ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Αίας Γαστούνης | 58 | 22 | 58 | 18 | 4 | 0 | 69 | 11 | 10 | 1 | 0 | 44 | 5 | 8 | 3 | 0 | 25 | 6 | 0 | ||
2 | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 54 | 22 | 38 | 18 | 0 | 4 | 57 | 19 | 11 | 0 | 1 | 35 | 8 | 7 | 0 | 3 | 22 | 11 | 0 | ||
3 | Ξενοφών Κρεστένων | 44 | 22 | 20 | 13 | 5 | 4 | 43 | 23 | 9 | 2 | 1 | 29 | 12 | 4 | 3 | 3 | 14 | 11 | 0 | ||
4 | Νικη Τραγανου | 43 | 22 | 22 | 12 | 7 | 3 | 37 | 15 | 7 | 1 | 3 | 21 | 9 | 5 | 6 | 0 | 16 | 6 | 0 | ||
5 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 39 | 22 | 19 | 11 | 6 | 5 | 47 | 28 | 7 | 2 | 2 | 30 | 14 | 4 | 4 | 3 | 17 | 14 | 0 | ||
6 | Αλφειος Επιταλιου | 38 | 22 | -32753 | 11 | 5 | 6 | 31 | 32784 | 6 | 4 | 1 | 14 | 32767 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | ||
7 | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 33 | 22 | 0 | 10 | 3 | 9 | 30 | 30 | 6 | 1 | 4 | 18 | 13 | 4 | 2 | 5 | 12 | 17 | 0 | ||
8 | Προοδευτική Μανωλάδας | 29 | 22 | -1 | 8 | 5 | 9 | 28 | 29 | 4 | 4 | 2 | 17 | 7 | 4 | 1 | 7 | 11 | 22 | 0 | ||
9 | Πελοψ Πυργου | 23 | 22 | -10 | 6 | 5 | 11 | 17 | 27 | 3 | 3 | 5 | 8 | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | 16 | 0 | ||
10 | Ηλειακός Βαρθολομιού | 20 | 22 | -13 | 5 | 5 | 12 | 23 | 36 | 2 | 3 | 6 | 15 | 18 | 3 | 2 | 6 | 8 | 18 | 0 | ||
11 | Ολυμπιαδα Γουμερου | 19 | 22 | -15 | 5 | 4 | 13 | 29 | 44 | 2 | 4 | 5 | 13 | 14 | 3 | 0 | 8 | 16 | 30 | 0 | ||
12 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 17 | 22 | -21 | 4 | 5 | 13 | 27 | 48 | 3 | 2 | 5 | 12 | 14 | 1 | 3 | 8 | 15 | 34 | 0 | ||
13 | Πελοψ Πελοπιου | 9 | 22 | -40 | 2 | 3 | 17 | 25 | 65 | 2 | 2 | 7 | 17 | 27 | 0 | 1 | 10 | 8 | 38 | 0 | ||
14 | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 7 | 22 | 32689 | 2 | 1 | 19 | 32775 | 86 | 1 | 0 | 10 | 8 | 45 | 1 | 1 | 9 | 32767 | 41 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
28-09-2019-16:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-09-2019-16:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Νικη Τραγανου | 1 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-09-2019-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 7 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-09-2019-16:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-10-2019-16:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
05-10-2019-16:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-10-2019-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
06-10-2019-16:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 5 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
06-10-2019-16:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
06-10-2019-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 4 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-10-2019-16:45 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-10-2019-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-10-2019-16:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 6 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νικη Τραγανου | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
13-10-2019-16:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-10-2019-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-10-2019-16:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-10-2019-16:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νικη Τραγανου | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-10-2019-16:30 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-10-2019-16:30 | Βάρδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πελοπιου | 6 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-10-2019-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 3 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
28-10-2019-15:45 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-11-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-11-2019-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 6 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-11-2019-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-11-2019-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 4 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-11-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-11-2019-15:00 | Βάρδας | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 2 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 5 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-11-2019-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-11-2019-14:45 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 5 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
16-11-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Τραγανου | Αίας Γαστούνης | - | Πελοψ Πελοπιου | 5 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 3 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-11-2019-15:15 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-11-2019-15:15 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-11-2019-15:00 | Μυρσινης | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-11-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-11-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-11-2019-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-11-2019-15:15 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-11-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-11-2019-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 6 - 3 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-12-2019-15:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-12-2019-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 4 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-12-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
07-12-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 3 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-12-2019-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 2 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
14-12-2019-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
14-12-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 4 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
14-12-2019-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
15-12-2019-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 5 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
21-12-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Νικη Τραγανου | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
21-12-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 3 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 6 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 5 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 3 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-12-2019-15:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 0 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
04-01-2020-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
04-01-2020-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 4 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πυργου | 1 - 3 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 5 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
05-01-2020-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
11-01-2020-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
11-01-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Πελοψ Πελοπιου | 2 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
11-01-2020-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-01-2020-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-01-2020-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
18-01-2020-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 6 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 5 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-01-2020-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 8 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-01-2020-15:00 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Πελοψ Πυργου | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
25-01-2020-15:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 4 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 2 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
26-01-2020-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-02-2020-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
01-02-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-02-2020-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Νικη Τραγανου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 1 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 4 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
02-02-2020-15:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-02-2020-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 4 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
08-02-2020-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Πελοψ Πελοπιου | 4 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Πελοψ Πυργου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 4 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 5 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-02-2020-15:30 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
10-02-2020-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-02-2020-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-02-2020-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 5 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
16-02-2020-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-02-2020-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-02-2020-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | 6 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
23-02-2020-15:30 | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 6 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-02-2020-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | 3 - -1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Νικη Τραγανου | 0 - 2 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 5 - 3 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Πελοψ Πυργου | 3 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
29-02-2020-16:00 | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Πελοψ Πελοπιου | 3 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Αλφειος Επιταλιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Νικη Τραγανου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δεν έχει ορισθεί |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αίας Γαστούνης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Πελοψ Πυργου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Πελοψ Πελοπιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Δεν έχει ορισθεί |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αλφειος Επιταλιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Λατζοΐου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | - | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | - | Νικη Τραγανου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Δεν έχει ορισθεί |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αίας Γαστούνης | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | - | Πελοψ Πελοπιου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
Δεν έχει ορισθεί- | Τραγανου | Νικη Τραγανου | - | Πελοψ Πυργου | - | Δεν έχει ορισθεί |