ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

ΕΔΡΑ: Πύργος Ηλείας                                

ΤΚ 27100                                                                               Πύργος 23/10/2017

Τηλ: 2621033311

Φαξ: 2621034004                                                                 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ & ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ

Από τον Ενωσιακό Προπονητή των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας καλούνται

κάτωθι   ποδοσφαιριστές της  Μικτής , ενόψει της 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

( ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ …25/10/2017) στα πλαίσια της Α ΦΑΣΗΣ του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

 

  • ΚΤΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 08:00
  • ΔΙΑΣΤΡΑΥΡΩΣΗ ΚΟΥΡΟΥΤΑΣ 08:15
  • ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 08:25
  • ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ 08:40
  • ΛΙΜΑΝΙ ΚΥΛΛΗΝΗΣ 08:50

 

            Ώρα έναρξης αγώνα  ΠΑΙΔΩΝ 12:30

            Ώρα έναρξης αγώνα  ΝΕΩΝ  14:30

       ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

                      

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
3 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
5 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
6 ΖΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
7 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
8 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
9 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ
10 ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7 ΧΑΒΑΡΙΟΥ ΑΟ
11 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
12 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8 Α.Ο.ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
13 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
14 ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 9 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
16 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ
17 ΔΟΥΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
18 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
19 ΧΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11 ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

       

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

                  

 

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΤΣΙΠΗΣ ΒIΚΕΝΤΙΟΣ 1 ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
2 ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
3 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ
4 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ 2 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
7 ΚΟΣΚΟΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3 ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ ΑΠΟ
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4 ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ
9 ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
10 ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6 ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
11 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 6 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
12 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
13 ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ
14 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 7 ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
15 ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 9 ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ
16 ΛΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΑΧΙΟΥ
17 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.
18 ΖΩΓΑΚΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ 11 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-ΠΑΝ.

 

ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  τηλ.6932638386

Print Friendly, PDF & Email