ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Πηγασος Πρασινου | 52 | 22 | 36 | 16 | 4 | 2 | 61 | 25 | 9 | 1 | 1 | 31 | 8 | 7 | 3 | 1 | 30 | 17 | 0 | ||
2 | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 45 | 22 | 29 | 13 | 6 | 3 | 53 | 24 | 8 | 2 | 1 | 34 | 16 | 5 | 4 | 2 | 19 | 8 | 0 | ||
3 | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 37 | 22 | 14 | 11 | 4 | 7 | 55 | 41 | 8 | 1 | 2 | 31 | 16 | 3 | 3 | 5 | 24 | 25 | 0 | ||
4 | Θυελλα Καρδαμα | 35 | 22 | 9 | 10 | 5 | 7 | 40 | 31 | 5 | 3 | 3 | 21 | 12 | 5 | 2 | 4 | 19 | 19 | 0 | ||
5 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 30 | 22 | -2 | 8 | 6 | 8 | 39 | 41 | 3 | 3 | 5 | 23 | 28 | 5 | 3 | 3 | 16 | 13 | 0 | ||
6 | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 28 | 22 | -1 | 8 | 4 | 10 | 37 | 38 | 6 | 3 | 2 | 23 | 15 | 2 | 1 | 8 | 14 | 23 | 0 | ||
7 | Κεραυνος Χειμαδιου | 27 | 22 | -14 | 7 | 6 | 9 | 29 | 43 | 4 | 4 | 3 | 16 | 15 | 3 | 2 | 6 | 13 | 28 | 0 | ||
8 | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 26 | 22 | -3 | 7 | 5 | 10 | 36 | 39 | 4 | 3 | 4 | 18 | 16 | 3 | 2 | 6 | 18 | 23 | 0 | ||
9 | Προοδος Σαλμωνης | 21 | 22 | -4 | 5 | 9 | 8 | 28 | 32 | 5 | 3 | 3 | 18 | 13 | 0 | 6 | 5 | 10 | 19 | 3 | ||
10 | Προοδευτική Μανωλάδας | 21 | 22 | -18 | 6 | 3 | 13 | 34 | 52 | 4 | 2 | 5 | 18 | 24 | 2 | 1 | 8 | 16 | 28 | 0 | ||
11 | Πελοψ Πελοπιου | 20 | 22 | -13 | 5 | 5 | 12 | 36 | 49 | 3 | 3 | 5 | 22 | 25 | 2 | 2 | 7 | 14 | 24 | 0 | ||
12 | Κεραυνος Βρινας | 20 | 22 | -33 | 5 | 5 | 12 | 35 | 68 | 3 | 3 | 5 | 18 | 22 | 2 | 2 | 7 | 17 | 46 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-11-2022-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 0 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
12-11-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
13-11-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 5 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πηγασος Πρασινου | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-11-2022-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-11-2022-15:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Κεραυνος Βρινας | 7 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-11-2022-15:15 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 2 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
20-11-2022-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
20-11-2022-15:00 | Αλφειούσας | Προοδος Σαλμωνης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-11-2022-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 5 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-11-2022-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Πηγασος Πρασινου | 1 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-11-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
26-12-2022-15:15 | Επιταλίου | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-12-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-12-2022-15:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-12-2022-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-12-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 4 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
04-12-2022-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 4 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-12-2022-15:15 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-12-2022-15:15 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
10-12-2022-15:15 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πηγασος Πρασινου | 0 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Επιταλίου | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Κεραυνος Βρινας | 6 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-12-2022-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-12-2022-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
17-12-2022-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 0 - 4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
18-12-2022-15:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
25-01-2023-15:15 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-12-2022-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
21-12-2022-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-12-2022-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Κεραυνος Βρινας | 5 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
28-12-2022-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-02-2023-15:30 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-02-2023-15:30 | Επιταλίου | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 4 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-01-2023-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-01-2023-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Πηγασος Πρασινου | 1 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 2 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
08-01-2023-15:00 | Επιταλίου | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-01-2023-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-01-2023-15:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-01-2023-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-01-2023-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-01-2023-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
21-01-2023-15:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
21-01-2023-15:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 2 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-01-2023-15:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Κεραυνος Βρινας | 5 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
22-01-2023-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-01-2023-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-01-2023-15:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
28-01-2023-15:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 4 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 1 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
29-01-2023-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-01-2023-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 1 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-02-2023-15:30 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-02-2023-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-02-2023-15:30 | Σαλμωνης | Προοδος Σαλμωνης | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
18-02-2023-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 2 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
19-02-2023-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 1 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-02-2023-15:30 | Επιταλίου | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-02-2023-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πηγασος Πρασινου | 2 - 3 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-02-2023-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
26-02-2023-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
26-02-2023-15:30 | Επιταλίου | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-02-2023-15:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-02-2023-15:30 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 3 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-03-2023-15:30 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-03-2023-15:30 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 0 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-03-2023-15:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 2 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
05-03-2023-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-03-2023-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-03-2023-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 5 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-03-2023-15:30 | Αλφειούσας | Προοδος Σαλμωνης | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πηγασος Πρασινου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
12-03-2023-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Θυελλα Καρδαμα | 0 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-03-2023-15:45 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 4 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-03-2023-15:45 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
18-03-2023-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 5 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 2 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-03-2023-15:45 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-03-2023-16:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Πηγασος Πρασινου | 0 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
25-03-2023-16:30 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Κεραυνος Βρινας | 5 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 5 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 3 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
26-03-2023-17:00 | Αλφειούσας | Προοδος Σαλμωνης | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-04-2023-17:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 2 - 0 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-04-2023-17:00 | Αλφειούσας | Προοδος Σαλμωνης | - | Πηγασος Πρασινου | 1 - 1 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 5 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
02-04-2023-17:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Θυελλα Καρδαμα | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-04-2023-17:00 | Αλφειούσας | Προοδος Σαλμωνης | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-04-2023-17:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-04-2023-17:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Κατσαρου | Πηγασος Πρασινου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-04-2023-17:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-04-2023-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Θυελλα Καρδαμα | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-04-2023-17:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Πηγασος Πρασινου | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-04-2023-17:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
23-04-2023-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-04-2023-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Κεραυνος Βρινας | 5 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-04-2023-17:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-04-2023-17:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 4 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-04-2023-17:00 | Καρδαμα | Θυελλα Καρδαμα | - | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | 1 - 3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-04-2023-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Πηγασος Πρασινου | 5 - 5 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
29-04-2023-17:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
29-04-2023-17:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ολυμπιακός Λαμπετίου | 4 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-04-2023-17:00 | Αλφειούσας | Προοδος Σαλμωνης | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-05-2023-17:00 | Καστρου | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
07-05-2023-17:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Πηγασος Πρασινου | 4 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
07-05-2023-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 9 - 8 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-05-2023-17:00 | Δημ. Λαμπετιου | Ολυμπιακός Λαμπετίου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 0 | ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ||
07-05-2023-17:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Θυελλα Καρδαμα | 7 - 0 | ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ||
07-05-2023-17:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κεραυνος Βρινας | 3 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |