ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 20 Φεβρουαρίου 2017
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ 20 Φεβρουαρίου 2017
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 18-20/02/2017 17 Φεβρουαρίου 2017
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 17 Φεβρουαρίου 2017
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΑΞΗ 22/15-02-2017 16 Φεβρουαρίου 2017
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 15 Φεβρουαρίου 2017
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΒΡΕΤΤΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣΗ (ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ) ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017 ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ 15 Φεβρουαρίου 2017
Τελευταία Αποτελέσματα
  • 19-02: Νεος Κοροιβος Κατσαρου-Πελοψ Πυργου 1-1
  • 19-02: Ηλειακος Λεχαινων-ΑΟ Χαβαρίου 1-1
  • 19-02: Δοξα Ελαιωνα-Ολυμπιακος Πυργου 0-5
  • 19-02: Αλφειος Επιταλιου-ΑΠΟ Κουρτεσιου 1-1
  • 19-02: Αο Μακρυσιων-Ολυμπιαδα Γουμερου 2-0
  • 19-02: Κενταυρος Μαγουλας-Εθνικος Αμπελοκαμπου 0-0
  • 19-02: ΑΟ Χελιδονια-Αθλητικος Ομιλος Αρετης 0-2
  • 19-02: Αχιλλευς Νεοχωριου-Δαφνη Ανδραβιδας 2-3
  • 19-02: Νικη Τραγανου-Ηλειακός Βαρθολομιού 1-0
  • 19-02: Αο Αγιου Γεωργιου-Πελοψ Πελοπιου 0-5
  • 19-02: Πριγκηπες Λεχαινων-Εθνικος Γερακιου 2-4
  • 19-02: Αρης Δημητρας-Πηνειακος Αμαλιαδας 0-3
  • 19-02: Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)-Λεοντες Αμαλιαδας 3-2
  • 19-02: Θυελλα Καρδαμα-Αετος Αλποχωριου Α.Ο. 0-1
  • 19-02: Αλφειονις Αλφειουσης-Αο Αμπελωνα 1-0
  • 19-02: Αο Ανδριτσαινας-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 1-5
  • 19-02: Νεος Ατρομητος Λασταιικων-Ερμης Πλατανου 0-7
  • 19-02: Αγιος Δημητριος Πουρναριου-Αιολος Πυργου 0-8
  • 19-02: Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ 4-1
  • 19-02: Αετος Κεντρου Πηνειας-Δοξα Αγιας Μαυρας 10-0
  • 19-02: Ατρομητος Καβασιλων-Νικη Τραγανου -
  • 18-02: Θυελλα Πύργου-Δοξα Νεας Μανωλαδας 0-1
  • 18-02: Προοδευτική Μανωλάδας-Ξενοφών Κρεστένων 0-0
  • 18-02: Μυρσιναικος Μυρσινης-Παο Κακοβατου 1-1
  • 18-02: Ολυμπιακος Σαβαλιων-Αίας Γαστούνης 4-0
  • 18-02: Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου-Ολυμπιακος Μυρτιας 3-2
  • 18-02: Κεραυνος Χειμαδιου-Ενιππευς Λατζοιου 1-1
  • 18-02: Ατρομητος Καβασιλων-Πανηλειακός 1-4
  • 18-02: Αε Πηνειας-ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 0-0
  • 18-02: Ατρομητος Βαρβασαινας-Απολλων Ν. Φιγαλιας 2-4
  • 18-02: Απς Βροχιτσας Αφοβος-Προοδος Σαλμωνης 1-2
  • 18-02: Αο Κουτσοχερας-Αργοναυτης Κατακολου 1-2
  • 18-02: Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης-Ωλενειακος Ωλενας 1-2
  • 18-02: Ξενοφών Κρεστένων-Κενταυρος Μαγουλας 10-4
  • 18-02: ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως-Αιολος Πυργου 0-3
  • 18-02: Ηρακλης Πυργου-ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο -
  • 18-02: ΑΟ Χαβαρίου-Κεραυνος Χειμαδιου -
  • 15-02: Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)-Αρης Δημητρας 1-0
  • 15-02: Κενταυρος Μαγουλας-Αλφειος Επιταλιου 1-2

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ

ΚατηγορίαΟμάδαΓκολ
Α1 DEDALOS SECURITY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ69
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ43
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ55
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ62
Γ' COUNTERPAIN - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ44
Γ' COUNTERPAIN - 1ος ΟΜΙΛΟΣΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ51

ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΕΣ

ΚατηγορίαΟμάδαΓκολ
Α1 DEDALOS SECURITY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ8
Α2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΡΤΟΣ – ΚΑΦΕ - ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ6
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ18
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ15
Γ' COUNTERPAIN - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ5
Γ' COUNTERPAIN - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ14