ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣΗ 8-10/10/2016. ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 16:30. ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 16:45.

Επίσης μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων στο menu της ιστοσελίδας της ΕΠΣΗ  το οποίο και ενημερώνεται άμεσα για κάθε άλλαγη είτε πατώνατας εδώ.

Α1 DEDALOS SECURITY

A2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ ΚΑΦΕ

Β ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Β ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι αλλαγές δεν ενημερώνονται στο παρόν δελτίο τύπου.
DEDALOS

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ
08-10-2016-16:30 Χαβαρίου ΑΟ ΧαβαρίουΚεραυνος Χειμαδιου
08-10-2016-16:30 Αμπελόκαμπου Εθνικος ΑμπελοκαμπουΠροοδευτική Μανωλάδας
09-10-2016-16:30 Λατζοΐου Ενιππευς ΛατζοιουΗλειακός Βαρθολομιού
09-10-2016-16:30 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα ΠύργουΚενταυρος Μαγουλας
09-10-2016-16:30 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος ΛεχαινωνΟλυμπιακος Σαβαλιων
09-10-2016-16:30 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών ΚρεστένωνΝικη Τραγανου
09-10-2016-16:30 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας ΜανωλαδαςΑτρομητος Καβασιλων
09-10-2016-16:30 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠανηλειακόςΑΠΟ Κουρτεσιου
09-10-2016-16:30 Δημ. Γαστούνης Αίας ΓαστούνηςΑλφειος Επιταλιου

 

%ce%ba%ce%b1%cf%84%ce%b1%cf%87%cf%89%cf%81%ce%b7%cf%83%ce%b7-2%cf%8710

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ
08-10-2016-16:30 Μακρισίων Αο ΜακρυσιωνΛευκος Αστηρ Σκουροχωριου
08-10-2016-16:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς ΝεοχωριουΜυρσιναικος Μυρσινης
08-10-2016-16:30 Ανδραβίδας Δαφνη ΑνδραβιδαςΝεος Κοροιβος Κατσαρου
08-10-2016-16:30 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ ΠυργουΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
09-10-2016-16:30 Μυρτιας Ολυμπιακος ΜυρτιαςΑε Πηνειας
09-10-2016-16:30 Γουμερου Ολυμπιαδα ΓουμερουΔοξα Ελαιωνα
09-10-2016-16:30 Κακοβατου Παο ΚακοβατουΑθλητικος Ομιλος Αρετης
09-10-2016-16:30 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος ΠυργουΑΟ Χελιδονια

2

2η Αγωνιστική 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ
08-10-2016-16:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος ΒαρβασαιναςΑπς Βροχιτσας Αφοβος
08-10-2016-16:30 Σκουροχωριου Αργοναυτης ΚατακολουΑο Αγιου Γεωργιου
09-10-2016-11:00 Σαλμωνης Προοδος ΣαλμωνηςΩλενειακος Ωλενας
09-10-2016-16:30 Καλλικωμου Κεραυνος ΒριναςΑο Κουτσοχερας
09-10-2016-16:30 Πελοπιου Πελοψ ΠελοπιουΑπολλων Ν. Φιγαλιας
Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης- ρεπό

 

2η Αγωνιστική 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ
08-10-2016-16:30 Γερακιου Εθνικος ΓερακιουΛεοντες Αμαλιαδας
08-10-2016-16:30 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015Απολλων Γαστουνης
08-10-2016-16:30 Δημ. Βαρθολομιου Αρης ΔημητραςΘυελλα Καρδαμα
08-10-2016-16:30 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)Φιλιππος Ανδραβιδας Αο
09-10-2016-16:30 Αλποχωρίου Αετος Αλποχωριου Α.Ο.Πριγκηπες Λεχαινων
09-10-2016-16:30 Καλυβιων Πηνειακος ΑμαλιαδαςΑε Κανουλιων Πυργου

Print Friendly, PDF & Email