ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ 17-19/12/2016

Αγώνες του Σαββάτου 17-12-2016
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓ/ΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 17-12-2016 15:00 Καρατουλα Κενταυρος Μαγουλας Δοξα Νεας Μανωλαδας
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 17-12-2016 15:00 Χειμαδιού Κεραυνος Χειμαδιου Αίας Γαστούνης
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 17-12-2016 15:00 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Πανηλειακός
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 17-12-2016 15:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου Ηλειακός Βαρθολομιού
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 17-12-2016 15:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας ΑΟ Χελιδονια
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 17-12-2016 15:00 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Ολυμπιαδα Γουμερου
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 17-12-2016 15:00 Καλλικωμου Αο Μακρυσιων Ολυμπιακος Μυρτιας
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 17-12-2016 15:00 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης Πελοψ Πυργου
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12 17-12-2016 15:15 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας Εθνικος Γερακιου
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12 17-12-2016 15:15 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Πριγκηπες Λεχαινων
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12 17-12-2016 15:00 Ενωσιακο Πυργου Αργοναυτης Κατακολου Ωλενειακος Ωλενας
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12 17-12-2016 15:00 Κουτσοχερα Αο Κουτσοχερας Αο Αγιου Γεωργιου
Αγώνες της Κυριακής 18-12-2016
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓ/ΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 18-12-2016 15:00 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων Νικη Τραγανου
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 18-12-2016 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Ξενοφών Κρεστένων
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 18-12-2016 15:00 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου ΑΟ Χαβαρίου
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 18-12-2016 15:00 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων Εθνικος Αμπελοκαμπου
Α1 DEDALOS SECURITY – 14 18-12-2016 15:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Ενιππευς Λατζοιου
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 18-12-2016 15:00 Καραλετσίου Αε Πηνειας Αθλητικος Ομιλος Αρετης
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 18-12-2016 15:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Παο Κακοβατου
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 18-12-2016 15:00 Βουναργου Νεος Κοροιβος Κατσαρου Ολυμπιακος Πυργου
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ – 14 18-12-2016 15:00 Ελαιωνα Δοξα Ελαιωνα ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12 18-12-2016 15:00 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) Αε Κανουλιων Πυργου
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12 18-12-2016 15:00 Δημ. Βαρθολομιού Αρης Δημητρας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12 18-12-2016 15:30 Αλποχωρίου Αετος Αλποχωριου Α.Ο. Απολλων Γαστουνης
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12 18-12-2016 11:00 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12 18-12-2016 11:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Απς Βροχιτσας Αφοβος
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12 18-12-2016 15:00 Σαλμωνης Προοδος Σαλμωνης Απολλων Ν. Φιγαλιας
Γ’ COUNTERPAIN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 11:00 Μυρσινης Ε.Α.Π. Δοξα Αγιας Μαυρας
Γ’ COUNTERPAIN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 15:00 Σωστι Κενταυρος Σωστιου ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ
Γ’ COUNTERPAIN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 15:00 Καλυβιων Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Γ’ COUNTERPAIN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 11:00 Αμπελώνα Αο Αμπελωνα Ερμης Πλατανου
Γ’ COUNTERPAIN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 11:00 Ενωσιακο Πυργου Αιολος Πυργου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016
Γ’ COUNTERPAIN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 15:00 Ανδρίτσαινας Αο Ανδριτσαινας Αλφειονις Αλφειουσης
Γ’ COUNTERPAIN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8 18-12-2016 15:00 Σμιλα Αγιος Δημητριος Πουρναριου Νεος Ατρομητος Λασταιικων
Αγώνες της Δευτέρας 19-12-2016
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓ/ΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 12 19-12-2016 15:00 Μανωλαδας Α.Σ Βάρδας 2015 Λεοντες Αμαλιαδας

Print Friendly, PDF & Email