ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ

Από τον Ενωσιακό Προπονητή των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας καλούνται για προπόνηση οι παρακάτω ποδοσφαιριστές,στα πλαίσια των αγώνων του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
• Δευτέρα 19/12/2016 Ενωσιακό γήπεδο Σπιάντζας «ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ»
• Ώρα προπόνησης 15:30 ΠΑΙΔΩΝ: 2003
17:15 NEΩN: 2001-02

ΝΕΟΙ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ- ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ
2 ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
3 ΜΠΗΝΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ  Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ
5 ΚΑΡΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
6 ΤΣΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3 ΑΦΟΒΟΣ ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ
7 ΖΩΓΑΚΗΣ ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ 3 ΑΣΤΕΡΑΣ- ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ
8 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΌΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 AEK  ΠΥΡΓΟΥ
9 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ
10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ
11 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
12 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6 ΑΣΤΕΡΑΣ- ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ
13 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 6 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
14 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7 ΒΑΡΔΑ 2015
15 ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7 ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
16 ΛΟYΡΜΠΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 7 ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
17 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 8 ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
18 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9 ΑΣΤΕΡΑΣ- ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ
19 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ
20 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 9 ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
21 ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 10 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
22 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11 ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
23 ΛΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2008
24

ΠΑΙΔΕΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
2 ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2008
4 ΚΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
6 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
8 ΣΚΟΖΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
9 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 4 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
10 ΠΛΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
11 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2008
12 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 5 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
13 ΖΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
14 ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 7 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
15 ΨΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
16 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
17 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8 ΠΑΝΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
18 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
19 ΚΛΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9 ΑΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ
20 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 9 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
21 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
22 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
23 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
24 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10

Print Friendly, PDF & Email