ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ερμης Πλατανου | 44 | 22 | 27 | 14 | 2 | 6 | 55 | 28 | 10 | 1 | 0 | 31 | 7 | 4 | 1 | 6 | 24 | 21 | 0 | ||
2 | Κεραυνος Βρινας | 43 | 22 | 22 | 13 | 4 | 5 | 50 | 28 | 8 | 1 | 3 | 33 | 19 | 5 | 3 | 2 | 17 | 9 | 0 | ||
3 | Θυελλα Πύργου | 43 | 22 | 28 | 13 | 4 | 5 | 49 | 21 | 8 | 1 | 2 | 28 | 6 | 5 | 3 | 3 | 21 | 15 | 0 | ||
4 | Δαφνη Ανδραβιδας | 43 | 22 | 20 | 14 | 1 | 7 | 46 | 26 | 8 | 0 | 3 | 25 | 12 | 6 | 1 | 4 | 21 | 14 | 0 | ||
5 | Εθνικος Γερακιου | 42 | 22 | 12 | 12 | 6 | 4 | 46 | 34 | 7 | 2 | 2 | 25 | 20 | 5 | 4 | 2 | 21 | 14 | 0 | ||
6 | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 35 | 22 | 4 | 10 | 5 | 7 | 41 | 37 | 9 | 1 | 1 | 28 | 14 | 1 | 4 | 6 | 13 | 23 | 0 | ||
7 | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 33 | 22 | 0 | 9 | 6 | 7 | 44 | 44 | 6 | 3 | 2 | 28 | 21 | 3 | 3 | 5 | 16 | 23 | 0 | ||
8 | Ατρομητος Βαρβασαινας | 33 | 22 | 0 | 10 | 3 | 9 | 35 | 35 | 6 | 3 | 2 | 22 | 14 | 4 | 0 | 7 | 13 | 21 | 0 | ||
9 | Αε Πηνειας | 32 | 22 | 0 | 9 | 5 | 8 | 34 | 34 | 5 | 4 | 2 | 18 | 15 | 4 | 1 | 6 | 16 | 19 | 0 | ||
10 | Ηλειακος Λεχαινων | 29 | 22 | 6 | 9 | 2 | 11 | 43 | 37 | 5 | 2 | 4 | 20 | 17 | 4 | 0 | 7 | 23 | 20 | 0 | ||
11 | Λεοντες Αμαλιαδας | 26 | 22 | -8 | 8 | 2 | 12 | 40 | 48 | 7 | 2 | 2 | 25 | 12 | 1 | 0 | 10 | 15 | 36 | 0 | ||
12 | Αο Μακρυσιων | 18 | 22 | -11 | 5 | 3 | 14 | 31 | 42 | 4 | 2 | 4 | 20 | 15 | 1 | 1 | 10 | 11 | 27 | 0 | ||
13 | Αετος Κεντρου Πηνειας | 14 | 22 | -39 | 4 | 2 | 16 | 39 | 78 | 3 | 0 | 7 | 15 | 35 | 1 | 2 | 9 | 24 | 43 | 0 | ||
14 | Προοδος Σαλμωνης | 4 | 22 | -61 | 1 | 1 | 20 | 17 | 78 | 1 | 1 | 10 | 7 | 38 | 0 | 0 | 10 | 10 | 40 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-09-2019-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
28-09-2019-16:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-09-2019-16:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
28-09-2019-16:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Αο Μακρυσιων | 5 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-10-2019-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-10-2019-16:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αε Πηνειας | 1 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
05-10-2019-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-10-2019-16:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 7 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
05-10-2019-16:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Προοδος Σαλμωνης | 6 - 4 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
06-10-2019-16:30 | Καρδαμα | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 7 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
06-10-2019-16:30 | Λατζοΐου | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-10-2019-16:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Μυρσινης | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 6 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 6 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-10-2019-16:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 9 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-10-2019-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αε Πηνειας | 5 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 4 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-10-2019-16:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-10-2019-16:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-10-2019-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 6 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-10-2019-16:30 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
26-10-2019-16:30 | Μυρσινης | Ηλειακος Λεχαινων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
26-10-2019-16:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 2 | Δεν έχει ορισθεί | ||
26-10-2019-16:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ερμης Πλατανου | 2 - 4 | Δεν έχει ορισθεί |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-11-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-11-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-11-2019-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-11-2019-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 5 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 5 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-11-2019-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ερμης Πλατανου | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αε Πηνειας | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Προοδος Σαλμωνης | 5 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-11-2019-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-11-2019-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-11-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
16-11-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 5 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-11-2019-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-11-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ερμης Πλατανου | 0 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Προοδος Σαλμωνης | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αε Πηνειας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-11-2019-15:15 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-11-2019-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-11-2019-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
30-11-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
02-12-2019-15:15 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-12-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Προοδος Σαλμωνης | 4 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
07-12-2019-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
07-12-2019-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ερμης Πλατανου | 4 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αε Πηνειας | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-12-2019-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
14-12-2019-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-12-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-12-2019-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 8 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 5 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-12-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-12-2019-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 4 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 2 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-12-2019-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Αε Πηνειας | 1 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-01-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-01-2020-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Προοδος Σαλμωνης | 5 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ερμης Πλατανου | 2 - 0 | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
08-01-2020-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 3 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-01-2020-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
11-01-2020-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-01-2020-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 4 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-01-2020-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αε Πηνειας | 0 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-01-2020-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ερμης Πλατανου | 3 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-01-2020-13:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
25-01-2020-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ερμης Πλατανου | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 3 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-02-2020-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
02-02-2020-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Αε Πηνειας | 1 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-02-2020-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-02-2020-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αε Πηνειας | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
08-02-2020-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 4 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-02-2020-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 4 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-02-2020-15:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 6 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-02-2020-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ερμης Πλατανου | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-02-2020-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-02-2020-15:30 | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Προοδος Σαλμωνης | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
22-02-2020-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αε Πηνειας | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ερμης Πλατανου | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 1 - 4 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-02-2020-16:00 | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
29-02-2020-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | 3 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αε Πηνειας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κεραυνος Βρινας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Θυελλα Πύργου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Εθνικος Γερακιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ερμης Πλατανου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Προοδος Σαλμωνης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δεν έχει ορισθεί |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Στρεφι | Προοδος Σαλμωνης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Κεραυνος Βρινας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Δεν έχει ορισθεί |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Πλατάνου | Ερμης Πλατανου | - | Προοδος Σαλμωνης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αο Μακρυσιων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Εθνικος Γερακιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αε Πηνειας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Θυελλα Πύργου | - | Δεν έχει ορισθεί |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Προοδος Σαλμωνης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ατρομητος Βαρβασαινας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Καρατουλα | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | - | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Κεραυνος Βρινας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ερμης Πλατανου | - | Δεν έχει ορισθεί |