ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟ

 11287179_770593383058684_884233199_n

ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟ

ΟΙΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ  ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
Από τον Ενωσιακό Προπονητή των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας καλούνται για προπόνηση οι ποδοσφαιριστές για την στελέχωση των Μικτών ομάδων μας ,ενόψει του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

• Δευτέρα 03/10/2016 Ενωσιακό γήπεδο Σπιάντζας «ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ»
• Ώρα προπόνησης 16:30 ΠΑΙΔΩΝ: 2003
18:00 NEΩN: 2001-02

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τηλ.6932638386

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ 2001-2002

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΗΜΕΡ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1 18/11/2001
2 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2 26/6/2001
3 ΜΠΗΝΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 29/9/2001
4 ΚΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 28/12/2001
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 00/00/2001
6 ΚΑΡΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 4/1/2001
7 ΤΣΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3 00/00/2001
8 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΌΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 13/4/2001
9 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 27/1/2001
10 ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 6 20/8/2001
11 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7 26/12/2001
12 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7  31/5/2001
13 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8 28/2/2001
14 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8 28/4/2001
15 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 8 20/6/2001
16 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9 15/12/2001
17 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11 18/11/2001
18 ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 22/9/2002
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2 6/1/2002
20 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 4/9/2002
21 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6 3/6/2002
22 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 6 1/8/2002
23 ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7 1/11/2002
24 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 9 10/4/2002
25 ΛΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 8/9/2002

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ 2003 – 2004

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜΕΡ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 8/10/2003 1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΑΧΙΟΥ
2 ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25/6/1905 1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΑΧΙΟΥ
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30/9/2003 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2008
4 ΚΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14/3/2003 2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΑΧΙΟΥ
5 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12/5/2003 3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
6 ΣΚΟΖΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4/5/2003 3 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 28/8/2003 3 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 27/10/2003 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
9 ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
10 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 4/9/2003 4 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
11 ΠΛΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17/9/2003 4 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
12 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14/9/2003 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2008
13 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 11/6/2003 5 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
14 ΖΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1/3/2003 6 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
15 ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 23/8/2003 7 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
16 ΨΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15/3/2003 7 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
17 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7/12/2003 8 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
18 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8 ΠΑΝΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
19 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16/4/2003 9 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
20 ΚΛΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5/8/2003 9 ΑΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ
21 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 22/8/2003 9 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
22 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 13/5/2003 10 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
23 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
24 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11/2/2003 11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
25 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29/9/2003 11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

Print Friendly, PDF & Email