ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 66 | 26 | 48 | 21 | 3 | 2 | 72 | 24 | 12 | 0 | 1 | 42 | 11 | 9 | 3 | 1 | 30 | 13 | 0 | ||
2 | Δαφνη Ανδραβιδας | 55 | 26 | 39 | 17 | 4 | 5 | 73 | 34 | 10 | 1 | 2 | 32 | 13 | 7 | 3 | 3 | 41 | 21 | 0 | ||
3 | Πελοψ Πελοπιου | 54 | 26 | 26 | 16 | 6 | 4 | 54 | 28 | 8 | 4 | 1 | 27 | 11 | 8 | 2 | 3 | 27 | 17 | 0 | ||
4 | Πελοψ Πυργου | 51 | 26 | 24 | 14 | 9 | 3 | 48 | 24 | 7 | 6 | 0 | 23 | 9 | 7 | 3 | 3 | 25 | 15 | 0 | ||
5 | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 48 | 26 | 25 | 14 | 6 | 6 | 72 | 47 | 9 | 2 | 2 | 44 | 20 | 5 | 4 | 4 | 28 | 27 | 0 | ||
6 | Κεραυνος Βρινας | 45 | 26 | 7 | 13 | 6 | 7 | 47 | 40 | 7 | 3 | 3 | 29 | 21 | 6 | 3 | 4 | 18 | 19 | 0 | ||
7 | Λεοντες Αμαλιαδας | 36 | 26 | -3 | 11 | 3 | 12 | 36 | 39 | 6 | 1 | 6 | 18 | 20 | 5 | 2 | 6 | 18 | 19 | 0 | ||
8 | Εθνικος Γερακιου | 33 | 26 | -1 | 9 | 6 | 11 | 54 | 55 | 4 | 4 | 5 | 26 | 24 | 5 | 2 | 6 | 28 | 31 | 0 | ||
9 | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 33 | 26 | -11 | 10 | 3 | 13 | 38 | 49 | 6 | 2 | 5 | 24 | 24 | 4 | 1 | 8 | 14 | 25 | 0 | ||
10 | Αετος Κεντρου Πηνειας | 31 | 26 | -13 | 10 | 1 | 15 | 44 | 57 | 5 | 1 | 7 | 19 | 25 | 5 | 0 | 8 | 25 | 32 | 0 | ||
11 | Παο Κακοβατου | 23 | 26 | -16 | 6 | 5 | 15 | 33 | 49 | 4 | 2 | 7 | 18 | 24 | 2 | 3 | 8 | 15 | 25 | 0 | ||
12 | Αχιλλευς Νεοχωριου | 14 | 26 | -38 | 3 | 5 | 18 | 19 | 57 | 1 | 4 | 8 | 9 | 22 | 2 | 1 | 10 | 10 | 35 | 0 | ||
13 | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 13 | 26 | -49 | 3 | 4 | 19 | 25 | 74 | 2 | 1 | 10 | 15 | 39 | 1 | 3 | 9 | 10 | 35 | 0 | ||
14 | Αργοναυτης Κατακολου | 11 | 26 | -38 | 2 | 5 | 19 | 25 | 63 | 2 | 2 | 9 | 16 | 35 | 0 | 3 | 10 | 9 | 28 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-09-2018-16:45 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
29-09-2018-16:45 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πελοπιου | 6 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 4 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 6 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-10-2018-17:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-10-2018-16:30 | Χαβαρίου | Εθνικος Γερακιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 4 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
06-10-2018-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 4 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-10-2018-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Μυρτιας | Αργοναυτης Κατακολου | - | Παο Κακοβατου | 4 - 3 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-10-2018-16:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-10-2018-16:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-10-2018-16:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 4 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Μυρτιας | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-10-2018-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-10-2018-16:30 | Χαβαρίου | Εθνικος Γερακιου | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Παο Κακοβατου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-10-2018-16:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-10-2018-16:30 | Χαβαρίου | Εθνικος Γερακιου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
27-10-2018-16:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 2 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Τραγανου | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Παο Κακοβατου | 2 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-10-2018-15:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-11-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 4 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-11-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-11-2018-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-11-2018-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Χαβαρίου | Εθνικος Γερακιου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Μυρτιας | Αργοναυτης Κατακολου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Καστρου | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-11-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Παο Κακοβατου | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-11-2018-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 4 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Καλυβιων | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-11-2018-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 4 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
18-11-2018-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-12-2018-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-11-2018-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
24-11-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Παο Κακοβατου | 3 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-11-2018-15:00 | Χαβαρίου | Εθνικος Γερακιου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 0 - 4 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 4 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-11-2018-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-12-2018-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 2 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-12-2018-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-12-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Κεραυνος Βρινας | 1 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Εθνικος Γερακιου | 6 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 2 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 5 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 5 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-12-2018-15:00 | Χαβαρίου | Εθνικος Γερακιου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Παο Κακοβατου | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
16-12-2018-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-12-2018-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-12-2018-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 3 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 4 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-01-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 0 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Παο Κακοβατου | 1 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
13-01-2019-12:45 | Ενωσιακο Πυργου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 0 - 3 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
13-01-2019-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-01-2019-15:15 | Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-01-2019-15:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 3 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
19-01-2019-15:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
19-01-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Κεραυνος Βρινας | 2 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 3 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Εθνικος Γερακιου | 5 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-01-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-01-2019-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Παο Κακοβατου | 1 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-01-2019-15:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-01-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 0 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-02-2019-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 0 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 3 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 5 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-02-2019-16:15 | Ενωσιακο Πυργου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-02-2019-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 7 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-02-2019-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 1 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Εθνικος Γερακιου | 3 - 2 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-02-2019-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 0 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 1 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 1 - 1 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 0 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Παο Κακοβατου | 2 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-02-2019-15:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-02-2019-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-02-2019-15:30 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Εθνικος Γερακιου | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 4 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-03-2019-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-03-2019-15:30 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 7 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 3 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-03-2019-15:45 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Παο Κακοβατου | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-03-2019-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αργοναυτης Κατακολου | 3 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Εθνικος Γερακιου | 1 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 3 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
13-03-2019-15:30 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Κεραυνος Βρινας | 0 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-03-2019-16:00 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 2 - 8 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 4 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 6 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Κεραυνος Βρινας | 6 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Δημ. Αμαλιάδας | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Παο Κακοβατου | 0 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-03-2019-16:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Πελοψ Πελοπιου | 0 - 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 8 - 0 | ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Αμπελόκαμπου | Αετος Κεντρου Πηνειας | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Αργοναυτης Κατακολου | 4 - 4 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Παο Κακοβατου | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-03-2019-17:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αργοναυτης Κατακολου | 3 - 1 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | - | Απολλων Ν. Φιγαλιας | 1 - 3 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Εθνικος Γερακιου | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Κακοβατου | Παο Κακοβατου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Κεραυνος Βρινας | 5 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Γερακιου | Λεοντες Αμαλιαδας | - | Αχιλλευς Νεοχωριου | 4 - 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-04-2019-17:00 | Ελαιωνα | Αργοναυτης Κατακολου | - | Πελοψ Πελοπιου | 1 - 4 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Βρινας | - | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | 4 - 0 | ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | - | Παο Κακοβατου | 5 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αετος Κεντρου Πηνειας | 6 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | - | Λεοντες Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-04-2019-17:00 | Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | - | Δαφνη Ανδραβιδας | 1 - 5 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |