ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 19 | 10 | 7 | 6 | 1 | 3 | 23 | 16 | 3 | 1 | 1 | 9 | 7 | 3 | 0 | 2 | 14 | 9 | 0 | ||
2 | Ολυμπιακος Μυρτιας | 19 | 10 | 9 | 6 | 1 | 3 | 25 | 16 | 4 | 0 | 1 | 14 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | ||
3 | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 16 | 10 | 4 | 5 | 1 | 4 | 27 | 23 | 4 | 0 | 1 | 16 | 12 | 1 | 1 | 3 | 11 | 11 | 0 | ||
4 | Προοδος Σαλμωνης | 14 | 10 | 4 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | 3 | 1 | 1 | 12 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | 0 | ||
5 | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 11 | 10 | -3 | 3 | 2 | 5 | 15 | 18 | 2 | 1 | 2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | 0 | ||
6 | Μυρσιναικος Μυρσινης | 7 | 10 | -21 | 2 | 1 | 7 | 10 | 31 | 2 | 1 | 2 | 8 | 14 | 0 | 0 | 5 | 2 | 17 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-04-2019-17:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 4 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-04-2019-17:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-04-2019-17:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-04-2019-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-04-2019-17:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 4 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-04-2019-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-04-2019-17:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
24-04-2019-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
24-04-2019-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 2 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-05-2019-17:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-05-2019-17:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-05-2019-17:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-05-2019-17:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-05-2019-17:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-05-2019-17:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-05-2019-17:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-05-2019-17:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 4 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-05-2019-17:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-06-2019-17:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
01-06-2019-17:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
01-06-2019-17:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 3 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-05-2019-17:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 6 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-05-2019-17:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-05-2019-17:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-05-2019-17:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-05-2019-17:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 2 - 6 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-05-2019-17:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-06-2019-17:30 | Βαρβάσαινας | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 5 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-06-2019-17:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-06-2019-17:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |