Πρόγραμμα
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08-11-2017/15:00-Επιταλίου | Αλφειος Επιταλιου | – | Πανηλειακός | – | |||||
2 | 15-11-2017/15:00-Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | – | Αλφειος Επιταλιου | – | |||||
2 | 15-11-2017/15:00-Ενωσιακο Πυργου | Αργοναυτης Κατακολου | – | Πανηλειακός | – | |||||
3 | Αργοναυτης Κατακολου | – | Αλφειος Επιταλιου | – | ||||||
3 | 29-11-2017/15:00-Λατζοΐου | Ενιππευς Λατζοιου | – | Πανηλειακός | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 15-11-2017/15:00-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | ΠΑΟ Βαρδας | – | |||||
2 | 15-11-2017/15:00-Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | – | Ηλειακος Λεχαινων | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Δημ. Λεχαινων | Ηλειακος Λεχαινων | – | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | – | ΠΑΟ Βαρδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 15-11-2017/15:00-Δημ. Αμαλιάδας | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο | – | ΑΟ Χαβαρίου | – | |||||
2 | 15-11-2017/15:00-Καραλετσίου | Αε Πηνειας | – | Ατρομητος Καβασιλων | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ | Ατρομητος Καβασιλων | – | ΑΟ Χαβαρίου | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Καραλετσίου | Αε Πηνειας | – | ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 15-11-2017/15:00-Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | – | Προοδευτική Μανωλάδας | – | |||||
2 | 15-11-2017/15:00-Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | – | Νικη Τραγανου | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Μανωλαδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | – | Προοδευτική Μανωλάδας | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | – | Νικη Τραγανου | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 15-11-2017/15:00-Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
3 | Πελοψ Πυργου | – | Αο Μακρυσιων | – | ||||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 15-11-2017/15:00-Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | – | Ξενοφών Κρεστένων | – | |||||
2 | 15-11-2017/15:00-Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | – | Θυελλα Πύργου | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | – | Θυελλα Πύργου | – | |||||
3 | 29-11-2017/15:00-Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | – | Ξενοφών Κρεστένων | – |