Πρόγραμμα
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 20-01-2018/15:00-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
15 | 21-01-2018/15:00-Μυρτιας | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
15 | 20-01-2018/15:00-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
15 | 21-01-2018/15:00-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
15 | 21-01-2018/15:00-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
15 | 21-01-2018/15:00-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
15 | 21-01-2018/15:00-Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
16 | 28-01-2018/15:00-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
16 | 28-01-2018/15:00-Καρατουλα | Κενταυρος Μαγουλας | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | |||||
16 | 28-01-2018/15:00-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | |||||
16 | 28-01-2018/15:00-Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | |||||
16 | 27-01-2018/15:00-Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
16 | 27-01-2018/15:00-Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
16 | 28-01-2018/15:00-Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
17 | 04-02-2018/15:30-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
17 | 04-02-2018/15:30-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
17 | 04-02-2018/15:30-Μυρτιας | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
17 | 04-02-2018/15:30-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
17 | 03-02-2018/15:30-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
17 | 04-02-2018/15:30-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
17 | 03-02-2018/15:30-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
18 | 10-02-2018/15:30-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
18 | 11-02-2018/15:30-Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
18 | 10-02-2018/15:30-Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
18 | 10-02-2018/15:30-Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | |||||
18 | 10-02-2018/15:30-Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | |||||
18 | 11-02-2018/15:30-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | |||||
18 | 11-02-2018/15:30-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
19 | 17-02-2018/15:30-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
19 | 17-02-2018/15:30-Καρατουλα | Κενταυρος Μαγουλας | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
19 | 17-02-2018/15:30-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
19 | 17-02-2018/15:30-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
19 | 17-02-2018/15:30-Μυρτιας | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
19 | 17-02-2018/15:30-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
19 | 17-02-2018/15:30-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
20 | 25-02-2018/15:30-Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
20 | 24-02-2018/15:30-Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
20 | 25-02-2018/15:30-Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
20 | 24-02-2018/15:30-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
20 | 25-02-2018/15:30-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
20 | 25-02-2018/15:30-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | |||||
20 | 25-02-2018/15:30-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
21 | 03-03-2018/15:30-Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
21 | 04-03-2018/15:30-Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
21 | 03-03-2018/15:30-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
21 | 04-03-2018/15:30-Καρατουλα | Κενταυρος Μαγουλας | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
21 | 04-03-2018/15:30-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | |||||
21 | 04-03-2018/15:30-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | |||||
21 | 03-03-2018/15:30-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
22 | 11-03-2018/16:00-Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
22 | 10-03-2018/16:00-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
22 | 11-03-2018/16:00-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
22 | 11-03-2018/16:00-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
22 | 11-03-2018/16:00-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
22 | 11-03-2018/16:00-Μυρτιας | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
22 | 11-03-2018/16:00-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
23 | 18-03-2018/16:00-Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
23 | 18-03-2018/16:00-Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
23 | 17-03-2018/16:00-Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | |||||
23 | 18-03-2018/16:00-Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | |||||
23 | 18-03-2018/16:00-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | |||||
23 | 18-03-2018/16:00-Καρατουλα | Κενταυρος Μαγουλας | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
23 | 17-03-2018/16:00-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
24 | 24-03-2018/16:00-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
24 | 24-03-2018/16:00-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
24 | 24-03-2018/16:00-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
24 | 24-03-2018/16:00-Μυρτιας | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
24 | 24-03-2018/16:00-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
24 | 24-03-2018/16:00-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
24 | 24-03-2018/16:00-Καρατουλα | Κενταυρος Μαγουλας | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
25 | 28-03-2018/17:00-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | |||||
25 | 28-03-2018/17:00-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | |||||
25 | 28-03-2018/17:00-Δημ. Γαστούνης | Αίας Γαστούνης | – | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | |||||
25 | 28-03-2018/17:00-Μυρσινης | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
25 | 28-03-2018/17:00-Αμπελόκαμπου | Λεοντες Αμαλιαδας | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
25 | 28-03-2018/17:00-Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
25 | 28-03-2018/17:00-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
26 | 01-04-2018/17:00-Μυρτιας | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Πελοψ Πελοπιου | – | |||||
26 | 01-04-2018/17:00-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | |||||
26 | 01-04-2018/17:00-Ενωσιακο Πυργου | Πελοψ Πυργου | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
26 | 01-04-2018/17:00-Καρατουλα | Κενταυρος Μαγουλας | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
26 | 01-04-2018/17:00-Νεοχωριου Κυλληνης | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
26 | 01-04-2018/17:00-Νεα Φιγαλιας | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | Δαφνη Ανδραβιδας | – | |||||
26 | 01-04-2018/17:00-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Ολυμπιαδα Γουμερου | – |