ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ολυμπιακος Μυρτιας | 48 | 20 | 28 | 15 | 3 | 2 | 48 | 20 | 9 | 1 | 0 | 24 | 5 | 6 | 2 | 2 | 24 | 15 | 0 | ||
2 | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 47 | 20 | 35 | 15 | 2 | 3 | 56 | 21 | 7 | 2 | 1 | 25 | 9 | 8 | 0 | 2 | 31 | 12 | 0 | ||
3 | Μυρσιναικος Μυρσινης | 36 | 20 | 13 | 11 | 3 | 6 | 42 | 29 | 6 | 1 | 3 | 25 | 18 | 5 | 2 | 3 | 17 | 11 | 0 | ||
4 | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 36 | 20 | 16 | 11 | 3 | 6 | 39 | 23 | 6 | 1 | 3 | 20 | 11 | 5 | 2 | 3 | 19 | 12 | 0 | ||
5 | Θυελλα Καρδαμα | 33 | 20 | 14 | 10 | 3 | 7 | 40 | 26 | 7 | 1 | 2 | 22 | 9 | 3 | 2 | 5 | 18 | 17 | 0 | ||
6 | Αρης Δημητρας | 31 | 20 | -1 | 9 | 4 | 7 | 25 | 26 | 6 | 2 | 2 | 12 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 16 | 0 | ||
7 | ΑΟ Χαβαρίου | 28 | 20 | 4 | 8 | 4 | 8 | 33 | 29 | 4 | 2 | 4 | 20 | 16 | 4 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | ||
8 | Πηνειακος Αμαλιαδας | 23 | 20 | -9 | 6 | 5 | 9 | 21 | 30 | 3 | 3 | 4 | 13 | 15 | 3 | 2 | 5 | 8 | 15 | 0 | ||
9 | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 12 | 20 | -26 | 3 | 3 | 14 | 25 | 51 | 2 | 2 | 6 | 13 | 22 | 1 | 1 | 8 | 12 | 29 | 0 | ||
10 | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 0 | 20 | -21 | 5 | 3 | 12 | 28 | 49 | 3 | 2 | 5 | 16 | 22 | 2 | 1 | 7 | 12 | 27 | 9 | ||
11 | Ατρομητος Καβασιλων | -17 | 20 | -53 | 0 | 1 | 19 | 4 | 57 | 0 | 0 | 10 | 1 | 33 | 0 | 1 | 9 | 3 | 24 | 9 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-10-2018-16:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
13-10-2018-16:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 6 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
17-10-2018-16:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
17-10-2018-16:30 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 1 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Πηνειακος Αμαλιαδας- ρεπό |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-10-2018-11:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 0 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
21-10-2018-11:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Καραλετσίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αρης Δημητρας | 0 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 3 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)- ρεπό |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-10-2018-16:30 | Αμπελόκαμπου | Θυελλα Καρδαμα | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-10-2018-16:30 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
27-10-2018-16:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 5 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-10-2018-16:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 3 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
Μυρσιναικος Μυρσινης- ρεπό |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-11-2018-11:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Αρης Δημητρας | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 2 - 3 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Καραλετσίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
Θυελλα Καρδαμα- ρεπό |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-11-2018-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 1 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Θυελλα Καρδαμα | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 4 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Φιλιππος Ανδραβιδας Αο- ρεπό |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-11-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αρης Δημητρας | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
18-11-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 5 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
18-11-2018-15:00 | Καραλετσίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 5 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
05-12-2018-16:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Ατρομητος Καβασιλων | 2 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
Εθνικος Αμπελοκαμπου- ρεπό |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-11-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Θυελλα Καρδαμα | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
25-11-2018-11:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 2 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Ατρομητος Καβασιλων | 1 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
ΑΟ Χαβαρίου- ρεπό |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-12-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αρης Δημητρας | 1 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
01-12-2018-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 5 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
02-12-2018-11:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
Ολυμπιακος Μυρτιας- ρεπό |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-12-2018-11:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
09-12-2018-11:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Καραλετσίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 0 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
Ατρομητος Καβασιλων- ρεπό |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-12-2018-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 4 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αρης Δημητρας | 4 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 0 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
Αετος Αλποχωριου Α.Ο.- ρεπό |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-12-2018-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ατρομητος Καβασιλων | 2 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-12-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Θυελλα Καρδαμα | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Χαβαρίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 0 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 4 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-12-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
Αρης Δημητρας- ρεπό |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-01-2019-15:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Αρης Δημητρας | 3 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
13-01-2019-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-01-2019-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
Πηνειακος Αμαλιαδας- ρεπό |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-01-2019-15:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 4 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 4 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 4 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
20-01-2019-15:00 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)- ρεπό |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-01-2019-11:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 2 - 6 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
09-02-2019-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αρης Δημητρας | 2 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-02-2019-11:45 | Αμπελόκαμπου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
Μυρσιναικος Μυρσινης- ρεπό |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-02-2019-13:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-02-2019-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 4 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 0 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Θυελλα Καρδαμα- ρεπό |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-02-2019-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-02-2019-15:45 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-02-2019-14:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αρης Δημητρας | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
Φιλιππος Ανδραβιδας Αο- ρεπό |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-02-2019-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 3 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
24-02-2019-15:30 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 2 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
Εθνικος Αμπελοκαμπου- ρεπό |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-03-2019-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-03-2019-11:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-03-2019-11:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | 3 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Αρης Δημητρας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
ΑΟ Χαβαρίου- ρεπό |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-03-2019-16:00 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-03-2019-16:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 1 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 4 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
Ολυμπιακος Μυρτιας- ρεπό |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-03-2019-16:00 | Ελαιωνα | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Αρης Δημητρας | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 7 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 0 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
Ατρομητος Καβασιλων- ρεπό |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-03-2019-17:00 | Παλαιοχωριου | Αρης Δημητρας | - | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | 2 - 5 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Μυρσιναικος Μυρσινης | 0 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 1 - 4 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Αμπελόκαμπου | Εθνικος Αμπελοκαμπου | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 1 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Καραλετσίου | Πηνειακος Αμαλιαδας | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
Αετος Αλποχωριου Α.Ο.- ρεπό |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-04-2019-17:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
07-04-2019-17:00 | Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | - | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 3 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | - | Ολυμπιακος Μυρτιας | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Μυρτιας | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | - | Πηνειακος Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
Αρης Δημητρας- ρεπό |