ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΑΓΩΝΕΣ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||
1 | Ενιππευς Λατζοιου | 70 | 30 | 49 | 22 | 4 | 4 | 79 | 30 | 14 | 1 | 0 | 53 | 14 | 8 | 3 | 4 | 26 | 16 | 0 | ||
2 | Ξενοφών Κρεστένων | 65 | 30 | 36 | 19 | 8 | 3 | 56 | 20 | 10 | 4 | 1 | 26 | 8 | 9 | 4 | 2 | 30 | 12 | 0 | ||
3 | Αλφειος Επιταλιου | 58 | 30 | 20 | 18 | 4 | 8 | 49 | 29 | 10 | 3 | 2 | 28 | 8 | 8 | 1 | 6 | 21 | 21 | 0 | ||
4 | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 57 | 30 | 29 | 17 | 6 | 7 | 55 | 26 | 11 | 2 | 2 | 34 | 13 | 6 | 4 | 5 | 21 | 13 | 0 | ||
5 | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 56 | 30 | 20 | 16 | 8 | 6 | 43 | 23 | 10 | 2 | 3 | 23 | 10 | 6 | 6 | 3 | 20 | 13 | 0 | ||
6 | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 52 | 30 | 28 | 15 | 7 | 8 | 55 | 27 | 8 | 4 | 3 | 25 | 10 | 7 | 3 | 5 | 30 | 17 | 0 | ||
7 | Προοδευτική Μανωλάδας | 45 | 30 | 20 | 13 | 6 | 11 | 58 | 38 | 9 | 3 | 3 | 34 | 16 | 4 | 3 | 8 | 24 | 22 | 0 | ||
8 | Αίας Γαστούνης | 45 | 30 | -3 | 13 | 6 | 11 | 46 | 49 | 8 | 3 | 4 | 29 | 21 | 5 | 3 | 7 | 17 | 28 | 0 | ||
9 | Αο Μακρυσιων | 43 | 30 | 1 | 12 | 7 | 11 | 46 | 45 | 6 | 5 | 4 | 22 | 19 | 6 | 2 | 7 | 24 | 26 | 0 | ||
10 | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 43 | 30 | 5 | 12 | 7 | 11 | 46 | 41 | 6 | 4 | 5 | 19 | 19 | 6 | 3 | 6 | 27 | 22 | 0 | ||
11 | Ολυμπιαδα Γουμερου | 42 | 30 | 0 | 11 | 9 | 10 | 36 | 36 | 7 | 5 | 3 | 21 | 14 | 4 | 4 | 7 | 15 | 22 | 0 | ||
12 | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 41 | 30 | -7 | 11 | 8 | 11 | 25 | 32 | 6 | 4 | 5 | 12 | 13 | 5 | 4 | 6 | 13 | 19 | 0 | ||
13 | Ηλειακος Λεχαινων | 32 | 30 | -8 | 8 | 8 | 14 | 42 | 50 | 5 | 4 | 6 | 22 | 24 | 3 | 4 | 8 | 20 | 26 | 0 | ||
14 | Θυελλα Πύργου | 16 | 30 | -40 | 5 | 1 | 24 | 27 | 67 | 3 | 0 | 12 | 15 | 36 | 2 | 1 | 12 | 12 | 31 | 0 | ||
15 | Κενταυρος Μαγουλας | -18 | 29 | -87 | 0 | 0 | 29 | 0 | 87 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | 0 | 0 | 14 | 0 | 42 | 9 | ||
16 | Αε Πηνειας | -24 | 29 | -63 | 1 | 3 | 25 | 10 | 73 | 0 | 2 | 12 | 5 | 35 | 1 | 1 | 13 | 5 | 38 | 15 |
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά |
1η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-09-2018-17:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
23-09-2018-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 2 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
23-09-2018-17:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-09-2018-17:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-09-2018-17:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-09-2018-17:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-09-2018-17:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
24-09-2018-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
29-09-2018-16:15 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 5 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-09-2018-16:45 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
29-09-2018-16:45 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
29-09-2018-16:45 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αε Πηνειας | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 5 - 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-09-2018-16:45 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 1 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
06-10-2018-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 2 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
06-10-2018-16:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
06-10-2018-16:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
06-10-2018-16:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 3 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
07-10-2018-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
13-10-2018-16:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-10-2018-16:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-10-2018-16:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αίας Γαστούνης | 5 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Νεοχωριου Κυλληνης | Ηλειακος Λεχαινων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
14-10-2018-16:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
20-10-2018-16:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-10-2018-16:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αε Πηνειας | 4 - 1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
20-10-2018-16:30 | Νέας Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 2 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
20-10-2018-16:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
21-10-2018-16:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Δεν έχει ορισθεί- | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
27-10-2018-16:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
27-10-2018-16:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 1 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 4 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
28-10-2018-15:30 | Μαγούλας | Ενιππευς Λατζοιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
03-11-2018-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
03-11-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-11-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αε Πηνειας | 1 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
03-11-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Κουρτεσίου | Ηλειακος Λεχαινων | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 0 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
04-11-2018-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
05-11-2018-15:15 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
10-11-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
10-11-2018-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 5 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 4 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 4 - 2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-11-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-11-2018-15:20 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
17-11-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 0 | ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 2 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
17-11-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-11-2018-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ||
18-11-2018-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
19-11-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
10η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
24-11-2018-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||
24-11-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 5 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
24-11-2018-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-11-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 1 | ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ||
24-11-2018-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
24-11-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Αλφειος Επιταλιου | 4 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
25-11-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
05-12-2018-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
01-12-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 3 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
01-12-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
02-12-2018-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αίας Γαστούνης | 4 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αε Πηνειας | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
02-12-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 1 - 4 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-12-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
08-12-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
08-12-2018-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
08-12-2018-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αλφειος Επιταλιου | 6 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
09-12-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-12-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αε Πηνειας | 5 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
10-12-2018-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-12-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
15-12-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 4 - 3 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αο Μακρυσιων | 2 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 2 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
15-12-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-12-2018-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
22-12-2018-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
22-12-2018-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 0 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
22-12-2018-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Θυελλα Πύργου | 4 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 3 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-12-2018-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αε Πηνειας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
15η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
29-12-2018-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 6 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
29-12-2018-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 4 - 2 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
30-12-2018-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
16η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
12-01-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
12-01-2019-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
12-01-2019-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 2 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αίας Γαστούνης | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 1 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
12-01-2019-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 3 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
12-01-2019-15:15 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 5 - 4 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
17η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-01-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
16-01-2019-15:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-01-2019-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Θυελλα Πύργου | 4 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-01-2019-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-01-2019-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-01-2019-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-01-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 0 | ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ | ||
16-01-2019-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ξενοφών Κρεστένων | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
18η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
19-01-2019-15:00 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αίας Γαστούνης | 3 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
19-01-2019-15:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-01-2019-15:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
19-01-2019-15:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
19-01-2019-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
20-01-2019-15:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
21-01-2019-15:15 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 4 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
19η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
26-01-2019-15:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Θυελλα Πύργου | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
26-01-2019-15:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
26-01-2019-15:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ηλειακος Λεχαινων | 3 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
26-01-2019-15:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 1 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
26-01-2019-15:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 5 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
27-01-2019-15:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
20η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-02-2019-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
02-02-2019-15:30 | Καλλικωμου | Ξενοφών Κρεστένων | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
02-02-2019-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-02-2019-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αλφειος Επιταλιου | 1 - 3 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-02-2019-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
21η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-02-2019-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-02-2019-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
09-02-2019-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
10-02-2019-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
10-02-2019-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
22η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-02-2019-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-02-2019-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 4 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
16-02-2019-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
16-02-2019-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-02-2019-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-02-2019-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 1 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
17-02-2019-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αλφειος Επιταλιου | 3 - 0 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
23η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-02-2019-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-02-2019-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 1 | ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
23-02-2019-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
23-02-2019-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
23-02-2019-15:30 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 2 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 4 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-02-2019-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
24η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
02-03-2019-15:30 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 2 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
02-03-2019-15:30 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 3 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
02-03-2019-15:30 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 2 | ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 2 - 2 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
03-03-2019-15:30 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
03-03-2019-15:30 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |
25η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
09-03-2019-15:30 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
09-03-2019-15:30 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Αο Μακρυσιων | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 0 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Αίας Γαστούνης | 4 - 0 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
09-03-2019-15:30 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
09-03-2019-15:30 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
26η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
16-03-2019-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 2 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 2 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
16-03-2019-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 1 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
17-03-2019-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αλφειος Επιταλιου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-03-2019-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
17-03-2019-16:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Θυελλα Πύργου | 2 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
18-03-2019-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 0 - 0 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
27η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
23-03-2019-16:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | Αο Μακρυσιων | 4 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
23-03-2019-16:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 3 - 1 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 2 - 1 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
24-03-2019-16:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 4 - 0 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 2 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ηλειακος Λεχαινων | 1 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
24-03-2019-16:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Κενταυρος Μαγουλας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
28η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
30-03-2019-16:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | Ενιππευς Λατζοιου | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
30-03-2019-16:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Θυελλα Πύργου | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί | ||
30-03-2019-16:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Ολυμπιαδα Γουμερου | 1 - 1 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 0 - 3 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 0 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
30-03-2019-16:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 1 - 0 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
31-03-2019-17:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 0 - 3 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
29η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
07-04-2019-17:00 | Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | - | Ξενοφών Κρεστένων | 2 - 0 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Αλφειος Επιταλιου | 2 - 1 | ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | - | Αίας Γαστούνης | 2 - 2 | ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | - | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | 1 - 0 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | - | ΑΠΟ Κουρτεσιου | 0 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Καραλετσίου | Αε Πηνειας | - | Κενταυρος Μαγουλας | - | Δεν έχει ορισθεί | ||
07-04-2019-17:00 | Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | - | Ηλειακος Λεχαινων | 6 - 4 | ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
07-04-2019-17:00 | Ενωσιακο Πυργου | Θυελλα Πύργου | - | Προοδευτική Μανωλάδας | 0 - 4 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
30η Αγωνιστική | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
13-04-2019-17:00 | Μανωλαδας | Προοδευτική Μανωλάδας | - | Αε Πηνειας | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί | ||
13-04-2019-17:00 | Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | - | Αίας Γαστούνης | 0 - 1 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
13-04-2019-17:00 | Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | - | Θυελλα Πύργου | 3 - 1 | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||
13-04-2019-17:00 | Δημ. Κρεστένων | Ξενοφών Κρεστένων | - | Ενιππευς Λατζοιου | 2 - 0 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||
13-04-2019-17:00 | Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | - | Δοξα Νεας Μανωλαδας | 1 - 2 | ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||
13-04-2019-17:00 | Κουρτεσίου | ΑΠΟ Κουρτεσιου | - | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | 1 - 0 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||
13-04-2019-17:00 | Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | - | Ολυμπιακος Σαβαλιων | 2 - 1 | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||
13-04-2019-17:00 | Μαγούλας | Κενταυρος Μαγουλας | - | Αο Μακρυσιων | 0 - 3 | Δεν έχει ορισθεί |