ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 73 | 30 | 57 | 23 | 4 | 3 | 83 | 26 | 14 | 1 | 0 | 52 | 6 | 9 | 3 | 3 | 31 | 20 | 0 | ||
2 | Ξενοφών Κρεστένων | 57 | 30 | 29 | 16 | 9 | 5 | 57 | 28 | 11 | 4 | 0 | 34 | 9 | 5 | 5 | 5 | 23 | 19 | 0 | ||
3 | Ενιππευς Λατζοιου | 52 | 30 | 20 | 13 | 13 | 4 | 52 | 32 | 10 | 4 | 1 | 36 | 16 | 3 | 9 | 3 | 16 | 16 | 0 | ||
4 | Αλφειος Επιταλιου | 49 | 30 | 14 | 13 | 10 | 7 | 50 | 36 | 9 | 4 | 2 | 28 | 17 | 4 | 6 | 5 | 22 | 19 | 0 | ||
5 | Νικη Τραγανου | 48 | 30 | 19 | 13 | 9 | 8 | 44 | 25 | 9 | 4 | 2 | 30 | 10 | 4 | 5 | 6 | 14 | 15 | 0 | ||
6 | Προοδευτική Μανωλάδας | 44 | 30 | 8 | 13 | 5 | 12 | 56 | 48 | 7 | 3 | 5 | 32 | 20 | 6 | 2 | 7 | 24 | 28 | 0 | ||
7 | Κενταυρος Μαγουλας | 43 | 30 | 0 | 12 | 7 | 11 | 40 | 40 | 8 | 5 | 2 | 23 | 12 | 4 | 2 | 9 | 17 | 28 | 0 | ||
8 | ΑΟ Χαβαρίου | 42 | 30 | -2 | 10 | 12 | 8 | 38 | 40 | 6 | 8 | 1 | 23 | 17 | 4 | 4 | 7 | 15 | 23 | 0 | ||
9 | Αίας Γαστούνης | 41 | 30 | 6 | 11 | 8 | 11 | 52 | 46 | 5 | 4 | 6 | 23 | 21 | 6 | 4 | 5 | 29 | 25 | 0 | ||
10 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 39 | 30 | -9 | 10 | 9 | 11 | 36 | 45 | 6 | 5 | 4 | 19 | 17 | 4 | 4 | 7 | 17 | 28 | 0 | ||
11 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 37 | 30 | 4 | 8 | 13 | 9 | 34 | 30 | 7 | 5 | 3 | 21 | 11 | 1 | 8 | 6 | 13 | 19 | 0 | ||
12 | Κεραυνος Χειμαδιου | 36 | 30 | -9 | 10 | 6 | 14 | 40 | 49 | 9 | 3 | 3 | 26 | 16 | 1 | 3 | 11 | 14 | 33 | 0 | ||
13 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 36 | 30 | -11 | 9 | 9 | 12 | 34 | 45 | 6 | 5 | 4 | 20 | 17 | 3 | 4 | 8 | 14 | 28 | 0 | ||
14 | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 28 | 30 | -40 | 7 | 7 | 16 | 22 | 62 | 7 | 5 | 3 | 20 | 21 | 0 | 2 | 13 | 2 | 41 | 0 | ||
15 | Κεραυνος Καλλικωμου | 21 | 30 | -34 | 5 | 6 | 19 | 40 | 74 | 5 | 3 | 7 | 26 | 36 | 0 | 3 | 12 | 14 | 38 | 0 | ||
16 | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 3 | 30 | -52 | 2 | 3 | 25 | 32 | 84 | 2 | 2 | 11 | 16 | 35 | 0 | 1 | 14 | 16 | 49 | 3 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-09-2015-16:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αίας Γαστούνης | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-09-2015-16:30 | Δημ. Κρεστένων | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-09-2015-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-09-2015-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 4 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-09-2015-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
28-09-2015-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-10-2015-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
03-10-2015-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-10-2015-16:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 5 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-10-2015-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-10-2015-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 3 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-10-2015-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 5 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
11-10-2015-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 3 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-10-2015-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 1 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-10-2015-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
19-10-2015-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
19-10-2015-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-10-2015-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Κεραυνος Καλλικωμου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-10-2015-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-10-2015-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Νικη Τραγανου | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-10-2015-15:30 | Τραγανου | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
31-10-2015-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-10-2015-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
31-10-2015-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
31-10-2015-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 4 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-11-2015-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-11-2015-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-11-2015-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
07-11-2015-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-11-2015-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Κενταυρος Μαγουλας | 2 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 0 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 5 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
08-11-2015-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 3 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-11-2015-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νικη Τραγανου | 1 - 3 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-11-2015-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-11-2015-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-11-2015-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-11-2015-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 5 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-11-2015-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 4 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-11-2015-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 6 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-11-2015-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Αίας Γαστούνης | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
22-11-2015-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 4 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-11-2015-15:15 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-12-2015-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-11-2015-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-11-2015-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 4 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
28-11-2015-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 6 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Κενταυρος Μαγουλας | 0 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
29-11-2015-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
30-11-2015-15:15 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-12-2015-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-12-2015-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
05-12-2015-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 0 - 3 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 4 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-12-2015-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-12-2015-15:15 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αίας Γαστούνης | 4 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-12-2015-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
12-12-2015-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
12-12-2015-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Νικη Τραγανου | 2 - 4 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 11 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
13-12-2015-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
14-12-2015-15:15 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-12-2015-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 4 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 3 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
19-12-2015-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-12-2015-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-12-2015-15:15 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-01-2016-15:15 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-01-2016-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-01-2016-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 4 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-01-2016-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
03-01-2016-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
04-01-2016-15:15 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-01-2016-15:15 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-01-2016-15:15 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-01-2016-14:45 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 3 - 0 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
09-01-2016-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-01-2016-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 3 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Νικη Τραγανου | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
10-01-2016-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-01-2016-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-01-2016-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-01-2016-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-01-2016-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-01-2016-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
23-01-2016-15:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
23-01-2016-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-01-2016-15:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 5 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Νικη Τραγανου | 3 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-01-2016-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-01-2016-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 3 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
31-01-2016-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
01-02-2016-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 5 - 1 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-02-2016-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 1 | Δεν έχει ορισθεί | ||
01-02-2016-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
06-02-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-02-2016-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-02-2016-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
07-02-2016-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 6 - 1 | ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ||
08-02-2016-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-02-2016-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-02-2016-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
13-02-2016-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-02-2016-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 5 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
14-02-2016-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 1 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-02-2016-15:15 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
20-02-2016-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | ΑΟ Χαβαρίου | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
21-02-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-02-2016-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
22-02-2016-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
27-02-2016-15:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 5 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αίας Γαστούνης | 2 - 4 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-02-2016-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-02-2016-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
29-02-2016-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-03-2016-15:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 2 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
05-03-2016-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Κακοβατου | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
06-03-2016-15:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 6 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-03-2016-15:45 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-03-2016-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Χαβαρίου | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-03-2016-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 4 - 2 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-03-2016-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
21-03-2016-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Νικη Τραγανου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-03-2016-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
26-03-2016-16:00 | Κακοβατου | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 2 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
27-03-2016-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
28-03-2016-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 4 - 0 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
27η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-04-2016-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 3 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 6 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 1 - 2 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 3 - 0 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
03-04-2016-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Νικη Τραγανου | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
28η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-04-2016-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 1 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Κακοβατου | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-04-2016-16:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
10-04-2016-16:00 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Αίας Γαστούνης | 2 - 2 | ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
29η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-04-2016-16:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Χειμαδιού | Κεραυνος Χειμαδιου | - | ΑΟ Χαβαρίου | 1 - 0 | ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-04-2016-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Καλλικωμου | Κεραυνος Καλλικωμου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
17-04-2016-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Νικη Τραγανου | 2 - 0 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
30η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-04-2016-16:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Κεραυνος Χειμαδιου | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 6 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Κεραυνος Καλλικωμου | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
23-04-2016-16:30 | Χαβαρίου | ΑΟ Χαβαρίου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 3 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-04-2016-16:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |