ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Νικη Τραγανου | 81 | 30 | 69 | 26 | 3 | 1 | 82 | 13 | 14 | 1 | 0 | 52 | 7 | 12 | 2 | 1 | 30 | 6 | 0 | ||
2 | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 66 | 30 | 50 | 20 | 6 | 4 | 70 | 20 | 11 | 3 | 1 | 41 | 5 | 9 | 3 | 3 | 29 | 15 | 0 | ||
3 | Ενιππευς Λατζοιου | 63 | 30 | 43 | 18 | 9 | 3 | 65 | 22 | 11 | 4 | 0 | 37 | 9 | 7 | 5 | 3 | 28 | 13 | 0 | ||
4 | Αο Μακρυσιων | 62 | 30 | 32 | 19 | 5 | 6 | 59 | 27 | 12 | 1 | 2 | 37 | 13 | 7 | 4 | 4 | 22 | 14 | 0 | ||
5 | Ξενοφών Κρεστένων | 60 | 30 | 53 | 20 | 6 | 4 | 75 | 22 | 12 | 2 | 1 | 43 | 6 | 8 | 4 | 3 | 32 | 16 | 3 | ||
6 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 60 | 30 | 32 | 18 | 6 | 6 | 54 | 22 | 11 | 2 | 2 | 33 | 7 | 7 | 4 | 4 | 21 | 15 | 0 | ||
7 | Προοδευτική Μανωλάδας | 44 | 30 | -11 | 13 | 5 | 12 | 35 | 46 | 9 | 3 | 3 | 24 | 13 | 4 | 2 | 9 | 11 | 33 | 0 | ||
8 | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 43 | 30 | 6 | 12 | 7 | 11 | 42 | 36 | 8 | 5 | 2 | 25 | 10 | 4 | 2 | 9 | 17 | 26 | 0 | ||
9 | Αλφειος Επιταλιου | 39 | 30 | 15 | 12 | 3 | 15 | 48 | 33 | 7 | 3 | 5 | 35 | 15 | 5 | 0 | 10 | 13 | 18 | 0 | ||
10 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 35 | 30 | -24 | 10 | 5 | 15 | 36 | 60 | 7 | 2 | 6 | 19 | 22 | 3 | 3 | 9 | 17 | 38 | 0 | ||
11 | ΑΟ Χαβαρίου | 31 | 30 | -18 | 9 | 4 | 17 | 43 | 61 | 7 | 2 | 6 | 27 | 29 | 2 | 2 | 11 | 16 | 32 | 0 | ||
12 | Ηλειακος Λεχαινων | 30 | 30 | -8 | 7 | 9 | 14 | 38 | 46 | 5 | 3 | 7 | 19 | 17 | 2 | 6 | 7 | 19 | 29 | 0 | ||
13 | Θυελλα Πύργου | 28 | 30 | -25 | 8 | 4 | 18 | 35 | 60 | 5 | 3 | 7 | 20 | 28 | 3 | 1 | 11 | 15 | 32 | 0 | ||
14 | Ατρομητος Καβασιλων | 15 | 30 | -58 | 4 | 3 | 23 | 28 | 86 | 2 | 3 | 10 | 12 | 30 | 2 | 0 | 13 | 16 | 56 | 0 | ||
15 | Αε Πηνειας | 6 | 30 | -66 | 5 | 3 | 22 | 24 | 90 | 3 | 2 | 10 | 14 | 40 | 2 | 1 | 12 | 10 | 50 | 6 | ||
16 | Εθνικος Αμπελοκαμπου | 0 | 30 | -90 | 0 | 0 | 30 | 0 | 90 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-09-2017-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-09-2017-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
17-09-2017-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-09-2017-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
17-09-2017-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-09-2017-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-09-2017-16:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-09-2017-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-09-2017-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 5 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-09-2017-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
24-09-2017-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Θυελλα Πύργου | 4 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
24-09-2017-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-09-2017-16:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-09-2017-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-09-2017-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 2 | Δεν έχει ορισθεί | ||
30-09-2017-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | Δεν έχει ορισθεί | ||
30-09-2017-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 1 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-10-2017-15:30 | Χειμαδιού | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 4 - 1 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-10-2017-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 2 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-10-2017-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 2 - 1 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-10-2017-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-10-2017-14:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
07-10-2017-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
07-10-2017-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 6 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-10-2017-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 3 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-10-2017-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-10-2017-15:45 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-10-2017-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 7 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Νικη Τραγανου | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-10-2017-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 5 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
15-10-2017-15:30 | Χειμαδιού | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-10-2017-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-10-2017-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-10-2017-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 5 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αε Πηνειας | 3 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
22-10-2017-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-10-2017-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
28-10-2017-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-10-2017-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-10-2017-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αε Πηνειας | 1 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
28-10-2017-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Χειμαδιού | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-10-2017-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-11-2017-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Πλατάνου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-11-2017-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
05-11-2017-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 3 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
05-11-2017-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 5 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-11-2017-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-11-2017-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Νικη Τραγανου | - | Θυελλα Πύργου | 4 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
12-11-2017-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 3 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-11-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-11-2017-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
19-11-2017-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ατρομητος Καβασιλων | 7 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-11-2017-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-11-2017-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-11-2017-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-11-2017-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Νικη Τραγανου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 4 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-11-2017-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αε Πηνειας | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
25-11-2017-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
26-11-2017-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-12-2017-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
02-12-2017-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-12-2017-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-12-2017-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-12-2017-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ατρομητος Καβασιλων | 2 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
02-12-2017-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
20-12-2017-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-12-2017-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-12-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αε Πηνειας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-12-2017-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-12-2017-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-12-2017-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-12-2017-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-12-2017-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-12-2017-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 3 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-12-2017-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2017-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 3 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-12-2017-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 6 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-12-2017-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-12-2017-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-12-2017-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-12-2017-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-01-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αε Πηνειας | 6 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-01-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-01-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 5 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-01-2018-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
08-01-2018-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-01-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-01-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-01-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-01-2018-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-01-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ατρομητος Καβασιλων | 5 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
15-01-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-01-2018-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 4 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-01-2018-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-01-2018-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αε Πηνειας | 5 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
20-01-2018-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 5 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-01-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-01-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Θυελλα Πύργου | 4 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
27-01-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Νικη Τραγανου | 1 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ατρομητος Καβασιλων | 4 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
28-01-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-02-2018-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αε Πηνειας | 5 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-02-2018-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 3 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-02-2018-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 4 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-02-2018-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-02-2018-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 3 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-02-2018-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Θυελλα Πύργου | 5 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 6 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
11-02-2018-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-02-2018-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 4 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-02-2018-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-02-2018-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 4 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-02-2018-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αο Μακρυσιων | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-02-2018-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-02-2018-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-02-2018-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 5 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-02-2018-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-02-2018-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
24-02-2018-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 5 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
24-02-2018-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 6 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αε Πηνειας | 8 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 3 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 5 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-02-2018-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-03-2018-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-03-2018-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-03-2018-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Νικη Τραγανου | 2 - 5 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
04-03-2018-15:30 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 3 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
04-03-2018-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-03-2018-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
10-03-2018-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-03-2018-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-03-2018-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 5 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-03-2018-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-03-2018-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αε Πηνειας | 2 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
11-03-2018-16:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-03-2018-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 0 | ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||
17-03-2018-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 5 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 4 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ατρομητος Καβασιλων | 1 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Νικη Τραγανου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-03-2018-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 5 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
27η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-03-2018-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 6 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Αε Πηνειας | 0 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-03-2018-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
26-03-2018-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
28η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-03-2018-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ατρομητος Καβασιλων | 8 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
31-03-2018-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
31-03-2018-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 5 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
31-03-2018-16:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
31-03-2018-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
31-03-2018-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
31-03-2018-16:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
29η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-04-2018-16:00 | ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 6 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
14-04-2018-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αλφειος Επιταλιου | 5 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-04-2018-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-04-2018-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-04-2018-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αε Πηνειας | 4 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
14-04-2018-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-04-2018-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
30η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-04-2018-16:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 5 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
21-04-2018-16:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ατρομητος Καβασιλων | 4 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
21-04-2018-16:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-04-2018-16:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 5 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
21-04-2018-16:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αε Πηνειας | 5 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-04-2018-16:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-04-2018-16:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 0 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |