ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αχιλλευς Νεοχωριου | 43 | 15 | 41 | 14 | 1 | 0 | 46 | 5 | 8 | 0 | 0 | 28 | 2 | 6 | 1 | 0 | 18 | 3 | 0 | ||
2 | Πηνειακος Αμαλιαδας | 31 | 15 | 18 | 10 | 1 | 4 | 29 | 11 | 6 | 0 | 2 | 19 | 5 | 4 | 1 | 2 | 10 | 6 | 0 | ||
3 | Κενταυρος Σωστιου | 30 | 15 | 16 | 9 | 3 | 3 | 31 | 15 | 5 | 2 | 0 | 17 | 4 | 4 | 1 | 3 | 14 | 11 | 0 | ||
4 | Μυρσιναικος Μυρσινης | 26 | 15 | 8 | 8 | 2 | 5 | 24 | 16 | 5 | 1 | 2 | 13 | 6 | 3 | 1 | 3 | 11 | 10 | 0 | ||
5 | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 19 | 15 | -7 | 5 | 4 | 6 | 19 | 26 | 3 | 3 | 2 | 13 | 9 | 2 | 1 | 4 | 6 | 17 | 0 | ||
6 | Αρης Δημητρας | 16 | 15 | -7 | 4 | 4 | 7 | 17 | 24 | 3 | 1 | 3 | 9 | 10 | 1 | 3 | 4 | 8 | 14 | 0 | ||
7 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 15 | 15 | -11 | 4 | 3 | 8 | 17 | 28 | 1 | 1 | 5 | 6 | 13 | 3 | 2 | 3 | 11 | 15 | 0 | ||
8 | Πριγκηπες Λεχαινων | 11 | 14 | -13 | 3 | 2 | 9 | 20 | 33 | 2 | 2 | 3 | 13 | 15 | 1 | 0 | 6 | 7 | 18 | 0 | ||
9 | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 | 15 | -45 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | 0 | 0 | 7 | 0 | 21 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-10-2019-16:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Αρης Δημητρας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
12-10-2019-16:30 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 3 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-10-2019-16:30 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 0 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Μυρσιναικος Μυρσινης- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-10-2019-16:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-10-2019-16:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 2 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-10-2019-11:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Κενταυρος Σωστιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
Αρης Δημητρας- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-10-2019-16:30 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-10-2019-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
27-10-2019-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-10-2019-15:30 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Κενταυρος Σωστιου- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-11-2019-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-11-2019-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
Πριγκηπες Λεχαινων- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-11-2019-15:15 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
10-11-2019-11:00 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αρης Δημητρας | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-11-2019-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-11-2019-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-11-2019-15:15 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 3 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Αχιλλευς Νεοχωριου- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-11-2019-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-11-2019-15:15 | Καστρου | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Κενταυρος Σωστιου | 2 - 4 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-11-2019-15:15 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
24-11-2019-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
Πηνειακος Αμαλιαδας- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-11-2019-15:00 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-11-2019-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-12-2019-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Κενταυρος Σωστιου | 5 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-12-2019-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
08-12-2019-11:00 | Καστρου | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αρης Δημητρας | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
Εθνικος Αμπελοκαμπου- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αρης Δημητρας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
04-01-2020-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
04-01-2020-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 1 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Μυρσιναικος Μυρσινης- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-01-2020-15:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-01-2020-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
11-01-2020-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 6 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 3 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Αρης Δημητρας- ρεπό |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-01-2020-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-01-2020-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
Κενταυρος Σωστιου- ρεπό |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-01-2020-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
25-01-2020-15:00 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Αρης Δημητρας | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Πριγκηπες Λεχαινων- ρεπό |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-02-2020-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 6 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
02-02-2020-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- ρεπό |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
08-02-2020-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 3 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Κενταυρος Σωστιου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
10-02-2020-15:30 | Μυρσινης | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Αρης Δημητρας | 2 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Αχιλλευς Νεοχωριου- ρεπό |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
15-02-2020-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 2 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
15-02-2020-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Πριγκηπες Λεχαινων | 6 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
Πηνειακος Αμαλιαδας- ρεπό |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Λεχαινων | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-02-2020-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Κενταυρος Σωστιου | 0 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Αρης Δημητρας | 4 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)- ρεπό |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Πριγκηπες Λεχαινων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Σωστι | Κενταυρος Σωστιου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Αρης Δημητρας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Εθνικος Αμπελοκαμπου- ρεπό |