ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 52 | 22 | 28 | 16 | 4 | 2 | 46 | 18 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 7 | 3 | 1 | 23 | 8 | 0 | ||
2 | Προοδος Σαλμωνης | 48 | 22 | 30 | 15 | 3 | 4 | 53 | 23 | 8 | 2 | 1 | 32 | 11 | 7 | 1 | 3 | 21 | 12 | 0 | ||
3 | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 44 | 22 | 15 | 13 | 5 | 4 | 39 | 24 | 7 | 3 | 1 | 20 | 10 | 6 | 2 | 3 | 19 | 14 | 0 | ||
4 | Ερμης Πλατανου | 35 | 22 | 12 | 10 | 5 | 7 | 40 | 28 | 7 | 2 | 2 | 28 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 17 | 0 | ||
5 | Αρης Λανθιου | 34 | 22 | 4 | 10 | 4 | 8 | 39 | 35 | 6 | 2 | 3 | 20 | 12 | 4 | 2 | 5 | 19 | 23 | 0 | ||
6 | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 33 | 22 | 9 | 10 | 3 | 9 | 39 | 30 | 7 | 1 | 3 | 24 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 19 | 0 | ||
7 | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 31 | 22 | -4 | 10 | 1 | 11 | 39 | 43 | 5 | 0 | 6 | 15 | 17 | 5 | 1 | 5 | 24 | 26 | 0 | ||
8 | Κεραυνος Χειμαδιου | 30 | 22 | 1 | 9 | 3 | 10 | 36 | 35 | 6 | 2 | 3 | 21 | 14 | 3 | 1 | 7 | 15 | 21 | 0 | ||
9 | Νέος Άρης Στρεφίου | 30 | 22 | -1 | 8 | 6 | 8 | 37 | 38 | 5 | 2 | 4 | 22 | 17 | 3 | 4 | 4 | 15 | 21 | 0 | ||
10 | ΑΠΟ Ωλενας | 26 | 22 | 1 | 7 | 5 | 10 | 41 | 40 | 5 | 3 | 3 | 28 | 20 | 2 | 2 | 7 | 13 | 20 | 0 | ||
11 | Αο Αγιου Γεωργιου | 12 | 22 | -30 | 3 | 3 | 16 | 25 | 55 | 2 | 3 | 6 | 13 | 24 | 1 | 0 | 10 | 12 | 31 | 0 | ||
12 | Ολυμπιακος Πυργου | -18 | 22 | -65 | 0 | 0 | 22 | 2 | 67 | 0 | 0 | 11 | 0 | 33 | 0 | 0 | 11 | 2 | 34 | 9 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-10-2018-16:30 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-10-2018-11:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ερμης Πλατανου | 4 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αρης Λανθιου | 1 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
17-10-2018-16:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ολυμπιακος Πυργου | 4 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 0 - 3 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-10-2018-16:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
20-10-2018-16:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
21-10-2018-11:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-10-2018-11:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-10-2018-16:30 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-10-2018-16:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-10-2018-16:30 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 4 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Ερμης Πλατανου | 0 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-11-2018-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-11-2018-15:00 | Λανθιου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-11-2018-11:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 6 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-11-2018-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 4 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αρης Λανθιου | 1 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
11-11-2018-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 5 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-11-2018-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-11-2018-15:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 0 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-11-2018-15:15 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-11-2018-11:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-11-2018-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-11-2018-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
25-11-2018-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 4 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Βαρβάσαινας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 0 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-12-2018-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-12-2018-15:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ερμης Πλατανου | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αρης Λανθιου | 2 - 4 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 4 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-12-2018-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
08-12-2018-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
09-12-2018-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 5 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-12-2018-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-12-2018-15:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 3 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αρης Λανθιου | 2 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-12-2018-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
22-12-2018-15:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-12-2018-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | ΑΠΟ Ωλενας | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-01-2019-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
12-01-2019-15:15 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-01-2019-11:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
13-01-2019-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-01-2019-15:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-01-2019-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 4 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
19-01-2019-15:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Ερμης Πλατανου | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-01-2019-15:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-01-2019-15:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 5 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-01-2019-11:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 3 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αρης Λανθιου | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-01-2019-11:00 | Ελαιωνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 0 - 4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-01-2019-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αρης Λανθιου | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-02-2019-15:30 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αρης Λανθιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-02-2019-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 6 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-02-2019-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Ερμης Πλατανου | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-02-2019-11:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | ΑΠΟ Ωλενας | 1 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
18-02-2019-15:30 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-02-2019-15:30 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αρης Λανθιου | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-02-2019-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 6 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
24-02-2019-15:30 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 2 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-03-2019-15:30 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 5 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | ΑΠΟ Ωλενας | 4 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 1 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-03-2019-15:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αρης Λανθιου | 2 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-03-2019-16:00 | Αμπελώνα | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-03-2019-16:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 6 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-03-2019-16:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-03-2019-16:00 | Μακρισίων | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 4 - 2 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αρης Λανθιου | 5 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-03-2019-16:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ολυμπιακος Πυργου | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
30-03-2019-16:00 | Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | - | Αο Αγιου Γεωργιου | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Στρεφι | Νέος Άρης Στρεφίου | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Λανθιου | Αρης Λανθιου | - | ΑΠΟ Ωλενας | 3 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ερμης Πλατανου | 3 - 2 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-04-2019-17:00 | Ωλενας | ΑΠΟ Ωλενας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Απς Βροχιτσας Αφοβος | 3 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Αρης Λανθιου | 6 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Αναγέννηση Μακρισίων 2016 | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακος Πυργου | - | Νέος Άρης Στρεφίου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
06-04-2019-17:00 | Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |