ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΑΞΗ 18/18-01-2017 Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2017
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Δ.Σ 55η/20-01-2017 Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2017
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (6η αγωνιστική) Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2017
Γ Εθνική 3ος Όμιλος Μεγάλη νίκη για ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ στις 25/01 ο ΑΣΤΕΡΑΣ με την ΘΗΒΑ Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2017
Απαιτούμενα δικαιολογητικά για συμμετοχή στην σχολή προπονητων UEFA C΄ Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΑΞΗ 17η/11-01-2017 Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2017
Τελευταία Αποτελέσματα
  • 18-01: Δαφνη Ανδραβιδας-Προοδευτική Μανωλάδας 1-3
  • 18-01: Νικη Τραγανου-Πανηλειακός 0-1
  • 16-01: Αο Μακρυσιων-ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 0-0
  • 16-01: Αρης Δημητρας-Α.Σ Βάρδας 2015 2-7
  • 16-01: Πριγκηπες Λεχαινων-Απολλων Γαστουνης -
  • 15-01: Ολυμπιαδα Γουμερου-Παο Κακοβατου 4-1
  • 15-01: Ηλειακος Λεχαινων-ΑΠΟ Κουρτεσιου 0-0
  • 15-01: Αχιλλευς Νεοχωριου-Ολυμπιακος Πυργου 3-2
  • 15-01: Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου-Αθλητικος Ομιλος Αρετης 4-1
  • 15-01: Κεραυνος Χειμαδιου-Ατρομητος Καβασιλων 0-1
  • 15-01: Αο Ανδριτσαινας-Αιολος Πυργου 0-4
  • 15-01: Απς Βροχιτσας Αφοβος-Πελοψ Πελοπιου 1-3
  • 15-01: Κεραυνος Βρινας-Προοδος Σαλμωνης 1-0
  • 15-01: Αργοναυτης Κατακολου-Ατρομητος Βαρβασαινας 1-2
  • 15-01: Απολλων Ν. Φιγαλιας-Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης 6-0
  • 15-01: Αετος Αλποχωριου Α.Ο.-Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) 1-2
  • 15-01: Λεοντες Αμαλιαδας-Αε Κανουλιων Πυργου 1-0
  • 15-01: Φιλιππος Ανδραβιδας Αο-Εθνικος Γερακιου 3-1
  • 15-01: Κεραυνος Χειμαδιου-ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 0-14
  • 15-01: Νεος Ατρομητος Λασταιικων-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 2-6
  • 15-01: Αο Αγιου Γεωργιου-Ωλενειακος Ωλενας 3-5
  • 15-01: Αγιος Δημητριος Πουρναριου-Αο Αμπελωνα 1-5
  • 15-01: Δοξα Αγιας Μαυρας-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 0-2
  • 15-01: Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας-Κενταυρος Σωστιου 4-2
  • 15-01: Θυελλα Καρδαμα-Πηνειακος Αμαλιαδας 0-3
  • 15-01: Αετος Κεντρου Πηνειας-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ 6-1
  • 15-01: Ενιππευς Λατζοιου-ΑΟ Χαβαρίου 2-8
  • 14-01: Ολυμπιακος Μυρτιας-Δαφνη Ανδραβιδας 2-6
  • 14-01: Εθνικος Αμπελοκαμπου-Ενιππευς Λατζοιου 2-3
  • 14-01: Αίας Γαστούνης-Νικη Τραγανου 1-4
  • 14-01: Θυελλα Πύργου-Ηλειακός Βαρθολομιού 1-0
  • 14-01: Ολυμπιακος Σαβαλιων-Προοδευτική Μανωλάδας 1-4
  • 14-01: ΑΟ Χαβαρίου-Ξενοφών Κρεστένων 2-2
  • 14-01: Αε Πηνειας-Δοξα Ελαιωνα 1-0
  • 14-01: Δοξα Νεας Μανωλαδας-Πανηλειακός 0-1
  • 14-01: Ερμης Πλατανου-Αλφειονις Αλφειουσης 5-1
  • 14-01: Αιολος Πυργου-ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 4-0
  • 14-01: Πανηλειακός-Θυελλα Πύργου 4-1
  • 14-01: Ηλειακός Βαρθολομιού-Δοξα Νεας Μανωλαδας 3-0
  • 14-01: Αίας Γαστούνης-ΑΠΟ Κουρτεσιου 0-3

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ

ΚατηγορίαΟμάδαΓκολ
Α1 DEDALOS SECURITY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ55
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ33
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕ ΚΑΝΟΥΛΙΩΝ ΠΥΡΓΟΥ38
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ43
Γ' COUNTERPAIN - 2ος ΟΜΙΛΟΣΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ29
Γ' COUNTERPAIN - 1ος ΟΜΙΛΟΣΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ34

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΕΣ

ΚατηγορίαΟμάδαΓκολ
Α1 DEDALOS SECURITY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ6
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ4
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ13
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΙΑΣ14
Γ' COUNTERPAIN - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ2
Γ' COUNTERPAIN - 1ος ΟΜΙΛΟΣΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ9