017-15:30 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-02-2017-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-02-2017-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 2 - 4 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
19-02-2017-15:30 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 5 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Κεραυνος Βρινας- ρεπό |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-03-2017-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
04-03-2017-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-03-2017-15:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Κουτσοχερας | 3 - 2 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-03-2017-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Κεραυνος Βρινας | 4 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-03-2017-15:30 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Ατρομητος Βαρβασαινας- ρεπό |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-03-2017-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 4 - 2 | ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
11-03-2017-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 8 - 0 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-03-2017-16:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 4 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-03-2017-16:00 | Κουτσοχερα | Αο Κουτσοχερας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-03-2017-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Απολλων Ν. Φιγαλιας- ρεπό |