ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣΗ 06-07/04/2019


Αγωνιστική Ημερομηνία και Ώρα Γήπεδο Κατηγορία Αναμέτρηση
22 06/04/2019 17:00 ΩΛΕΝΑΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Ωλενειακος Ωλενας – Ατρομητος Βαρβασαινας
22 06/04/2019 17:00 ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Αο Αγιου Γεωργιου – Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης
22 06/04/2019 17:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Ερμης Πλατανου – Αρης Λανθιου
22 06/04/2019 17:00 ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Κεραυνος Χειμαδιου – Απς Βροχιτσας Αφοβος
22 06/04/2019 17:00 ΣΑΛΜΩΝΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Προοδος Σαλμωνης – Αναγέννηση Μακρισίων 2016
26 06/04/2019 17:00 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΙΑΣ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Απολλων Ν. Φιγαλιας – Παο Κακοβατου
26 06/04/2019 17:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΥΛΛΗΝΗΣ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Αχιλλευς Νεοχωριου – Δαφνη Ανδραβιδας
26 06/04/2019 17:00 ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Κεραυνος Βρινας – Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας
26 06/04/2019 17:00 ΓΕΡΑΚΙΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Εθνικος Γερακιου – Λεοντες Αμαλιαδας
26 06/04/2019 17:00 ΕΛΑΙΩΝΑ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Αργοναυτης Κατακολου – Πελοψ Πελοπιου
26 06/04/2019 17:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Πελοψ Πυργου – Ηλειακός Βαρθολομιού
26 06/04/2019 17:00 ΚΑΤΣΑΡΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Νεος Κοροιβος Κατσαρου – Αετος Κεντρου Πηνειας
29 07/04/2019 17:00 ΣΑΒΑΛΛΙΩΝ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Ολυμπιακος Σαβαλιων – Ξενοφών Κρεστένων
29 07/04/2019 17:00 ΔΗΜ. ΖΑΧΑΡΩΣ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως – Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου
29 07/04/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Δοξα Νεας Μανωλαδας – ΑΠΟ Κουρτεσιου
29 07/04/2019 17:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Θυελλα Πύργου – Προοδευτική Μανωλάδας
29 07/04/2019 17:00 ΛΑΤΖΟΐΟΥ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Ενιππευς Λατζοιου – Ηλειακος Λεχαινων
29 07/04/2019 17:00 ΓΟΥΜΕΡΟΥ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Ολυμπιαδα Γουμερου – Αλφειος Επιταλιου
29 07/04/2019 17:00 ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Αο Μακρυσιων – Αίας Γαστούνης
22 07/04/2019 17:00 ΜΥΡΣΙΝΗΣ  ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Μυρσιναικος Μυρσινης – Ολυμπιακος Μυρτιας
22 07/04/2019 17:00 ΚΑΡΔΑΜΑ  ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Θυελλα Καρδαμα – ΑΟ Χαβαρίου
22 07/04/2019 17:00 ΜΥΡΤΙΑΣ  ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Αετος Αλποχωριου Α.Ο. – Πηνειακος Αμαλιαδας
22 07/04/2019 17:00 ΔΗΜ. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ  ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Φιλιππος Ανδραβιδας Αο – Εθνικος Αμπελοκαμπου
4 07/04/2019 11:00 ΠΕΛΟΠΙΟΥ  ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Β Φάση Αιολος Πυργου – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
4 07/04/2019 11:00 ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Β Φάση Πριγκηπες Λεχαινων – ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

Print Friendly, PDF & Email