ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣΗ 18/11/2019

Πύργος 14/11/2019

                                                    

ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

O Ενωσιακός Προπονητής των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας   καλεί   τους παρακάτω  ποδοσφαιριστές  της (K-12) και   (K-14), να προσέλθουν   στην ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ   των Μεικτών ομάδων της ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ,ενόψει του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,  στο Ενωσιακό γήπεδο Σπιάντζας  «ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ» την Δευτέρα   18/11/2019.

      Ώρα προπόνησης:       15:30 ΠΑΙΔΩΝ: 2008 (K-12)

                                          17:30 NEΩN:    2006 (K-14)

 

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  τηλ.6932638386

K-14

ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΤΟΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΣΑΦΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
3 ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ
5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
6 ΛΕΠΕΤΣΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
9 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
10 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
11 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
12 ΜΕΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
13 ΒΑΣΙΛAKOΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
14 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
15 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
16 ΜΟΥΣΑ ΑΡΝΤΑΝ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
17 ΝΙΜΠΕΡΙΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
18 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2006 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
19 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
20 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
21 ΚΑΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
22 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

K-12

ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΤΟΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
2 ΣΠΟΥΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2008 ΣΑΡΑΝΤΑΥΓΑΣ
3 ΡΟΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
4 ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
5 ΒΟΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ
6 ΚΟΛΟΣΚΟΠΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
9 ΤΣΑΓΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
11 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΦΙΓΑΛΕΙΑ
12 ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
13 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
14 ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ
15 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
16 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2008 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
17 ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
18 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
19 ΠΛΕΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2008 ΛΕΟΝΤΕΣ
20 ΣΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
21 ΚΟΥΡΟΥΒΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2008 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

Print Friendly, PDF & Email