Πρόγραμμα
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 14-10-2017/16:30-Καραλετσίου | Αε Πηνειας | – | Ξενοφών Κρεστένων | – | |||||
5 | 14-10-2017/16:30-Μακρισίων | Αο Μακρυσιων | – | Νικη Τραγανου | – | |||||
5 | 14-10-2017/16:30-Δημ. Ζαχάρως | ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως | – | ΑΠΟ Κουρτεσιου | – | |||||
5 | 14-10-2017/16:30-Σαβαλλίων | Ολυμπιακος Σαβαλιων | – | Θυελλα Πύργου | – | |||||
5 | 14-10-2017/16:30-Δημ. Κρεστένων | Αλφειος Επιταλιου | – | ΑΟ Χαβαρίου | – | |||||
5 | 15-10-2017/16:30-Χειμαδιού | Ενιππευς Λατζοιου | – | Ατρομητος Καβασιλων | – | |||||
5 | 15-10-2017/16:30-Νέας Μανωλαδας | Δοξα Νεας Μανωλαδας | – | Προοδευτική Μανωλάδας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
3 | 14-10-2017/16:30-Ανδραβίδας | Δαφνη Ανδραβιδας | – | Αίας Γαστούνης | – | |||||
3 | 14-10-2017/16:30-Καλυβιων | Πηνειακος Αμαλιαδας | – | Μυρσιναικος Μυρσινης | – | |||||
3 | 15-10-2017/16:30-Πελοπιου | Πελοψ Πελοπιου | – | Λεοντες Αμαλιαδας | – | |||||
3 | 15-10-2017/16:30-Δημ. Βαρθολομιού | Ηλειακός Βαρθολομιού | – | Πελοψ Πυργου | – | |||||
3 | 15-10-2017/16:30-Σκουροχωριου | Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου | – | Απολλων Ν. Φιγαλιας | – | |||||
3 | 15-10-2017/16:30-Γουμερου | Ολυμπιαδα Γουμερου | – | Αχιλλευς Νεοχωριου | – | |||||
3 | 15-10-2017/16:30-Κατσαρου | Νεος Κοροιβος Κατσαρου | – | Κενταυρος Μαγουλας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 14-10-2017/16:30-Αλφειούσας | Αε Κανουλιων Πυργου | – | Ωλενειακος Ωλενας | – | |||||
2 | 14-10-2017/16:30-Βουναργου | Αργοναυτης Κατακολου | – | Κεραυνος Χειμαδιου | – | |||||
2 | 15-10-2017/11:00-Δημ. Λαμπετιου | Αο Αμπελωνα | – | Δοξα Ελαιωνα | – | |||||
2 | 15-10-2017/16:30-Κακοβατου | Παο Κακοβατου | – | Κεραυνος Βρινας | – | |||||
2 | 15-10-2017/16:30-Βαρβάσαινας | Ατρομητος Βαρβασαινας | – | Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
2 | 14-10-2017/16:30-Γερακιου | Εθνικος Γερακιου | – | Αιολος Πυργου | – | |||||
2 | 14-10-2017/16:30-Βροχιτσας | Απς Βροχιτσας Αφοβος | – | Θυελλα Καρδαμα | – | |||||
2 | 14-10-2017/16:30-Αλποχωρίου | Αετος Αλποχωριου Α.Ο. | – | Α.Σ Βάρδας 2015 | – | |||||
2 | 15-10-2017/11:00-Καλυβιων | Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας | – | Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) | – | |||||
2 | 15-10-2017/16:30-Μυρτιας | Ολυμπιακος Μυρτιας | – | Κενταυρος Σωστιου | – | |||||
2 | 15-10-2017/16:30-Δημ. Ανδραβιδας | Φιλιππος Ανδραβιδας Αο | – | Αετος Κεντρου Πηνειας | – | |||||
Αγων/κή | Ημερομηνία-Ώρα-Γήπεδο | Γηπεδούχος | – | Φιλοξενούμενος | ||||||
1 | 14-10-2017/16:30-Δημ. Λαμπετιου | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | – | Νέος Άρης Στρεφίου | – | |||||
1 | 15-10-2017/11:00-Βροχιτσας | Αο Αγιου Γεωργιου | – | Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. | – | |||||
1 | 15-10-2017/11:00-Μακρισίων | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 | – | Πριγκηπες Λεχαινων | – | |||||
1 | 15-10-2017/11:00-Βοηθ. Αμαλιαδας | ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 | – | Αρης Δημητρας | – | |||||
1 | 15-10-2017/11:00-Λανθιου | Αρης Λανθιου | – | Αλφειονις Αλφειουσης | – |