ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ξενοφών Κρεστένων | 15 | 6 | 9 | 5 | 0 | 1 | 14 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | ||
2 | Ενιππευς Λατζοιου | 10 | 6 | 5 | 3 | 1 | 2 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | ||
3 | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 7 | 6 | -6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 13 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 10 | 0 | ||
4 | Αλφειος Επιταλιου | 2 | 6 | -8 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-04-2019-17:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-04-2019-17:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
05-05-2019-17:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-05-2019-17:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-05-2019-17:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-05-2019-17:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
18-05-2019-17:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
19-05-2019-17:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 3 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
25-05-2019-17:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 6 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
25-05-2019-17:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-06-2019-17:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-06-2019-17:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |