ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 10 | 6 | 4 | 3 | 1 | 2 | 13 | 9 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | ||
2 | Πελοψ Πυργου | 10 | 6 | 1 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | 0 | ||
3 | Πελοψ Πελοπιου | 8 | 6 | -1 | 2 | 2 | 2 | 11 | 12 | 2 | 1 | 0 | 8 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | ||
4 | Δαφνη Ανδραβιδας | 6 | 6 | -4 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-04-2019-17:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-04-2019-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-04-2019-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-04-2019-17:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-04-2019-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-04-2019-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-05-2019-17:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-05-2019-17:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-05-2019-17:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-05-2019-17:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-05-2019-17:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-05-2019-17:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πελοψ Πυργου | 4 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |