ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Παο Κακοβατου | 40 | 15 | 51 | 13 | 1 | 1 | 63 | 12 | 7 | 1 | 0 | 37 | 4 | 6 | 0 | 1 | 26 | 8 | 0 | ||
2 | Νέος Άρης Στρεφίου | 33 | 15 | 26 | 10 | 3 | 2 | 41 | 15 | 6 | 1 | 0 | 20 | 2 | 4 | 2 | 2 | 21 | 13 | 0 | ||
3 | ΑΠΟ Ωλενας | 30 | 15 | 26 | 9 | 3 | 3 | 45 | 19 | 5 | 1 | 1 | 28 | 8 | 4 | 2 | 2 | 17 | 11 | 0 | ||
4 | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 27 | 16 | 27 | 8 | 3 | 5 | 51 | 24 | 4 | 2 | 2 | 27 | 14 | 4 | 1 | 3 | 24 | 10 | 0 | ||
5 | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 27 | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 50 | 23 | 5 | 1 | 2 | 31 | 11 | 3 | 2 | 2 | 19 | 12 | 0 | ||
6 | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 23 | 15 | -7 | 7 | 2 | 6 | 30 | 37 | 3 | 2 | 3 | 18 | 19 | 4 | 0 | 3 | 12 | 18 | 0 | ||
7 | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 7 | 15 | -33 | 2 | 1 | 12 | 16 | 49 | 2 | 0 | 6 | 7 | 19 | 0 | 1 | 6 | 9 | 30 | 0 | ||
8 | Αρης Λανθιου | 5 | 15 | -32 | 1 | 2 | 12 | 19 | 51 | 0 | 1 | 6 | 11 | 24 | 1 | 1 | 6 | 8 | 27 | 0 | ||
9 | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 2 | 15 | -85 | 0 | 2 | 13 | 15 | 100 | 0 | 1 | 6 | 8 | 42 | 0 | 1 | 7 | 7 | 58 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-10-2019-16:30 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | ΑΠΟ Ωλενας | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 6 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Νεος Ατρομητος Λασταιικων- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-10-2019-16:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 4 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-10-2019-16:45 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Παο Κακοβατου | 1 - 7 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-10-2019-11:30 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
Αρης Λανθιου- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-10-2019-16:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Παο Κακοβατου | 2 - 4 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-10-2019-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 4 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 5 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
ΑΠΟ Ωλενας- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-11-2019-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 5 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
03-11-2019-11:30 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 6 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 6 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-12-2019-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 1 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
Απς Βροχιτσας Αφοβος- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-11-2019-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 1 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αρης Λανθιου | 4 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Παο Κακοβατου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 7 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
Αγιος Δημητριος Πουρναριου- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-11-2019-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 10 - 1 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
17-11-2019-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 4 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
Παο Κακοβατου- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-11-2019-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 5 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-11-2019-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-11-2019-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Αρης Λανθιου | 2 - 5 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-11-2019-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 8 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
01-12-2019-11:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 0 - 5 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Παο Κακοβατου | 1 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 3 - 5 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Νέος Άρης Στρεφίου- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-12-2019-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 7 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
08-12-2019-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Αρης Λανθιου | 2 - 0 | ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 4 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Απολλων Ν. Φιγαλιας- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-01-2020-15:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 10 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
04-01-2020-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Παο Κακοβατου | 0 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αρης Λανθιου | 2 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 6 - 1 | ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Νεος Ατρομητος Λασταιικων- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-01-2020-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 12 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 2 - 2 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 2 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 2 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
Αρης Λανθιου- ρεπό |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-01-2020-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
19-01-2020-11:00 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 2 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
19-01-2020-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Αρης Λανθιου | 6 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 5 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
ΑΠΟ Ωλενας- ρεπό |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-01-2020-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 7 - 0 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
26-01-2020-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 3 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αρης Λανθιου | 1 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Παο Κακοβατου | 0 - 5 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Απς Βροχιτσας Αφοβος- ρεπό |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-02-2020-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-02-2020-11:00 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 5 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Σμιλα | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Αγιος Δημητριος Πουρναριου- ρεπό |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-02-2020-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-02-2020-11:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αρης Λανθιου | 4 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
09-02-2020-11:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | 1 - 6 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
Παο Κακοβατου- ρεπό |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-02-2020-15:30 | Ελαιωνα | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Παο Κακοβατου | 2 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-02-2020-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | 4 - 4 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.- ρεπό |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-02-2020-15:30 | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 0 - 6 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | 4 - 2 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
22-02-2020-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
22-02-2020-16:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αρης Λανθιου | 6 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
Νέος Άρης Στρεφίου- ρεπό |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Παο Κακοβατου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Νεος Ατρομητος Λασταιικων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Σμιλα | Αγιος Δημητριος Πουρναριου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Απολλων Ν. Φιγαλιας- ρεπό |