ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ


Ανακοινώνονται τα ονόματα των υποψήφιων προπονητών που θα λάβουν μέρος στη σχολή επανεξέτασης στην Ηλεία (λήξη προθεσμίας καταβολής του συνόλου του σχετικού παραβόλου στην Ε.Π.Σ. Ηλείας έως 16/8/2019).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ (26.8. – 7.6.2019)

Γήπεδο Ένωσης Ηλείας

Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019

ΩΡΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ
17:00 – 17:45 ΤΡΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ UEFA C
17:45 – 18:30 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ UEFA C
18:30 – 19:15 ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ UEFA C
19:15 – 20:00 ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ UEFA C

 

Πέμπτη 29 Αυγούστου 2019

ΩΡΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ
17:00 – 17:45 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ UEFA C
17:45 – 18:30 ΜΠΛΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ UEFA C
18:30 – 19:15 ΜΠΡΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ UEFA C
19:15 – 20:00 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ UEFA C

 

Παρασκευή 30 Αυγούστου 2019

ΩΡΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ
17:00 – 17:40 ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ UEFA C
17:40 – 18:20 ΚΥΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ UEFA C
18:20 – 19:00 ΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ UEFA C
19:00 – 19:40 ΠΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ UEFA C
19:40 – 20:20 ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ UEFA C

 

Σάββατο 31 Αυγούστου 2019

ΩΡΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ
17:00 – 17:40 ΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ UEFA C
17:40 – 18:20 ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ UEFA C
18:20 – 19:00 ΨΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ UEFA C
19:00 – 19:40 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ UEFA C
19:40 – 20:20 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ UEFA C

 

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου 2019

ΩΡΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ
17:00 – 17:45 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ UEFA C
17:45 – 18:30 RUSTEMI JAMARDER UEFA C
18:30 – 19:15 ΚΡΙΜΙΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ UEFA C
19:15 – 20:00 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ UEFA C

 

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου 2019

ΩΡΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ
17:00 – 17:45 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ UEFA C
17:45 – 18:30 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ UEFA C
18:30 – 19:15 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ UEFA C
19:15 – 20:00 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ UEFA C

 

Επανεξέταση Θεωρίας (Ξενοδοχείο EPIHOTEL ODYSSEAS)

Σάββατο 31 Αυγούστου 2019 (10:00 – 11:30)

ΑΡ. ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΡ. ΕΠΑΝΕΞ.
1 ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΚΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
4 ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
9 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14 ΛΙΓΚΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
15 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
16 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
17 ΜΠΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
18 ΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
21 ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΠΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24 ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΣΚΑΡΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΣΕΡΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
31 ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32 ΨΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
33 ΚΥΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
34 ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
35 ΚΑΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
37 ΧΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
40 ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
41 ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
42 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44 ΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΚΑΟΥΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
46 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
47 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
48 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
49 ΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
50 ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email