Η “ΕΙΚΟΝΑ” ΤΗΣ 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Α1 DEDALOS SECURITY (ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ,ΓΚΟΛ,ΑΠΟΒΟΛΕΣ,ΑΛΛΑΓΕΣ,ΣΚΟΡΕΡ) Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2016
Η “ΕΙΚΟΝΑ” ΤΗΣ 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ ΚΑΦΕ (ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ,ΓΚΟΛ,ΑΠΟΒΟΛΕΣ,ΑΛΛΑΓΕΣ,ΣΚΟΡΕΡ) Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2016
Η “ΕΙΚΟΝΑ” ΤΗΣ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Β ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ,ΓΚΟΛ,ΑΠΟΒΟΛΕΣ,ΑΛΛΑΓΕΣ,ΣΚΟΡΕΡ) Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2016
Η “ΕΙΚΟΝΑ” ΤΗΣ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Β ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ,ΓΚΟΛ,ΑΠΟΒΟΛΕΣ,ΑΛΛΑΓΕΣ,ΣΚΟΡΕΡ) Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2016
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΤΙΣ 07/12/2016 Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2016
ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΛΑΔΑ Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής (3ος όμιλος) Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016
Τελευταία Αποτελέσματα
  • 05-12: Πριγκηπες Λεχαινων-Αε Κανουλιων Πυργου 1-2
  • 04-12: Πανηλειακός-Ξενοφών Κρεστένων 2-0
  • 04-12: Κεραυνος Χειμαδιου-Ηλειακος Λεχαινων 2-0
  • 04-12: Αλφειος Επιταλιου-Εθνικος Αμπελοκαμπου 0-1
  • 04-12: Νεος Κοροιβος Κατσαρου-Ολυμπιαδα Γουμερου 2-1
  • 04-12: Δοξα Ελαιωνα-Ολυμπιακος Μυρτιας 1-0
  • 04-12: Αθλητικος Ομιλος Αρετης-Πελοψ Πυργου 2-0
  • 04-12: ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως-Ολυμπιακος Πυργου 2-2
  • 04-12: Κεραυνος Βρινας-Πελοψ Πελοπιου 0-1
  • 04-12: Αργοναυτης Κατακολου-Απολλων Ν. Φιγαλιας 1-3
  • 04-12: Αο Ανδριτσαινας-Αγιος Δημητριος Πουρναριου 1-1
  • 04-12: Αρης Δημητρας-Εθνικος Γερακιου 0-6
  • 04-12: Αετος Αλποχωριου Α.Ο.-Λεοντες Αμαλιαδας 4-2
  • 04-12: Φιλιππος Ανδραβιδας Αο-Απολλων Γαστουνης 0-2
  • 04-12: ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο-Κεραυνος Χειμαδιου 12-0
  • 04-12: Αο Κουτσοχερας-Προοδος Σαλμωνης 2-1
  • 04-12: Αο Αγιου Γεωργιου-Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 1-6
  • 04-12: Ε.Α.Π.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 2-3
  • 03-12: Θυελλα Καρδαμα-Α.Σ Βάρδας 2015 2-0
  • 03-12: Κενταυρος Μαγουλας-Νικη Τραγανου 0-2
  • 03-12: Ολυμπιακος Σαβαλιων-Θυελλα Πύργου 0-0
  • 03-12: Ατρομητος Καβασιλων-ΑΟ Χαβαρίου 0-1
  • 03-12: Προοδευτική Μανωλάδας-Δοξα Νεας Μανωλαδας 0-2
  • 03-12: Ηλειακός Βαρθολομιού-Αίας Γαστούνης 0-0
  • 03-12: ΑΠΟ Κουρτεσιου-Ενιππευς Λατζοιου 1-1
  • 03-12: Αο Μακρυσιων-ΑΟ Χελιδονια 1-0
  • 03-12: Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου-Αχιλλευς Νεοχωριου 0-2
  • 03-12: Μυρσιναικος Μυρσινης-Δαφνη Ανδραβιδας 5-1
  • 03-12: Αε Πηνειας-Παο Κακοβατου 4-0
  • 03-12: Απς Βροχιτσας Αφοβος-Ωλενειακος Ωλενας 5-1
  • 03-12: Δοξα Αγιας Μαυρας-Αετος Κεντρου Πηνειας 0-8
  • 03-12: ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ-Αλφειος Επιταλιου 9-2
  • 03-12: Πελοψ Πελοπιου-Πανηλειακός 0-6
  • 03-12: ΑΠΟ Κουρτεσιου-ΠΑΟ Βαρδας 1-13
  • 03-12: Νικη Τραγανου-Προοδευτική Μανωλάδας 0-3
  • 03-12: Ηλειακός Βαρθολομιού-Ολυμπιακος Σαβαλιων 5-2
  • 03-12: Εθνικος Αμπελοκαμπου-Ηλειακος Λεχαινων 6-5

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ

ΚατηγορίαΟμάδαΓκολ
Α1 DEDALOS SECURITY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ36
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ27
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ24
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ31
Γ' COUNTERPAIN - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ19
Γ' COUNTERPAIN - 1ος ΟΜΙΛΟΣΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ25

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΕΣ

ΚατηγορίαΟμάδαΓκολ
Α1 DEDALOS SECURITY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ4
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ4
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)9
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ7
Γ' COUNTERPAIN - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ1
Γ' COUNTERPAIN - 1ος ΟΜΙΛΟΣΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ5