ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Θυελλα Καρδαμα | 40 | 17 | 43 | 12 | 4 | 1 | 61 | 18 | 6 | 3 | 0 | 36 | 7 | 6 | 1 | 1 | 25 | 11 | 0 | ||
2 | Δοξα Ελαιωνα | 30 | 17 | 13 | 9 | 3 | 5 | 34 | 21 | 6 | 1 | 2 | 20 | 14 | 3 | 2 | 3 | 14 | 7 | 0 | ||
3 | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 29 | 17 | 14 | 9 | 2 | 6 | 37 | 23 | 5 | 1 | 2 | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 24 | 14 | 0 | ||
4 | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 29 | 17 | 5 | 8 | 5 | 4 | 33 | 28 | 6 | 1 | 1 | 24 | 13 | 2 | 4 | 3 | 9 | 15 | 0 | ||
5 | Κεραυνος Χειμαδιου | 28 | 17 | 4 | 8 | 4 | 5 | 26 | 22 | 6 | 2 | 1 | 15 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 14 | 0 | ||
6 | Αργοναυτης Κατακολου | 25 | 17 | 8 | 7 | 4 | 6 | 37 | 29 | 4 | 2 | 2 | 21 | 14 | 3 | 2 | 4 | 16 | 15 | 0 | ||
7 | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 24 | 17 | -5 | 7 | 3 | 7 | 28 | 33 | 4 | 2 | 2 | 13 | 10 | 3 | 1 | 5 | 15 | 23 | 0 | ||
8 | Αιολος Πυργου | 23 | 17 | 8 | 6 | 5 | 6 | 25 | 17 | 3 | 2 | 4 | 12 | 9 | 3 | 3 | 2 | 13 | 8 | 0 | ||
9 | Αο Αγιου Γεωργιου | 11 | 17 | -28 | 3 | 2 | 12 | 18 | 46 | 2 | 2 | 4 | 10 | 20 | 1 | 0 | 8 | 8 | 26 | 0 | ||
10 | Πηγασος Πρασινου | 0 | 17 | -62 | 0 | 0 | 17 | 2 | 64 | 0 | 0 | 9 | 0 | 33 | 0 | 0 | 8 | 2 | 31 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-10-2019-16:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 0 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-10-2019-11:00 | Πελοπιου | Αιολος Πυργου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 3 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 4 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-10-2019-16:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αιολος Πυργου | 2 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-10-2019-16:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-10-2019-11:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 4 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-10-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Δοξα Ελαιωνα | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-10-2019-16:30 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 3 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-10-2019-16:30 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-10-2019-11:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Θυελλα Καρδαμα | 7 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Δοξα Ελαιωνα | 0 - 4 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Αιολος Πυργου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-11-2019-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
02-11-2019-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Πηγασος Πρασινου | 4 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
02-11-2019-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 3 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
03-11-2019-11:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Αιολος Πυργου | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 4 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-11-2019-15:00 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 4 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
09-11-2019-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 3 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
10-11-2019-11:00 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Αιολος Πυργου | 0 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Δοξα Ελαιωνα | 2 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-11-2019-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-11-2019-15:00 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Πηγασος Πρασινου | 9 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
17-11-2019-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 4 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Αιολος Πυργου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-11-2019-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αργοναυτης Κατακολου | 4 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-11-2019-15:15 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
24-11-2019-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 2 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-11-2019-11:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
24-11-2019-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αιολος Πυργου | 0 - 3 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-11-2019-15:00 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 5 - 3 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
30-11-2019-15:00 | Καρατουλα | Αιολος Πυργου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-12-2019-11:00 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 5 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 2 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Δοξα Ελαιωνα | 0 - 5 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-12-2019-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 7 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-12-2019-15:15 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Αργοναυτης Κατακολου | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
08-12-2019-11:00 | Μυρτιας | Αιολος Πυργου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-12-2019-11:00 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 6 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
08-12-2019-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-01-2020-15:00 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αιολος Πυργου | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
04-01-2020-15:00 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-01-2020-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Δοξα Ελαιωνα | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
05-01-2020-11:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-01-2020-15:00 | Μυρτιας | Αργοναυτης Κατακολου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
12-01-2020-11:00 | Μυρτιας | Αιολος Πυργου | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 1 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 0 - 3 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-01-2020-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 8 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αιολος Πυργου | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-01-2020-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 5 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Μυρτιας | Αιολος Πυργου | - | Δοξα Ελαιωνα | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
25-01-2020-15:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 3 - 3 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
05-02-2020-15:30 | Σκουροχωριου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-02-2020-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 0 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
01-02-2020-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-02-2020-15:00 | Μυρτιας | Αιολος Πυργου | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
02-02-2020-15:00 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 1 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-02-2020-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 5 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Δοξα Ελαιωνα | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
09-02-2020-15:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αιολος Πυργου | 3 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 4 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-02-2020-15:30 | Μυρτιας | Αιολος Πυργου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Δοξα Ελαιωνα | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | 2 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Αμπελώνα | Πηγασος Πρασινου | - | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-02-2020-15:30 | Λανθιου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 4 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-02-2020-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
22-02-2020-15:30 | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αιολος Πυργου | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Ελαιωνα | Δοξα Ελαιωνα | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Καλυβιων | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | - | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | - | Θυελλα Καρδαμα | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Πηγασος Πρασινου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αιολος Πυργου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Δοξα Ελαιωνα | - | Δεν έχει ορισθεί |