ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣΗ 30-31/03/2019


Αγωνιστική Ημερομηνία και Ώρα Γήπεδο Κατηγορία Αναμέτρηση
21 30/03/2019 16:00 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Ατρομητος Βαρβασαινας – Προοδος Σαλμωνης
21 30/03/2019 16:00 ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης – Ολυμπιακος Πυργου
21 30/03/2019 16:00 ΛΑΝΘΙΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Αρης Λανθιου – Ωλενειακος Ωλενας
21 30/03/2019 16:00 ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Απς Βροχιτσας Αφοβος – Αο Αγιου Γεωργιου
21 30/03/2019 16:00 ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Κεραυνος Χειμαδιου – Ερμης Πλατανου
21 30/03/2019 16:00 ΣΤΡΕΦΙ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος Νέος Άρης Στρεφίου – Αναγέννηση Μακρισίων 2016
25 31/03/2019 17:00 ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Δαφνη Ανδραβιδας – Αετος Κεντρου Πηνειας
25 31/03/2019 17:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας – Απολλων Ν. Φιγαλιας
25 31/03/2019 17:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Λεοντες Αμαλιαδας – Αχιλλευς Νεοχωριου
25 31/03/2019 17:00 ΠΕΛΟΠΙΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Πελοψ Πελοπιου – Κεραυνος Βρινας
25 31/03/2019 17:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Πελοψ Πυργου – Εθνικος Γερακιου
25 31/03/2019 17:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Ηλειακός Βαρθολομιού – Αργοναυτης Κατακολου
25 31/03/2019 17:00 ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος Παο Κακοβατου – Νεος Κοροιβος Κατσαρου
28 30/03/2019 16:00 ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Αλφειος Επιταλιου – Ολυμπιακος Σαβαλιων
28 30/03/2019 16:00 ΔΗΜ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Αίας Γαστούνης – Αε Πηνειας
28 30/03/2019 16:00 ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου – Δοξα Νεας Μανωλαδας
28 30/03/2019 16:00 ΜΑΓΟΥΛΑΣ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Κενταυρος Μαγουλας – Θυελλα Πύργου
28 30/03/2019 16:00 ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος ΑΠΟ Κουρτεσιου – Ενιππευς Λατζοιου
28 30/03/2019 16:00 ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Προοδευτική Μανωλάδας – Ολυμπιαδα Γουμερου
28 30/03/2019 16:00 ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Αο Μακρυσιων – ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως
28 31/03/2019 17:00 ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος Ηλειακος Λεχαινων – Ξενοφών Κρεστένων
21 31/03/2019 17:00 ΚΑΣΤΡΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) – Ολυμπιακος Μυρτιας
21 31/03/2019 17:00 ΧΑΒΑΡΙΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος ΑΟ Χαβαρίου – Μυρσιναικος Μυρσινης
21 31/03/2019 17:00 ΚΑΡΑΛΕΤΣΙΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Πηνειακος Αμαλιαδας – Ατρομητος Καβασιλων
21 31/03/2019 17:00 ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Εθνικος Αμπελοκαμπου – Θυελλα Καρδαμα
21 31/03/2019 17:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος Αρης Δημητρας – Φιλιππος Ανδραβιδας Αο
10 31/03/2019 10:30 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ Προπαίδων k-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ Θυέλλα Πύργου – Ολυμπιάδα Γουμέρου
10 31/03/2019 10:30 ΛΑΤΖΟΐΟΥ Προπαίδων k-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ Ενιππεύς Λατζοϊου – Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου
6 31/03/2019 10:30 ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ Μακρυσίων – Αλφείος Επιταλίου
7 30/03/2019 11:00 ΔΗΜ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ Αιας Γαστούνης – Νίκη Τραγανού
10 30/03/2019 11:00 ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ Πρίγκηπες Λεχαινών – Δάφνη Ανδραβίδας
6 31/03/2019 10:00 ΣΑΒΑΛΛΙΩΝ Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ Αμαλιάδα 2008 – Ολυμπιακός Σαβαλίων
3 31/03/2019 10:30 ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ Προπαίδων k-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική Μανωλάδας – Δόξα Νέας Μανωλάδας
3 31/03/2019 11:00 Δεν έχει ορισθεί Γ'  ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Β Φάση ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 – Αιολος Πυργου
3 31/03/2019 17:00 ΣΜΙΛΑ Γ'  ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Β Φάση Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. – Πριγκηπες Λεχαινων

Print Friendly, PDF & Email